Mnoho hodnotných informácií Vám poskytujeme zdarma na našom profesionálnom realitnom blogu.

Množstvo našich materiálov Vám poskytujeme zdarma.  Ak však máte záujem o:

1. vzor alebo šablónu zmluvy spolu s vysvetlivkami, ktorú si môžete aj vďaka vysvetlivkám prispôsobiť podľa toho ako to vyžaduje práve Vaša situácia pri kúpe a predaji nehnuteľnosti

2. službu podľa Vašej potreby, podľa Vašich požiadaviek, na mieru (nemusíte si prispôsobovať vzor alebo šablónu zmluvy podľa vysvetliviek sami, ale zmluvu týkajúcu sa prevodu nehnuteľnosti vypracujeme za Vás my)

3. niektorý z našich profesionálne vypracovaných materiálov (kde je krok za krokom uvedený postup, čo má urobiť majiteľ predávanej nehnuteľnosti a čo kupujúci a to podľa spôsobu ako sa bude kúpa nehnuteľnosti financovať ) či objednať si profesionálny dohľad pri záverečnej fáze kúpno-predajného procesu

tešíme sa Vášmu záujmu aj na Vašu objednávku :o)

Priestor na to máte aj na tomto mieste nášho webu ....

Často kladené otázky

Ak sa rozhodujete nad kúpou niektorého z vypracovaných materiálov alebo si chcete objednať službu na mieru, prečítajte prosím pozorne. Vybrali sme pre Vás najčastejšie kladené otázky.

Neviem sa rozhodnúť. Podľa čoho sa mám rozhodnúť či si objednať Vzory zmlúv s vysvetlivkami alebo si radšej nechať vypracovať zmluvy odborníkom na mieru?

Musíte si pozrieť konkrétnu ponuku, kde máte aj ukážky toho, čo dostanete. Vzory alebo šablóny zmlúv spolu s vysvetlivkami sú robené tak, že veta po vete či už v kúpnej zmluve, budúcej kúpnej zmluve alebo rezervačnej zmluve má vysvetlivky, podľa ktorých si dokážete tento vzor prispôsobiť na svoje potreby a účely. Ak sa však nemáte čas s tým zaoberať, čítať vysvetlivky a rozmýšľať v čom je Váš konkrétny prípad iný, objednajte si radšej službu, kde Vám tretia nezávislá osoba ktorá sa týmto veciam rozumie a robí ich denne, vypracuje zmluvu na mieru. Nezávisle od toho či potrebujete kúpnu zmluvu, budúcu kúpnu zmluvu alebo rezervačnú zmluvu.

Kúpnu zmluvu mám urobenú podľa vzoru, šablóny. Ale ako presne a správne naformulovať do časti kúpna cena a podmienky prevodu samotnú úhradu kúpnej ceny? Intuitívne cítim, že je to dôležitá časť kúpnej zmluvy a nechcem tu urobiť chybu...

Vaša intuícia Vás neklame. Naozaj je to jedna z najdôležitejších častí kúpnej zmluvy. Ak tu urobíte chybu, či už ste na strane kupujúceho alebo predávajúceho, môže sa stať že nebudete mať ani nehnuteľnosť ani peniaze. V tejto časti kúpnej zmluvy naozaj treba vedieť čo robíte a prečo. Zato sme doplnili do portfólia našich služieb službu vypracovanie FINANCOVANIA do kúpnej zmluvy na mieru. Poviete nám Váš prípad (či kupujete/predávate dom, byt, pozemok.. a či úhrada bude hotovosťou, hypotékou - tu ešte záleží že v ktorej banke bude čerpaný úver, alebo kombinovaný spôsob úhrady kúpnej ceny) a my podľa toho DOPRACUJEME do Vašej kúpnej zmluvy túto veľmi dôležitú časť. Potom sa nestane, že predávajúci už nebude ani vlastníkom nehnuteľnosti a ani nebude mať za ňu peniaze, resp. druhý prípad, že kataster odmietne zápis z nejakého dôvodu vykonať a Vy ste už peniaze ako kupujúci zaplatili. A teda nemáte ani peniaze na svojom účte a ani nie ste vlastníkom nehnuteľnosti, za ktorú ste už zaplatili.

Kúpne zmluvy mám už hotové. Urobil mi ich známy, ktorý je právnik. Nemáme realitku ani makléra. Rozhodujem sa, či si objednám profesionálny dohľad alebo materiál Krok za krokom aby sme všetko zvládli tak ako je potrebné.. Čo mi doporučíte?

Závisí zase na Vás. Ponuky sú rozdielne cenou (profesionálny dohľad a koordinácia je drahšia ale všetko Vám bude telefonicky alebo osobne vysvetlené a povedané ktoré kroky máte kedy urobiť a v akom poradí). Materiál krok za krokom je lacnejšia varianta, ale ak Vám nerobí problém čítať, tak určite doporučujeme ten. Je to procesný návod, postup -ako máte postupovať krok za krokom či už predávate - kupujete dom, byt alebo pozemok a akým spôsobom sa bude hradiť kúpna cena (hypotéka - úver, čisto hotovosť alebo kombinovaný spôsob). A ak by ste sa náhodu niečo potrebovali spýtať, môžete nás skontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom služby realitný guru.

Šablóny, vzory spolu s vysvetlivkami.

 

My Vám ich dodáme Vy si ich sami upravíte

Vypracovanie zmlúv na mieru.

 

Podľa Vašich požiadaviek na Váš konkrétny prípad

Písomné pokyny krok za krokom alebo

 

Profesný dohľad nad úspešným ukončením celého procesu

A k tomu všetkému si môžete stiahnuť od nás ZDARMA tieto skvelé BONUSY!

Urobili sme pre Vás základný prehľad BONUSOV v dvoch stĺpcoch. Na ľavej strane je ponuka určená pre majiteľov nehnuteľností (pre Vás, čo chcete svoju nehnuteľnosť predať) a

na pravej strane je ponuka a prehľad užitočných BONUSOV určená pre kupujúcich (pre Vás, ktorí nehnuteľnosť kupujú, alebo zvažujú že sa kúpou budú v nejakom čase zaoberať)

Chcem si pozrieť BONUSY >>>