~ PDF CHECKLIST+ VIDEO ODHAĽUJÚ ~

BANKOVÁ VINKULÁCIA verzus NOTÁRSKA ÚSCHOVA

3 veci, ktoré musíte vedieť než sa rozhodnete, ako uhradíte kúpnu cenu v hotovosti

Ako si vybrať možnosť je práve vo vašom prípade LEPŠIA a BEZPEČNEJŠIA, bez toho aby ste posudzovali len to, ktorá varianta je lacnejšia...

 • nie ste si istý, ČI JE LEPŠIA banková vinkulácia alebo notárska úschova a názory sa rôznia?
 • googlite a hľadáte na internete, ktorý spôsob je BEZPEČNEJŠÍ, ale namiesto získania istoty sa do toho len viac zamotávate?
 • sústreďujete sa hlavne na porovnanie ceny, ale netušíte že ten ozajstný "háčik" je úplne inde?

Kliknite na tlačítko nižšie pre okamžitý prístup k PDF checklistu a videu zdarma:

 Stlačením tlačítka vyjadrujete súhlas so spracovávaním potrebným pre zaslanie checklistu, videa a ďalších neverejných informácií, ponúk a obsahu zdarma, ktoré sa budú týkať kúpy nehnuteľnosti. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, spracovávame ich podľa zásad ochrany osobných údajov

Vaše dáta sú u nás proste v bezpečí. Ideme podľa GDPR.

~ PDF CHECKLIST+ VIDEO ODHAĽUJÚ ~

7 najväčších chýb, ktoré pri kúpe svojho nového bývania možno robíte aj vy

 a to bez ohľadu na to, či kupujete na hotovosť alebo hypotéku

 • Chodíte po obhliadkach a nič sa vám nepáči, nič vám nevyhovuje?
 • Cena sa vám zdá byť privysoká na to ako to vyzerá?
 • Všetko čo sa vám pozdáva, je buď mimo váš rozpočet alebo v úplne inej lokalite ako potrebujete?

 Stlačením tlačítka vyjadrujete súhlas so spracovávaním potrebným pre zaslanie checklistu, videa a ďalších neverejných informácií, ponúk a obsahu zdarma, ktoré sa budú týkať kúpy nehnuteľnosti. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, spracovávame ich podľa zásad ochrany osobných údajov

Vaše dáta sú u nás proste v bezpečí. Ideme podľa GDPR.

3 AHA v pdf = ten háčik je inde, nie v tom, či a ktorý spôsob je bezpečnejší

= obsah pdf magnetu

Na to, aby ste sa dokázali rozhodnúť, čo je pre vás lepšie a bezpečnejšie, musíte:

 • musí vám byť 100% jasné, kedy sa stávate vlastníkom a kedy nie...(nie je to podpisom zmluvy a nie je to jej zanesením na Kataster...)
 • musíte vedieť argumentovať pred predávajúcim, pretože:

* vy sa rozhodnete či uprednostníte vinkuláciu alebo úschovu a predávajúci vôbes nemusí s vašou variantou súhlasiť (= nedohodnete sa, nekúpite)

* budete trvať na blokačných podmienkach a predávajúci znova vôbec s vami nemusí súhlasiť

 

a práve preto naviazať na minitréning....

49,80€ 

DNES LEN 4,95€

Do polnoci 90% ZĽAVOU AKO DARČEK:

ak budete kupovať na hotovosť

3 kroky ako si vybrať najbezpečnejšiu a najlepšiu variantu

Hľadali a googlili ste na internete, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny v hotovosti je bezpečnejšia

a jednoznačnú odpoveď ste stále nenašli?

 

Je vo vašom prípade lepšia banková vinkulácia alebo notárska úschova? Alebo je možné urobiť úhradu kúpnej ceny v hotovosti bezpečne aj inak?

 

Sústredili ste sa doteraz hlavne na porovnanie ceny týchto možností, bez toho aby ste vedeli, že ten ozajstný "háčik" je úplne inde?

Chodíte po obhliadkach a nič vám nevyhovuje, nič sa vám nepáči?

 

Cena sa vám zdá privysoká na to ako to vyzerá?

 

Všetko čo sa vám pozdáva, je buď mimo váš rozpočet alebo v úplne inej lokalite ako potrebujete?

Už v pdf aj vo videu som vám prezradila, že ten hlavný háčik je úplne inde... Na to, aby ste sa dokázali so 100% istotou rozhodnúť, čo je pre vás bezpečnejšie a lepšie, vám musí byť jasné, kedy sa stávate vlastníkom z právneho hľadiska. A ten rozhodujúci moment (to kedy sa stávate vlastníkom) rozhodne nie je podpis zmluvy ani jej zanesenie na Kataster, ako si mnoho ľudí myslí.

To k bezpečnej úhrade kúpnej ceny vonkoncom nestačí.

Nie raz mi hovorili ľudia, ktorí už boli naozaj posledný krôčik od úspešnej kúpy svojho nového bývania, že si našli vhodnú nehnuteľnosť, ale stroskotalo to. "A prečo?" spýtala som sa. "No zato, že sme sa nedohodli na bezpečnom spôsobe úhrady kúpnej ceny. Ja som tvrdil, že bezpečnejšia a lepšia je banková vinkulácia. Tá je aj lacnejšia. A on (ten majiteľ..) ani za toho pána Boha nechcel na to pristúpiť a trval na notárskej zápisnici. "

A aj vám povedal prečo na tom trval? Spýtala som sa znova. "Nie, iba ma obvinil, že som špekulant a podvodník. Že on takému nepredá. Tak sme sa posekali a začíname hľadať odznova. Ako... verili by ste tomu?" "

A tak znova chodíme po obhliadkach, hľadáme, budeme sa musieť znova rozhodnúť a znova tŕpnuť, či sa náhodou nestane to isté!"

Úprimne? Verím tomu, že toto sa deje. Dnes, keď už o výhodách, nevýhodách, bezpečnosti, vhodnosti a v samotnej argumentácii k tomu, či je vhodnejšia, lepšia a bezpečnejšia banková vinkluácia alebo notárska úschova viem naozaj viac ako kedy sa mi prisnilo (isté obodobie som pôsobila ako realitná maklérka), vídavam stále rovnaké chyby u ľudí, ktorí chcú iba jednu jednoduchú vec.

Chcú iba dobre kúpiť svoje nové bývanie a hlavne čo najbezpečnejšie narábať s možno najväčšou hotovosťou v ich živote. Takmer každý deň sa ma ľudia, čo chceli kúpiť nehnuteľnosť, pýtali: "Na čo si mám dať pozor a ako postupovať, aby som kúpu následne neoľutoval?  Ako mám zaplatiť kúpnu cenu tak, aby to bolo čo najbezpečnejšie pre mňa aj moje peniaze?  A je vlastne bezpečnejšia notárska úschova alebo banková vinkulácia?"

Aj dnes vidím pár kľúčových chýb, ktoré sa opakujú stále znovu dokola... A  preto sa pýtam: "Vážne si tým musí každý prejsť? Robiť rovnaké chyby, ktoré už urobil niekto predtým? Ísť metódou pokus - omyl a nechať si hádzať polená pod nohy?"

Alebo existuje skratka ako sa týmto chybám vyhnúť? Dokázať sa rozhodnúť pre najlepšiu a najbezpečnejšiu variantu prevodu hotovosti a vedieť ju vyargumentovať tak, aby vám predávajúci vlastnou nevedomosťou, možno nedostatočným rozhľadom či nesprávnymi informáciami ktorým však verí, kúpu nezmaril?

Čo keby som vám prezradila ktoré 4 možnosti úhrady kúpnej ceny v hotovosti máte a zamerala sa na "platinové hotovostné duo" (ako som si súkromne pre seba nazvala notársky depozit a bankovú vinkuláciu ako dva najbezpečnejšie spôsoby, vďaka ktorým maximalizujete bezpečnosť pre seba,  svoje peniaze a neohrozujete pritom ani svoje budúce vlastníctvo)?

Čo keby som vám dala svoju osobnú skúsenosť ako prebieha banková vinkulácia aj notárska úschova v praxi, aký je doporučený postup pri týchto variantách a upozornila vás na jeden jediný rozhodovací moment, podľa ktorého si vy sami dokážete určiť ktorý spôsob prevodu peňazí (úhrady kúpnej ceny) bude pre vás ten najlepší a najbezpečnejší?

Môže to byť rozdiel medzi "životom a smrťou" pre dohodu s majiteľom nehnuteľnosti, ktorú ste si vybrali? Môže to ušetriť celé mesiace, stratenej energie a času, ktorá môže prísť navnivoč tým že ak sa s majiteľom nedohodnete, musíte začať hľadať odznova? Môže to byť spôsob, ako kúpiť, stať sa vlastníkom a zaplatiť za vaše nové bývanie so 100% istotou, že úhradu kúpnej ceny robíte najlepšie a najvýhodnejšie pre vás osobne?

Ja verím, že áno. Ide o vaše peniaze a máte právo rozhodnúť sa a trvať na najbezpečnejšom spôsobe úhrady kúpnej ceny, ktorý ochráni vás aj vaše peniaze.

Vinkulácia vs úschova.. Nevidím žiaden rozdiel, rozhodnem sa podľa výšky poplatku...

Ten rozdiel tu naozaj je. Tieto dva spôsoby sa naozaj nelíšia iba tým, že jeden prebieha u notára a druhý v banke. Rovnako sa nelíšia len tým, že jeden z nich je lacnejšia varianta úhrady kúpnej ceny ako ten druhý.

Oba tieto spôsoby vo svojej podstate nastavujú dôležité podmienky na tzv. uvoľnenie kúpnej ceny (ak všetko prebehne tak ako má, tak Kataster vás do listu vlastníctva ako vlastníka naozaj zapíše) a rovnako nastavujú aj podmienky na vrátenie kúpnej ceny (ak sa čokoľvek nepredvídané udeje, na liste vlastníctva sa objavia neželané ťarchy alebo poznámky, resp. k prevodu vlastníctva vôbec nedôjde).

To na čo si musíte dať 100% pozor, je fakt, akým spôsobom je naviazaná úhrada kúpnej ceny na ČAS, kedy sa stávate vlastníkom nehnuteľnosti z pohľadu právneho. Práve preto sa čím ďalej tým menej využíva metóda "VÝBER hotovosti z účtu (kde peniaze máte) a jej následný VKLAD na účet predávajúceho".

V prípade kúpy nehnuteľnosti, vášho nového bývania, tento spôsob generuje hneď dve riziká. Riziko bezpečnostné ku ktorému sa pridáva ešte riziko potýčky so zákonom (z nevedomosti). Ani jednoducho nebudete vedieť, že sa dopúšťate priestupku resp. správneho delitku.

A keď sa tak stane, tie pokuty sa v tomto prípade pohybujú na úrovni do 10.000 € (v prípade priestupku) a do 150.000 € (v prípade správneho delitku). A to vám kúpu vašej novej nehnuteľnosti môže značne predražiť.

Naviazanie úhrady kúpnej ceny na čas, kedy sa stávate oficiálnym vlastníkom kúpenej nehnutenľosti, nerešpektuje ani ďalšia metóda úhrady kúpnej ceny " PREVOD z účtu na ktorom máte uložené peniaze, na účet predávajúcich (terajších majiteľov)".

Táto metóda bola využívaná vo viacerých variantách (napríklad prevod peňazí po podpísaní / uzavretí kúpnej zmluvy, po zanesení kúpnej zmluvy na Kataster, či napríklad pri "odovzdaní kľúča" od kúpenej nehnuteľnosti. Metóda bola využívaná pre jej jednoduchosť, ale z pohľadu procesného (čo, kedy a ako sa deje) si každý jeden kupujúci musí uvedomiť, že väčšina potenciálnych rizík a hrozieb (že nebude mať ani peniaze a ani sa nestane vlastníkom nehnuteľnosti), je na jeho strane. Na strane kupujúceho.

A práve preto je lepšie využiť inštitút "Hotovostného platinového dua" a rozhodovať sa iba medzi tým, či je pre vás a práve vo vašom prípade bezpečnejšia a výhodnejšia notárska úschova alebo banková vinkulácia.

Ale prevod z účtu na účet ma nestojí nič. Za úschovu a vinkuláciu musím zaplatiť poplatky navyše. Aj banke aj notárovi.

Áno, o metóde PREVODU z účtu na ktorom máte uložené peniaze, na účet predávajúcich (terajších majiteľov) som už zopár faktov uviedla vyššie. Ide o úplne bežný bezhotovostný platobný prevod v banke, ktorý môžete urobiť aj cez internetbanking (ak máte dostatočne vysoký denný limit).

Určite má pravdu každý kto tvrdí, že je lacnejší.  Dokonca vám môžem dať aj 3-krokový postup, ako postupovať tak, že dokážete eliminovať riziko na najnižšiu možnú mieru. A môžem vám aj prezradiť jednoduchú a účinnú formuláciu, ktorou sa dajú ošetriť viaceré riziká, ktoré pri tejto metóde jednoducho na každého kupujúceho číhajú, ale...

Vždy je však vhodnejšie použiť bankovú vinkuláciu alebo notársku úschovu, hlavne ak sa na dodatočné vyššie náklady (poplatky za službu banke alebo notárovi) pozriete tak, že v konečnom dôsledku vám to môže zachrániť vaše vaše peniaze.

Ak čo keď potrebujem svoju "starú vymeniť"? Najprv mám kúpiť a potom predať, alebo naopak?

Váš ROZPOČET je nekompromisné kritérium. Definuje všetko ostatné. Je to jediná vec, kde kompromisy robiť nemôžete a ani sa robiť nedajú. Vo všetkých ďalších kritériách pri výbere a kúpe svojho nového vlastného bývania sa kompromis robiť dá.

Pri výbere lokality, či kúpite dom alebo byt, či bude 3-izbový alebo stačí 2-izbák, kompromis môžete urobiť aj v tom, koľko m2 v skutočnosti na svoje pohodlie potrebujete.. Ale v rozpočte, v tom čo si môže každý človek dovoliť, tu sa kompromisy robiť nedajú.

Ak vám leží na účte napríklad 60.000€, tak jednoducho viete kde je váš strop a čo si naozaj môžete dovoliť. Ste "hotovostným" kupujúcim v tom pravom slova zmysle.

Ale POZOR: kupujúcim na hotovosť nie ste, ak nehnuteľnosť musíte najprv predať a až potom si môžete kúpiť novú.

V podstate ide o čosi ako "výmenu", kedy sa deje predaj aktuálnej "vašej starej" a kúpa novej nehnuteľnosti v rovnakom čase. Napríklad musíte vyriešiť presťahovanie sa do väčšieho bytu, lebo sa tam vaša rodina už nezmestí. Alebo potrebujete ísť z bytu do rodinného domu, lebo aj vzhľadom na aktuálnu "korona situáciu" sa stále viac ukazuje potreba mať bezpečnejší "súkromný výbeh". A tých dôvodov môže byť naozaj neúrekom: rozvod, spoločné bývanie, osamostatnenie sa od rodičov, zmena zamestania...

Moje osobné skúsenosti počas aktívneho pôsobenia v roli realitnej maklérky, však odhalili jednu zarážajúcu vec. Ľudia si volia presne opačný postup, ako ten ktorý je jednoducho správny.

Môžem vám povedať, že keď som písala tieto riadky, preverila som si informácie na internete a naozaj tie doporučované postupy sa líšia presne podľa toho, či ich vám dá maklér, ktorý možno vďaka trošku prispôsobeným informáciám zabije "dve muchy jednou ranou" a zaviaže si vás, aby ste kúpili aj predali u neho (z čoho má logicky dvôjnásobnú províziu). Tak z toho mi je na zaplakanie.

Alebo to radí niekto "google no name" v diskusných fórach a poradniach v dobrej viere, že oni postupujú takto a takto, ale ešte ešte stále "sú v procese" a teda nedošli k tým praktickým veciam, ktoré sa ukážu ako chyba v postupe až pri konci a pritom sa to dá vyriešiť úplnej jednoducho, elegantne a 100% bezpečne a zodpovedne ako pre vás, tak pre toho, kto od vás chce kúpiť a od koho chcete kúpiť vy.

Tak do.... Ako a čo si mám vybrať, aby som sa rozhodol správne?

Verím, že mi odpustíte, ale použila som slová môjho bývalého klienta, ktorý chcel kúpiť dom a potreboval si zvoliť čo najbezpečnejšiu variantu pre prevod svojej hotovosti na účet predávajúceho a myslím, že celú vec pomenoval veľmi výstižne:

"Hľadám na internete ako ko.., opýtam sa jedného makléra, druhého makléra a každý mi dá inú odpoveď a ťahá ma, aby som to urobil u nich. Ako sa mám sakra rozhodnúť, aby ja som mal nový dom y predávajúci mal svoje peniaze?"

Jediná cesta vedie cez informácie, ktoré nemajú žiaden postranný úmysel ani dôvod vás zavázdať, resp. vám niekto poradí v dobrej viere, ale nemá potrebný nadhľad, skúsenosť a teda poradí vám deffacto zle.

Ja som si  postupy overovala v praxi, keď ako realitná maklérka pomáhala nájsť svoje vlastné bývanie stovkám kupujúcich. Tie najvhodnejšie postupy ako úskalia jednotlivých platobných metód (spôsobov úhrady kúpnej ceny v hotovosti) jednoducho vyplávali na povrch z praxe. Hoci sa akutálne, v tejto dobe aktívne sprostredkovaniu kúpy a predaja nevenujem, vedomosti, rozhľad a nadhľad mi zostali.

Na internete môžete nájsť toho naozaj veľa, ale nikto vám nezaručí, že tie informácie sú pravdivé a správne. Hocktorý maklér vám môže dať radu zadarmo, ale jeho odpoveď môže byť ovplyvnená práve "postranným" úmyslom a zámerom, doviesť vás ku kúpe tej nehnuteľnosti, ktorú má v ponuke práve on.

Alebo je jednoducho ešte maklér - nováčik a úhrada kúpnej ceny v hotovosti vo vašom prípade bude jeho prvá reálna skúsenosť, na ktorej sa jednoducho bude učiť. Nie je na tom samozrejme nič zlé, každý sme raz začínali. Ale prečo by ste práve vy mali riskovať bezpečnosť svojich peňazí kvôli tomu, že niekto práve teraz začína a bude sa učiť deffacto na vás?

Trvalo mi viac ako jeden rok, kým som všetko zmysluplne spojila a dala svoje know-how do podoby, v ktorej vám ho jednoducho môžem dodať

Ja som si už svojou fázou učenia prešla. Začínala som naozaj trpko, pretože som prišla o zloženú 3-tisícovú rezervačnú zálohu, na ktorú som si ešte aj musela požičať. Nemala som ani svoje nové bývanie ani peniaze. Aj preto som sa rozhodla, že sa stanem realitnou maklérkou, prídem tomu na koreň a v úlohe maklérky som zotrvala roky.

Zabralo mi naozaj viac ako rok, kým som si prešla s kupujúcimi dostatočný počet prípadov, v ktorých sa riešila čo najbezpečnejšia úhrada kúpnej ceny v hotovosti a docvakli mi všetky výhody, nevýhody, najvhodnejšie postupy  v prípade rozhodovania, či voliť z "hotovostného platinového dua". Či radšej bankovú vinkuláciu alebo notársku úschovu. A hlavne, podľa čoho sa rozhodovať pri doporučení, čo bude práve vo vašom konkrétnom prípade lepšie, výhodnejšie a hlavne bezpečnejšie.

Čo keby som vám ukázala svoju osobnú skúsenosť, ako máte postupovať v rozhodovaní, čo je pre vás vhodnejšia a bezpečnejšia varianta? Či banková vinkulácia alebo notárska úschova? V čom je naozaj ten háčik, ako sa správne rozhodnúť?

Ako prikloniť k pre vás tej bezpečnejšej variante a to tak, aby ste si ju dokázali ustáť aj pred majiteľom, ktorý môže byť menej skúsený či môže mať mylné informácie ale práve nimi sa riadi?

Kúpa domu, bytu ani pozemku nie je jednoduchá záležitosť, rovnako ako správna voľba toho najbezpečnejšieho a najvhodnejšieho spôsobu úhrady kúpnej ceny v hotovosti pre vás. Internet je plný mnohých dezinformácií, vďaka ktorým človek úplne zbytočne tápe, je v neistote, strachu a obavách a ako mi hovorili viacerí klienti, máva aj nočné mory zo závažnosti otázok, o ktorých sa bude musieť rozhodnúť a riešiť. Prosto strach a obavy, že sa rozhodnú zle.

A v prípade, že si človek svoje nové bývanie kupuje prvýkrát a kúpnu cenu bude hradiť HOTOVOSŤOU, býva to ešte horšie.

Preto mi dovoľte teraz sa vás spýtať:

 • Čo keby ste už nikdy viac neriešili otázku: "Ako mám postupovať, keď potrebujem uhradiť kúpnu cenu HOTOVOSŤOU?"
 • "Mám zvoliť radšej vinkuláciu v banke, alebo notársku úschovu"?
 • Ako mám postupovať a na čo si dať pozor, aby som to jednoducho neoľutoval?"

 

 • "Aký je presný postup pri bankovej vinkulácii?" alebo "
 • "Aký je presný postup krok za krokom pri notárskej úschove?"
 • "Čo mám presne robiť, ak musím musím najprv predať aby som kúpil"?

Trvalo mi naozaj roky, kým som na základe vlastných skúseností s kúpou a predajom nehnuteľnosti a následne aktívnej realitnej praxe, dokázala vytvoriť sumár otázok a odpovedí a k tomu vybrať a odporučiť iba tie veci, čo fungujú. A fungujú efektívne a hlavne sú z praxe.

Všetko som prepojila dohromady a vytvorila UCELENÝ SYSTÉM, súbor otázok a odpovedí, efektívnych návodov a postupov, tipov a rád z praxe, ktorý zaisťuje maximálnu pohodu a 100% ochranu v momente, kedy sa potrebujete rozhodnúť a následne urobiť tie správne kroky. A čo najefektívnejšie, hlavne v tej fáze, keď už človek začína byť vážne pod tlakom.

Vidím rovnaké chyby, nesprávne postupy, spôsob uvažovania, pričom pár kľúčových chýb sa tu opakuje stále znova dokola..

A preto sa pýtam: Vážne si tým musí každý prejsť? Robiť rovnaké chyby, ktoré už urobil niekto predtým? Ísť metódou pokus - omyl a nechať si hádzať polená pod nohy?

Ak človek zameriava pozornosť na nepodstatné detaily, tak v konečnom dôsledku ho môže na lopatky položiť to, že mu chýba nadhľad nad celou vecou.  Zastrešenie, či tzv. big picture. Alebo naopak.

Rámcový obraz a predstavu človek má, ale neovláda tie podstatné detaily.  Ako to viem? Pretože keď sa ohliadam spätne, nestačili by mi prsty jednej ruky na chyby, ktoré som pri kúpe nehnuteľnosti robila ja samotná. Keď som si chcela kúpiť svoju prvú nehnuteľnosť v živote. No a následne som rovnaké chyby videla opakovať aj ďalšie stovky ľudí, ktorí si chceli kúpiť a bezpečne zaplatiť za svoje nové vlastné bývanie.

Možno si teraz hovoríte: „Vedel som, že to musí ísť inak...“

Áno, ide to inak. A vôbec nemusíte získavať skúsenosti a vedomosti tak pracne a ani toľko rokov ako to bolo u mňa. No a v žiadnom prípade sa nemusíte stať realiťákom, ako to bolo u mňa 😉 Uvedomila som si totiž, že všade, kde nie sú skúsenosti, je priestor na chyby.

A robiť chybné rozhodnutia pri kúpe nehnuteľnosti a rozhodnúť sa pre menej bezpečnú a vhodnú variantu úhrady kúpnej ceny môže človeka vyjsť naozaj draho. Aj to je dôvod, prečo som sa rozhodla vytvoriť unikátnu členskú sekciu a jedinečný  program HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU...

Predstavujem jedinečný a komplexný program

Števky Jankech "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU"

Ako si dobre rozhodnúť, bezpečne zaplatiť a kúpiť si nové bývanie, aby ste neskôr svoju voľbu neoľutovali

Mojou víziou je dať vám na jednom mieste všetko, čo som si priala vedieť, keď som chcela a potrebovala kúpiť si svoje prvé vlastné nové bývanie. Pripravila som pre vás unikátnu členskú sekciu, ktorá už teraz obsahuje 7 logicky usporiadaných blokov (modulov) , postupov a efektívnych návodov, sériu otázok a odpovedí overených v praxi k jednotlivým typom úhrady kúpnej ceny v HOTOVOSTI, ktoré sú pre vás kľúčové.

Odpovede, tipy, rady a návody dostanete od bývalej realitnej maklérky, ktorá už aktívne sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností nerobí. Vedomosti, nadhľad a know-how jej zostali.

Počas svojho aktívneho pôsobenia  v roli realitnej maklérky pomohla skoro stovke ľudí k tomu, aby bývali vo svojom novom byte, dome či si kúpili pozemok, kde si mohli začať stavať a plniť si svoje sny o bývaní tým najbezpečnejším, najvhodnejších a najlepším spôsobom.

Všetko od A do Z preto, aby ste sa so 100% istotou rozhodli či je vo vašom prípade vhodnejšia a bezpečnejšia banková vinkulácia alebo notárska úschova

Áno, v programe "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" spomínam 4 metódy (spôsoby) úhrady kúpnej ceny v hotovosti. Ponúkam postup a návod, ako ich využiť tak, aby ste minimalizovali riziko na úplne minimum, ale po rokoch praxe sa jednoznačne prikláňam k voľbe medzi bankovou vinkuláciou a notárskou úschovou, ak potrebujete uhradiť kúpnu cenu v hotovosti.  Je to jednoducho pre mňa "platinové hotovostné duo".

Videotréning  "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" je robený tak, aby ste sa vďaka informáciám dokázali rozhodnúť, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia.

Do videotréningu som pridala aj špeciálny modul, kde sa naučíte jednoduchý 3-krokový ale veľmi účinný postup, ako si svoju voľbu vyargumentovať (a obhájiť + ustáť) či už pred majiteľom alebo maklérom. Podľa toho či vám kúpu bude sprostredkovávať realitka alebo budete postupovať bez realitky .Nie je nič horšie, ako fakt, keď si nájdete konečne to čo vám vyhovuje a ako úder blesku (nečakane) na vás majiteľ vybalí, že nesúhlasí a sa nedohodnete.

Videotréning obsahuje špeciálne moduly, vďaka ktorým získate krok za krokom presný a najefaktívnejší postup a celú sériu otázok a odpovedí, ak sa rozhodnete využiť NOTÁRSKY DEPOZIT. A keď sa rozhodnete, že pre vás je najlepšie riešenie BANKOVÁ VINKULÁCIA, tak znova dostanete najefektívnejší postup z praxe, čo, ako a prečo máte urobiť. 

Jednoducho budete presne vedieť, ako sa veci budú diať,  čo vás čaká, čo všetkoo budete potrebovať pri návšteve u notára alebo banky a aj to, koľko času vám to zaberie. Získate informácie z praxe, linky, tipy a prehľady poplatkov k notárom a bankám, potrebné zoznamy, prehľady či tabuľky, teda jednoducho všetko pre to, aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste. 

Mojim osobným cieľom je postarať sa o každého jedného z vás na takej úrovni, že nebude mať strach a obavu o to, že by jeho nedostatočný nadhľad  alebo menšiu argumentačnú zdatnosť mohol ohroziť sám majiteľ (ale aj maklér) tým, že nedokážete ustáť a obhájiť najbezpečnejšiu a najvýhodnejšiu voľbu pre prevod vašich peňazí pri kúpe vášho nového bývania.

Jednoducho ako člen programu si po vzhiadnutí videotréningu budete 100% istý, ako práve vo vašom prípade najbezpečnejšie a najlepšie uhradiť kúpnu cenu v prípade, že na účte vám leží "hotovosť". No a budete vedieť čo máte robiť a ako presne postupovať v prípade, že najprv musíte predať "svoju starú" aby ste získali peniaze (hotovosť) na kúpu "svojej novej".

A preto sa Vás chcem spýtať:

UŽ STE MALI NIEKEDY PRÍLEŽITOSŤ MAŤ PORUKE KOMPLEXNÝ PROGRAM, VIDEOTRÉNING, v ktorom získate celý súbor 30+ SÚBOR NAJČASTEJŠÍCH OTÁZOK A ODPOVEDÍ, NÁVODOV A POSTUPOV, TIPOV A RÁD Z PRAXE, čo presne máte urobiť a ako sa máte rozhodovať

 • keď máte hotovosť a chcete kúpiť nehnuteľnosť, nové bývanie?
 • neviete presne ktorá varianta úhrady kúpnej ceny bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia, tak vám budú dodané informácie tak, aby ste toto rozhodovanie zvládli sami ako realitný profík s niekoľkoročnou praxou?
 • mať možnosť naučiť sa jednoduchý 3-krokový ale veľmi účinný postup, ako si svoju voľbu najbezpečnejšej úhrady kúpnej ceny v hotovosti vyargumentovať (a obhájiť + ustáť) či už pred majiteľom alebo maklérom a získať pritom 5-bodový návod, vďaka ktorému môžete získať do svojich rúk všetky tromfy na zníženie kúpnej ceny? 
 • získakať krok za krokom presný a najefaktívnejší postup a celú sériu otázok a odpovedí (čo, ako a prečo máte urobiť) ak sa rozhodnete využiť NOTÁRSKY DEPOZIT alebo BANKOVÚ VINKULÁCIU, ako dva vysokogarantované spôsoby úhrady kúpnej ceny v hotovosti?

To však nie je všetko, pretože okrem toho získavate aj moju osobnú podporu počas prvých 30 dní od vstupu do tréningu.  Pýtať sa môžete naozaj na všetko, čo súvisí s kúpou nehnuteľnosti a úhradou kúpnej ceny v hotovosti, vás to trápi alebo si nie ste 100% istý.. Nech je to nejaká drobnosť alebo väčšia vec.

 Videotréning "Hotovostné platinové duo pod lupou" obsahuje:

 • 30+ cenných otázok a odpovedí, radu cenných tipov, efektívnych návodov a postupov overených v praxi k jednotlivým typom úhrady kúpnej ceny v HOTOVOSTI, ktoré sú pripravené vo formáte video pre okamžité vzhliadnutie
 • moje osobné doporučenie a úvod do problematiky (na čo si dať 100% pozor; ako nastaviť dôležité podmienky na uvoľnenie aj vrátenie kúpnej ceny - ako u notára, tak v banke ), vďaka čomu získate potrebný nadhľad a vyhodnotíte si správnosť svojho doterajšieho uvažovania, svojich prístupov k výberu najvhodnejšej a najbezpečnejšej varianty pri úhrade kúpnej ceny hotovosťou
 • praktické odpovede na "malé" ale veľmi závažné otázky, bez ktorých sa pri kúpe vášho nového bývania a úhrade kúpnej ceny vo forme hotovosti neobídete

 

 • vyčerpávajúci popis najefektívnejších postupov, návodov podľa spôsobu úhrady kúpnej ceny (všetky 4 najčastejšie možnosti vrátane varianty VÝBER a VKLAD z účtu na účet; BEZHOTOVOSTNÝ PREVOD z účtu na účet a samozrejme  BANKOVEJ VINKULÁCIE a NOTÁRSKEHO DEPOZITU s upozornením, na čo si máte dávať pozor
 • 3 kroky k tomu, ako postupovať ak chcete a potrebujete nájsť s majiteľom dohodu (konsenzus), aby vám kúpa jednoducho "nestroskotala" kvôli tomu, že sa nedohodnete a k tomu ešte získali aj  5-bodový návod, vďaka ktorému môžete získať do svojich rúk všetky tromfy na zníženie kúpnej ceny? 
 • ujasníte si, s akými vysokými dodatočnými poplatkami a nákladmi musíte pri kúpe vášho nového bývania a úhrade kúpnej ceny hotovostným spôsobom počítať a získate aj konkrétne prehľady, tabuľky, linky a tipy, ktoré urýchlia vaše rozhodovanie

Ale hlavne, vďaka videotréningu "Hotovostné platinové duo pod lupou" sami dokážete a zvládnete:

 • povedať si svoje oprávnené požiadavky a nároky jasne a zreteľne majiteľovi, prípadne maklérovi ak vám bude kúpu vášho nového vlastného bývania sprostredkovávať realitka
 • vyhodnocovať koho máte na druhej strane a následne ho argumentačne "tromfnúť" ako profík s niekoľkoročnou praxou na realitnom trhu, hoci ste si na to doteraz netrúfali
 • zefektívniť celý proces kúpy vašej nehnuteľnosti a urobiť úhradu kúpnej ceny čo najbezpečnejšie a najvhodnejšie práve vďaka tomu, že získate na veci potrebný nadhľad

 

 • vyhnúť sa špekuláciám a zlým rozhodnutiam z nevedomosti či v dôsledku nesprávnych informácií
 • pozicionovať sa ako človek znalý veci, ktorý je v práve a nenechá sa nikým odbiť, zavádzať ani preháňať
 • mať kúpu svojho nového vlastného bývania a úhradu kúpnej ceny hotovosťou zabezpečenú a pod 100% kontrolou

Pre koho videotréning "Hotovostné platinové duo pod lupou" NIE JE:

 • pre tých, ktorí úhradu kúpnej ceny musia riešiť hypotékou, prípadne iným typom úveru, vďaka ktorému budú mať peniaze na zaplatenie kúpnej ceny
 • pre tých, ktorí už majú nehnuteľnosť kúpenú a v blízkej dobe sa žiadne nové bývanie kupovať nechystajú

Ak sa nehnuteľnosť, vaše nové bývanie kupovať chystáte, alebo ste už v tom ponorený celý "až po uši", vhodnú nehnuteľnosť ste si už našli a chcete získať 100% istotu a bezpečnosť pri úhrade kúpnej ceny v hotovosti stavím sa, že  videotréning "PLATINOVÉ HOTOVOSTNÉ DUO POD LUPOU" predčí všetky vaše očakávania!

Všetko, čo sa tu dozviete a naučíte som zostavila tak, aby to bolo maximálne praktické  a dalo vám to naozajstný prínos. Potrebný nadhľad nad vecou a hlavne na mieru šité know-how vo forme cenných otázok a odpovedí, rád, cenných tipov, efektívnych návodov a postupov overených v praxi k jednotlivým spôsobom úhrady kúpnej ceny v HOTOVOSTI.

Toto všetko si viete pozrieť kedykoľvke to budete potrebovať, pretože prístup do videotréningu so všetkými prípadnými aktualizáciami do budúcnosti budete mať doživotne k dispozícii.

Nerozhodujte sa o spôsobe úhrady kúpnej ceny svojho nového bývania bez nadhľadu získaného vďaka videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU"!

Vážne... Nerobte to.

Veď prečo strácať svoj vlastný čas googlením na internete či zháňaním informácií a rád od známych, ktoré nefungujú tak dobre ako by mohli? Prečo sa denne pripravovať o svoj vzácny čas a vo výsledku sa dostávať do rozčarovania, že zas ste našli presný opak toho, čo ste sa dočítali včera a namiesto istoty sa do toho ešte viac zamotáte?

Faktom je, že rozhodnúť sa pre najvhodnejšiu a najbezpečnejšiu variantu je náročné nielen na čas, ale hlavne na psychiku. Veď ako sa máte zbaviť strachu a neistoty a naopak získať 100% istotu, keď informácie sa rôznia a vy si nedokážete overiť, z akého zdroja pochádzajú a či sa im dá veriť? A vy sa máte podľa nich rozhodnúť o prevode možno najväčšej sumy peňazí vo svojom živote...

To naozaj nestačí. Ak si chcete kúpiť novú nehnuteľnosť, nové bývanie a potrebujete to urobiť čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie, tak potom videotréning "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU"od Števky Jankech, bývalej realitnej maklérky, vám poskytne NADHĽAD, efektívne postupy, návody a správne odpovede na 30+najčastejších otázok, behom chviľky.

Pokiaľ je váš prístup ku kúpe vášho nového bývania a rozhodovaní o najbezpečnejšom a najlepšom spôsobe úhrady kúpnej ceny v hotovosti zatiaľ "bežný priemer" , môžete ho urobiť 5x-7x efektívnejším. Videotréning Števky Jankech "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" je postavený na základe rokov skúseností počas aktívnej maklérskej praxe.

Poskytne vám doporučené najefektívnejšie postupy/návody, tipy alebo rady idem rovno k veci. Niečo ako checklist, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa a uhradiť kúpnu cenu čo najbezpečnejšie a najvýhodnejšie  a získať tak 100% "platinovú" istotu správneho a efektívneho konania.

A cena dnes taktiež nie je problém. Okamžitý prístup k všetkému môjmu know-how ohľadom bankovej vinkulácie, notárskej úschovy (a ďalších dvoch spôsobov úhrady kúpnej ceny hotovosťou)  môžete dnes získať len za 49,90 5,99 eur vrátane DPH...

 

Len TU a TERAZ za 49,90 eur  5,99 eur vrátane DPH

Vo videotréningu Števky Jankech "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU", v špeciálne pre vás vytvorenej členskej sekcii zdieľam svoje osobné overené know-how, aby ste porozumeli bankovej vinkulácii a notárskej úschove a zvyšným dvom spôsobom úhrady kúpnej ceny v hotovosti lepšie, než rozumie vlastná matka dieťaťu. Je to niečo, čo by som ja osobne pri kúpe svojho prvého vlastného bývania potrebovala ako soľ.

A práve preto, že mi chýbal potrebný rozhľad a aj nadhľad, prišla som o 3-tisíc eur. Ako už viete, zložila som rezervačnú zálohu ktorá nakoniec prepadla v prospech realitky. Rezervačka sa zmenila na zmluvnú pokutu a ja som o peniaze prišla.

Vo videotréningu Števky Jankech "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" nečakajte nudnú teóriu. Faktom totiž je, že čokoľvek sa vo videotréningu naučíte, som si overila v praxi, keď som ako realitná maklérka pomohla k nájdeniu svojho vlastného bývania a k bezpečnej a najvhodnejšej úhrade kúpnej ceny takmer stovke spokojných kupujúcich.

Aktuálne sa sprostredkovaniu kúpy a predaja nehnuteľností aktívne nevenujem. A teda sa nemusíte obávať že akákoľvek moja rada a odporúčanie bude ovplyvnené mojim "postranným" úmyslom a zámerom doviesť vás ku kúpe práve tej konkrétnej nehnuteľnosti, ktorú mám vo svojej ponuke ja. Teraz už ako maklér nepôsobím, ale vedomosti, rozhľad a nadhľad mi ostali.

Vo videotréningu som sa dokonca rozhodla pridať vám modul, v ktorom uvádzam jednoduchý ale vysokoúčinný 3-krokový postup, ktorý vám dá do vašich vlastných rúk "argumentačné tromfy" takým spôsobom, že druhá strana (majiteľ alebo realiťák) nebudú mať pochýb o bezpečnosti a vhodnosti úhrady kúpnej ceny vami vybraným spôsobom a budú akceptovať že je FÉR aj váš návrh na zníženie už dohodnutej kúpnej ceny.

Nemyslím si, že členskú sekciu a videotrénig potrebujem.

Stačí mi google a internet a moje otázky mi zodpovie akýkoľvek maklér zadarmo.

Stretla som sa a pracovala som so stovkami ľudí, ktorí si chceli kupovať a kupovali dom, chatu, chalupu, starší byt alebo novostavbu, pozemok, garáž... A kúpnu cenu chceli hradiť v hotovosti.

Väčšina z nich postupovala v zmysle informácií, ktoré si našli buď na internete alebo sa spýtali napríklad svojho známeho, ktorý si procesom kúpy prešiel. Alebo kolegu, ktorý sa javil ako znalý veci.

Problémom však v takomto prípade býva, že hoci osoba z vášho okolia si kúpou mohla prejsť, to čo robila a ako postupovala ona, nemusí byť ten najlepší postup pre vás a vo vašej situácii. Ľuďom bez praxe (istého potrebného počtu opakovaní rovnakých úkonov), jednoducho chýba nad vecami nadhľad, ktorý sa získava naozaj iba mnohokrát opakovanou praxou.

A na internete naozaj môžete nájsť skoro všetko, ale nikto vám už nezaručí, že tie informácie sú pravdivé a správne.

Čo sa týka makléra, áno. Môže vám zodpovedať akúkoľvek otázku a mal by to urobiť zadarmo. Ale zo skúsenosti s inými maklérmi viem, že rady a odporúčania môžu byť ovplyvnené práve akýmsi "postranným" úmyslom a zámerom, doviesť vás ku kúpe tej nehnuteľnosti, ktorú má v ponuke práve on.

 

Ozaj, viete ako sa zachovať v prípade, že realitka (maklér) vám bude tvrdiť, že vaše peniaze uschová, budete to mať v rámci rezervačnej zálohy (= provízie za sprostredkovanie), bude to bezpečné a vyhnete sa poplatku za vinkuláciu v banke či odmene notárovi za notársku úschovu?


V žiadnom prípade na túto variantu netreba pristúpiť, nech by pre vás znela akokoľvek lákavo a rozumne. V podstate realitná kancelária nemá licenciu na takéto úkony s peniazmi. Banka ako aj notár musí mať jednoducho od Centrálnej banky Slovenska na tento druh podnikania licenciu, tj. povolenie.

Ja osobne by som sa mala veľmi na pozore, prečo mi niekto takéto niečo navrhuje... Ale možno je to "choroba" z bývalého povolania ;)...

Zhrňme si to. Čo vstupom do členskej sekcie videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" Števky Jankech získavate?

Vstupom do videotréningu získavate:

 • 7 modulov (vo forme video) IHNEĎ KU VZHLIADNUTIU,

ktoré obsahujú 30+ odpovedí na otázky, celý rad cenných tipov, efektívnych návodov a komplexných postupov overených v praxi

ku všetkým 4 spôsobom úhrady kúpnej ceny v hotovosti (vrátane VINKULÁCIE a ÚSCHOVY) s doživotným prístupom a prípadnou aktualizáciou do budúcnosti

*****

 • POTREBNÝ NADHĽAD, BIG PICTURE

nad vecou, tak, aby ste sa dokázali rozhodnúť a následne aj vyargumentovať, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny  v hotovosti bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia

*****

 • INFO Z PRAXE, LINKY, TIPY, ZOZNAMY, TABUĽKY, PREHĽADY

aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste a mali prehľad o výške dodatočných nákladov (peňazí), ktoré budete musieť uhradiť z vlastného vrecka za služby notárom a bankám

a vedeli sa ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť

*****

 • OSOBNÚ PODPORU A POMOC NA CESTE ZA KÚPOU VÁŠHO NOVÉHO VLASTNÉHO BÝVANIA

až to až po dobu 30 dní od vstupu do tréningu, počas ktorej sa ma môžete spýtať na čokoľvek, čo sa týka úhrady kúpnej ceny v hotovosti a potrebovali by ste sa napríklad "iba" uistiť

*****

 • Odpovede  a osobnú spätnú väzbu priamo od bývalej realitnej maklérky Števky Jankech a mnoho ďalšieho

*****

Len TU a TERAZ za 49,90 €  5,99 € vrátane DPH

Keď to zhrniem, tak zajtra si môžete za 5,99 eur kúpiť necelé 2 krabičky cigariet, 5 fľasiek coca-coly alebo si odskočíte do bufetu či obchodu kde si kúpite pár drobností....alebo....

za túto cenu získate 100% istotu, porozumenie a nadhľad na čo si dať pozor, podľa čoho sa rozhodovať, praxou overené postupy, návody a kroky, ktoré tak či tak budete musieť prejsť keď budete kupovať nehnuteľnosť a uhrádzať kúpnu cenu hotovosťou.

Len s tým rozdielom ako bezpečne, efektívne, výhodne a rýchlo tak aby ste si boli 100% istý, že peniaze zaplatíte a vlastníkom sa naozaj stanete. Aj po právnej stránke.  Rozhodnutie je len na vás...

Kliknite tu a ešte dnes dajte vlastným strachom, neistote, stresu a obavám z kúpy vášho nového vlastného bývania a úhrady kúpnej ceny hotovosťou zbohom >>>


Vo videotréningu Števky Jankech "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU"

na vás v 7 moduloch čaká:

Dobre viem, že sa nedá robiť všetko naraz. Každý musí niekde začať. Zároveň poznám z vlastných začiatkov, že je ťažké a veľmi stresujúce sa rozhodovať o tak závažných veciach, nervami na dranc a niekedy doslova nožom na krku v neistote, či naozaj konám správne. A hlavne keď ide o peniaze. Vaše peniaze.

Práve preto sú pre vás jednotlivé moduly postavené tak,  aby boli maximálne praktické, dali vám odpoveď na ČO a PREČO a poskytli vám návod AKO. Aj preto v jednotlivých moduloch na vás čaká:

 • môj praxou overený presný spôsob, akým spôsobom žiadať naviazanie úhrady kúpnej ceny v hotovosti na ČAS, kedy sa stávate vlastníkom po právnej stránke
 • osobné tipy ako nastaviť dôležité podmienky u notára a v banke na UVOĽNENIE (vyplatenie) kúpnej ceny, keď všetko prebehne tak ako má a naopak, na jej VRÁTENIE (ak sa náhodou niečo pokazí alebo k prevodu vôbec nedôjde)
 • návod z praxe, ako nazerať na bezpečnostné riziko v prípade VÝBERU hotovosti z vášho účtu a jej VKLAD na účet predávajúceho ako aj presnú formuláciu, ak sa kúpna cena (alebo jej časť) bude platiť v hotovosti s upozornením na zákon o obmedzení platieb v hotovosti (tento zakazuje platby v hotovosti nad isté výšky a uvádzam aj aké pokuty by vás čakali, ak by ste sa tohto priestupku alebo správneho delitku dopustili)

 

 • presný 3-krokový postup, výhody, nevýhody ako aj riziká pre jeden z najjednoduchších spôsobov úhrady kúpnej ceny v hotovosti: BEZHOTOVOSTNÝ PREVOD z vášho účtu na účet majiteľov (predávajúcich) s upozornením na jediný moment, kedy môže prebehnúť prevod peňazí z vášho účtu na účet majiteľa vrátane účinnej formulácie, ktorú môžete "opajcnúť" ak budete chcieť tento spôsob úhrady kúpnej ceny v kúpno-predajnej zmluve využiť
 • doporučím vám jedinečný postup, ako vinkuláciu alebo depozit (naše platinové hotovostné duo) využiť tak, aby ste maximalizovali svoju bezpečnosť
 • získate prehľad o poplatkoch notárom a bankám, dôležité linky na notárov s licenciou vo vašom okolí či prehľad poplatkov za vinkuláciu pre jednotlivé banky a ďalšie dôležité a praktické tipy a rady z praxe

 

 • ukážem vám presnú cestu, ako prebieha NOTÁRSKY DEPOZIT a získate aj praxou overený, maximálne efektívny 3-krokový postup pre návštevu notára, spísanie notárskej zápisnice, dohodnutie podmienok, samotnú úschovu (prevod) kúpnej ceny na účet notára, ako aj zoznam všetkých vecí a zmlúv ktoré jednoducho potrebujete so sebou mať

 

 • odhalím vám ako prebieha BANKOVÁ VINKULÁCIA a dozviete sa aj praxou overený, maximálne efektívny 4-krokový postup pre návštevu banky, dohodnutie podmienok prevodu tak, aby to vyhovovalo povahe vášho prípadu a zároveň získate aj nadhľad ako bude prebiehať zriadenie vinkulovaného účtu v banke, ďalej ako bude prebiehať prevod kúpnej ceny na tento účet, blokácia, uvoľnenie... ako aj zoznam všetkých vecí a zmlúv, bez ktorých sa nepohnete

 

 • ukážem vám prekvapivú chybu, kde ľudia najčastejšie robia nesprávne rozhodnutie ohľadom vinkulácie v banke a notárskej úschovy, z čoho vám bude ihneď jasné, v ktorých znakoch sa depozit a vinkulácia líšia a naopak, v ktorých znakoch sú rovnaké
 • odhalím vám háčik, jednu jedinú vec, podľa čoho sa dokážete rozhodnúť či je pre vás, vo vašom prípade bezpečnejšie a výhodnejšie použiť bankovú vinkuláciu alebo notársku úschovu

 

 • prezradím vám jednoduchý 3-krokový ale vysokoefektívny postup, ktorý vám zaručí, že vám kúpa nestroskotá na tom, že sa s majiteľom nedohodnete o vami navrhovanej hotovostnej forme úhrady kúpnej ceny  (ak sa majiteľ postaví "do opozície" a nebude chcieť s vami o navrhovanom spôsobe úhrady kúpnej ceny ani počuť) a zároveň 5 krokový postup, vďaka ktorému získate všetky tromfy na zníženie dohodnutej kúpnej ceny do svojich vlastných rúk

 

 • v prípade, že musíte najprv predať nehnuteľnosť terajšiu aby ste si mohli kúpiť novú, prezradím vám praxou overený a logickými argumentami podložený spôsob, prečo postupovať doporučeným spôsobom a nie naopak, ako aj presnú formuláciu ktorú musíte uviesť v zmluve, aby ste boli istený na všetky strany
 • a mnoho, mnoho ďalšieho....

Vstúpte do videotréningu Števky Jankech "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU", až potom sa rozhodnite! Máte moju 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí!

Vstúpte do videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" Števky Jankech teraz, pozrite si všetkých 7 modulov so všetkými otázkami, odpoveďami a postupmi, odneste si z neho maximum a pokiaľ vás nepresvedčí o tom, že sa vaša investícia vráti stokrát, napíšte mi a vrátim vám celú čiastku späť.

Je to vážne jednoduché, stačí keď mi po skončení napíšete email: "Sorry Števka, nebolo to to, čo som si predstavoval"vrátim vám bez prieťahov späť celú vašu čiastku.

Nie, nie je v tom žiadny háčik. Svojim videotréningom "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" odpoveďami na otázky, radami a praxou overenými postupmi som si absolútne istá! Dokonca až na toľko, že môžem dať túto garanciu.

V prípade, že nebudete plne spokojný, napíšte mi, peniaze vám vrátim v plnej výške a všetko moje know-how z videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" vám napriek tomu zostane.
Števka JankechAutorka videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU"

Zodpovednosť skrátka beriem na svoje triko. Nemôžete stratiť, môžete len získať. A to veľa. Poďte so mnou do toho!

Vstupom do videotréningu získavate:

 • 7 modulov (vo forme video) IHNEĎ KU VZHLIADNUTIU,

ktoré obsahujú 30+ odpovedí na otázky, celý rad cenných tipov, efektívnych návodov a komplexných postupov overených v praxi

ku všetkým 4 spôsobom úhrady kúpnej ceny v hotovosti (vrátane VINKULÁCIE a ÚSCHOVY) s doživotným prístupom a prípadnou aktualizáciou do budúcnosti

*****

 • POTREBNÝ NADHĽAD, BIG PICTURE

nad vecou, tak, aby ste sa dokázali rozhodnúť a následne aj vyargumentovať, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny  v hotovosti bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia

*****

 • INFO Z PRAXE, LINKY, TIPY, ZOZNAMY, TABUĽKY, PREHĽADY

aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste a mali prehľad o výške dodatočných nákladov (peňazí), ktoré budete musieť uhradiť z vlastného vrecka za služby notárom a bankám

a vedeli sa ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť

*****

 • OSOBNÚ PODPORU A POMOC NA CESTE ZA KÚPOU VÁŠHO NOVÉHO VLASTNÉHO BÝVANIA

až to až po dobu 30 dní od vstupu do tréningu, počas ktorej sa ma môžete spýtať na čokoľvek, čo sa týka úhrady kúpnej ceny v hotovosti a potrebovali by ste sa napríklad "iba" uistiť

*****

 • Odpovede  a osobnú spätnú väzbu priamo od bývalej realitnej maklérky Števky Jankech a mnoho ďalšieho

*****


VSTÚPTE LEN ZA 49,90 €

5,99 eur vrátane DPH

Ak vyplníte svoju prihlášku HNEĎ TERAZ, okrem akciovej ceny na vás čakajú tieto špeciálne BONUSY:

♣ BONUS 1: Presná formulácia, konkrétne znenie a vysvetlenie článku týkajúceho sa úhrady kúpnej ceny v hotovosti pred/pri podpise Kúpno-predajnej zmluvy

(minitréning, video, samostatne nepredajné)

♣ BONUS 2: Presná formulácia, konkrétne znenie a vysvetlenie článku týkajúceho sa úhrady kúpnej ceny BEZHOTOVOSTNÝM PREVODOM z účtu na účet

(minitréning, video, samostatne nepredajné)

♣ BONUS 3: Praktický videotréning "Čo sa deje s vašimi peniazmi ak Kataster vklad povolí, alebo naopak, ak konanie preruší, zastaví alebo zamietne pre všetky 4 spôsoby úhrady kúpnej ceny v hotovosti

(minitréning, video, samostatne nepredajné)

Tieto 3 praktické minivideotréningy dokreslia BIG PICTURE, váš celkový nadhľad na kúpu vášho nového bývania a 100% istoty pri voľbe toho najvhodnejšieho a najbezpečnejšieho spôsobu úhrady kúpnej ceny v hotovosti práve vo vašom prípade.

To znie príliš dobre...5,99 eur... v čom je háčik?

Nie, nebojte sa, nie som blázon. Dôvod je úplne jednoduchý. Korona-nekorona, bývať musíme. Je to univerzálna potreba takmer každého človeka.

Ale pri kúpe svojho nového bývania

 • tak často opakujeme chyby, ktoré už urobil niekto predtým;
 • tak často mrháme svoj čas a energiu na veci ktoré sa dajú urobiť efektívnejšie;
 • trápime sa, nespíme, máme stresy ohľadom správnosti rozhodnutí ktorým sa pri kúpe nového bývania jednoducho nevyhneme

že som sa rozhodla vytvoriť tento špecializovaný videotréning "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" kde nájdete všetko čo potrebujete, aby ste sa pri úhrade kúpnej ceny v hotovosti cítili pohodlne, bezpečne a mali 100% istotu, že vaše rozhodnutia a kroky sú správne.

No a možno, naozaj iba možno sa pridáte aj k tým kupujúcim, ktorí budú chcieť vedieť aj to, ako presne a správne naformulovať platobné podmienky v kúpno-predajnej zmluve pri úhrade kúpnej ceny využitím bankovej vinkulácie či notárskej úschovy, či doplniť tento videotréning aj o myšlienkové mapy a mp3 na počúvanie v aute či v mobile.

To je všetko. Nič ďalšie, žiadny ďalší háčik už nie je.

Ale predsa len... mám ešte jeden "SKRYTÝ DÔVOD"... Keď už budete popíjať kávičku alebo čaj vo svojom novom bývaní, obzriete sa spokojne za seba, do svojej nedávnej minulosti a sami sebe poviete "waw, tak i napriek prvým pochybnostiam, toto bola tá najlepšia investícia ktorú som kedy urobil!"

Nechcem vám ale nič nútiť. Rozhodnutie je teraz na vás.

Pokiaľ chcete získať prístup do videotréningu, kliknite na tlačítko nižšie a vyplňte svoju prihlášku.

Keď zvolíte online platbu, za pár minút budete mať prístup k celému obsahu videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU".....

Nezmeškajte, o už O PÁR MINÚT VAŠA 91% ZĽAVA vyprší

Táto ponuka platí iba tu a teraz, na tejto stránke. Neskôr môžete získať k videotréningu prístup, ale za plnú cenu.

KTO JE ŠTEVKA JANKECH

Autorka videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU", bývalá realitná maklérka

Števka pri kúpe svojho prvého nového vlastného bývania prišla o 3-tisíc eur, ktoré sa z rezervačnej zálohy zmenili na zmluvnú pokutu. Nemala správne informácie, chýbal je nadhľad a tak peniaze prepadli v prospech realitky. Vo svojich 33 rokoch sa však stala realitnou maklérkou a vo veku 34 rokov už konečne bývala vo svojom vysnívanom bývaní.

Počas aktívnej maklérčiny sa denne stretávala s desiatkami ľudí. K nájdeniu svojho vlastného nového bývania pomohla takmer stovke spokojných kupujúcich. Aktuálne sa aktívnemu sprostredkovaniu kúpy a predaja nehnuteľností nevenuje.

Je zástancom jednoduchosti, produktivity a prioritizácie, ako pri kúpe a predaji nehnuteľností, tak vo svojom osobnom živote. Skúsenosti s prácou s ľuďmi, ktorí chceli svoju nehnuteľnosť kúpiť či predať jej však zostali a preto sa rozhodla vytvoriť aj videotréning "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" kde dáva svoje skúsenosti, každému kto potrebuje o tejto problematike vedieť viac.

Najčastejšie otázky & odpovede:

(FAQ)

Prečo sa učiť a získavať rady a odporúčania zrovna od Števky Jankech?

Všetko čo sa vo videotréningu naučíte, alebo vám poradím, som si overila v praxi, keď ako realitná maklérka pomáhala nájsť svoje vlastné bývanie stovkám kupujúcich. Vedomosti, rozhľad a nadhľad mi zostali, hoci sa v tejto dobe aktívne sprostredkovaniu kúpy a predaja nehnuteľností nevenujem .

Na internete môžete nájsť toho veľa, ale nikto vám nezaručí, že tie informácie sú pravdivé a správne. Hocktorý maklér vám môže dať radu zadarmo, ale jeho odpoveď môže byť ovplyvnená "postranným" úmyslom a zámerom, doviesť vás ku kúpe tej nehnuteľnosti, ktorú má v ponuke práve on, čo však nemusí byť presne pre vás to najlepšie riešenie.

Čo keď mám len málo času sa týmto veciam venovať?

Ak vstúpite hneď teraz, v akciovej cene ktorá však platí iba 25 minút, tu a teraz na tejto stránke, tak celý obsah videotréningu vám bude doživotne k dispozícii v online členskej sekci a to vrátane priebežných doplnení či aktualizácií. Vy môžete ísť vlastným tempom a postupne sa k tomu čo potrebujete, vracať.

Ak teda zvažujete do tréningu vstúpiť, doporučujem tak urobiť HNEĎ TERAZ, na tejto stránke. Potom sa cena za pozvánku na vstup do videotréningu zdvihne na pôvodnú cenu 49,90 €.

Čo keď budem mať otázky?

Videotréning "PLATINOVÉ HOTOVOSTNÉ DUO" Števky Jankech nie je iba obyčajná členská sekcia, kde si pozriete pripravené video a tým to skončilo. Števka vám počas 30 dní k dispozícii, pripravená podporiť či uistiť vás, dávať vám spätnú väzbu, až kým si nebudete 100% istý, že ste všetko know-how pochopili správne.

Koľko to stojí? Môžem zaplatiť na splátky?

Splátky nie sú možné. Akciová cena vstupu do videotréningu "PLATINOVÉ HOTOVOSTNÉ DUO je 5,99 eur, ale cena platí len počas 25 minút na tejto stránke. Potom cena stúpne na pôvodných 49,90 eur za vstup.

Pokiaľ teda zvažujete vstúpiť, urobte tak hneď teraz, aby ste získali vstup za akciovú cenu 5,99 eur. Stále máte k dispozícii 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí, pretože ak nebudete plne spokojný, napíšte mi a peniaze vám vrátim v plnej výške späť.

No a všetko moje know-how z videotréningu vám napriek tomu zostane. Zodpovednosť skrátka beriem na svoje triko. Nemôžete stratiť, môžete len získať. A to veľa. Tak poďte so mnou do toho.

Nechcem vyplňovať všetky informácie o sebe, faktúru nepotrebujem...

Na tento účel sme zaviedli tzv. zjednodušený objednávkový formulár, kde stačí vyplniť vaše meno, priezvisko a emailovú adresu. Po úhrade dostávate zjednodušený daňový doklad a samozrejme prístupové údaje na email, ktorý ste zadali do objednávky.

Kedy a ako dostanem prístupové údaje do Mentoring klubu Števky Jankech?

Prístup k celému know-how, 30+ odpovediam na otázky, efektívnych návodov a postupov, rád a tipov z praxe, ale najmä k možnosti získať počas 30 dní spätnú väzbu priamo od autorky videotréningu na svoju otázku, pochybnosť či nejasnosť získavate ihneď ako na strane s objednávkou vyplníte potrebné údaje a obratom vykonáte úhradu.

Prístup do vašej osobnej VIP členskej sekcie vám príde na email, ktorý zadáte do objednávky.

Do kedy a ako si môžem uplatniť garanciu vrátenia peňazí?

Máte moju 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. To znamená, že ak vstúpite do videotréningu dnes, získate celé know -how ktoré si môžete okamžite pozrieť a zároveň sa môžete obrátiť na Števku so všetkým čo potrebujete ohľadom hotovostnej úhrady kúpnej ceny vyriešiť. Poskytne vám osobnú podporu a spätnú väzbu počas plných 30 dní.

No a pokiaľ by vás to nepresvedčilo o tom, že sa vaša investícia vráti, stačí mi napísať do 30 dní od vášho vstupu a ja vám vrátim bez prieťahov celú vašu čiastku späť. Nie je v tom žiaden háčik. Áno, je to takto jednoduché.

Ak nebudete plne spokojný, peniaze vám vrátim a všetko moje know-how z videotréningu vám napriek tomu ostane.

Čo keď zistím, že to nie je pre mňa?

Nekupujete mačku vo vreci. Na vstup do videotréningu je garancia vrátenia peňazí po celých 30 dní.

Mesiac sa začína rátať doručením prístupových údajov na váš email. Ak nebudete plne spokojný, napíšte mi a peniaze vám vrátim v plnej výške späť. No a všetko moje know-how z videotréningu vám napriek tomu zostane. Zodpovednosť skrátka beriem na svoje triko. Nemôžete stratiť, môžete len získať.

Odoslal som prihlášku, aký je ďalší postup?

Je to jednoduché. Akonáhle vyplníte svoju prihlášku do videotréningu "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO" Števky Jankech, zvolíte si spôsob platby, ideálne online bankovým prevodom a platbu hneď urobíte. To je všetko.

Hneď ako vašu platbu spárujeme, do 10 minút vám prídu prístupové údaje k vašej unikátnej členskej sekcii a vy si môžete ihneď pozrieť všetkých 7 modulov s 30+ odpoveďami na otázky, overenými radami, tipmi, postupmi a návodmi, alebo rovno napísať alebo nahrať svoju vlastnú otázku a to počas celých 30 dní od vášho vstupu do tréningu.

V členskej sekcii videotréningu na vás k okamžitému vzhliadnutiu čaká 7 modulov..?

Dohromady 30+ otázok a odpovedí, postupov, efektívnych návodov a postupov, rád a tipov z praxe ako si dobre vybrať a kúpiť, dokonca i pokiaľ sa vám zatiaľ kúpa nedarila

Najvhodnejší variant pre vás si môžete vybrať podľa typu nehnuteľnosti, ktorý si chcete kúpiť (DOM, BYT, POZEMOK) a potom si vyberte spôsob, akým budete platiť kúpnu cenu (hotovosť, hypotéka, kombinovaná forma). No a tento variant si stiahnite ku sebe do počítača, obozmámte sa s ním a získate tak veľmi potrebný NADHĽAD.

Teraz máte šancu zaplatiť kúpnu cenu v hotovosti so 100% istotou, že to urobíte najlepšie, najvýhodnejšie a najbezpečnejšie jedným z vysokogarantovaných spôsobov ktorý aktuálna prax ponúka

A dotiahnuť kúpu svojho nového bývania do úspešného konca

Dovoľte si zaplatiť kúpnu cenu bez pocitu strachu a obáv "Čo keď o peniaze prídem","Čo nebudem mať ani peniaze ani nehnuteľnosť" aktivujte si teraz svoj prístup len za:

49,90 eur

vrátane DPH

POZOR: Vstupom teraz získavate aj 3 BONUSOVÉ minitréningy ZDARMA

Vstupom do videotréningu získavate:

 • 7 modulov (vo forme video) IHNEĎ KU VZHLIADNUTIU,

ktoré obsahujú 30+ odpovedí na otázky, celý rad cenných tipov, efektívnych návodov a komplexných postupov overených v praxi

ku všetkým 4 spôsobom úhrady kúpnej ceny v hotovosti (vrátane VINKULÁCIE a ÚSCHOVY) s doživotným prístupom a prípadnou aktualizáciou do budúcnosti

*****

 • POTREBNÝ NADHĽAD, BIG PICTURE

nad vecou, tak, aby ste sa dokázali rozhodnúť a následne aj vyargumentovať, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny  v hotovosti bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia

*****

 • INFO Z PRAXE, LINKY, TIPY, ZOZNAMY, TABUĽKY, PREHĽADY

aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste a mali prehľad o výške dodatočných nákladov (peňazí), ktoré budete musieť uhradiť z vlastného vrecka za služby notárom a bankám

a vedeli sa ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť

*****

 • OSOBNÚ PODPORU A POMOC NA CESTE ZA KÚPOU VÁŠHO NOVÉHO VLASTNÉHO BÝVANIA

až to až po dobu 30 dní od vstupu do tréningu, počas ktorej sa ma môžete spýtať na čokoľvek, čo sa týka úhrady kúpnej ceny v hotovosti a potrebovali by ste sa napríklad "iba" uistiť

*****

 • Odpovede  a osobnú spätnú väzbu priamo od bývalej realitnej maklérky Števky Jankech a mnoho ďalšieho

*****


A iba DNES a iba NA TEJTO STRÁNKE na vás čakajú tieto 3 samostatne nepredajné BONUSY:

♣ BONUS 1: (videotréning) Presná formulácia, konkrétne znenie a vysvetlenie článku týkajúceho sa úhrady kúpnej ceny v hotovosti pred/pri podpise Kúpno-predajnej zmluvy

*****

♣ BONUS 2: (videotréning) Presná formulácia, konkrétne znenie a vysvetlenie článku týkajúceho sa úhrady kúpnej ceny BEZHOTOVOSTNÝM PREVODOM z účtu na účet

*****

♣ BONUS 3:  (Praktický minivideotréning) Čo sa deje s vašimi peniazmi ak Kataster vklad povolí, alebo naopak, ak konanie preruší, zastaví alebo zamietne

Nezmeškajte, už o pár minút VAŠA 91% zľava vyprší

VSTÚPTE LEN ZA 49,90 €

5,99 € vrátane DPH

Kedy začnete plniť svoje sny o novém bývaní, keď nie dnes?

Videotréning "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO POD LUPOU" Števky Jankech vás podporí na ceste za najbezpečnejšou, najistejšiou a najvhodnejšou kúpou a úhradou kúpnej ceny v hotovosti pri kúpe vášho nového bývania.

Nebuďte už na to sami! V tomto špecializovanom videotréningu nájdete všetko know-how, ktoré budete na ceste za 100% istotou pri úhrade kúpnej ceny v hotovosti potrebovať.

A keď spoznáte praxou overené postupy a návody, rady a tipy , jednoducho kompletné know-how, ako si vybrať so 100% istotou to najlepšie a najbezpečnejšiu úhradu kúpnej ceny v hotovosti, nielen ušetríte ale pridáte sa aj k tým šťastlivcom, ktorí nasledovali overený proces, postup a zaplatili za svoje nové bývanie tým najbezpečnejším možným spôsobom.

Jednoducho si zvolili jeden z vysokogarantovaných spôsobov úhrady kúpnej ceny v hotovosti, ktorý súčasná prax poúka. Bankovú VINKULÁCIU alebo notársku ÚSCHOVU. "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO".