Vitajte v členskej, cenovo zvýhodnenej sekcii

Rozhodli sme sa vás odmeniť za to, že sa vopred zaujímate o to, aby kúpa vašej nehnuteľnosti prebehla maximálne efektívne. Váš záujem ste dokázali tým, že ste prejavili záujem o zdarma ponúkaný eBook AKO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ s podtitulom PS: aj bez realitnej kancelárie.

Veríme, že ste sa začítali a tento takmer 25 stranový pdf eBook Vám priniesol mnohé objasnenia, nové vzhľady, informácie, vedomosti a tzv. aha efekty. Ak chcete naozaj kúpiť nehnuteľnosť (to je naozaj jedno či ide o dom, chatu, byt či pozemok), musíte prejsť istými etapami, pričom každá z týchto etáp má niekoľko krokov.

Teraz vám ponúkame pdf dokument, ktorý vám na mieru vašej kúpno-predajnej situácie poodhalí pokyny, resp. návod, ako zvládnuť kúpu a predaj (procesne - krok za krokom) a to aj bez pomoci realitnej kancelárie!

Tento pdf dokument sa stal našim best sellerom a pomohol už mnohým kupujúcim. Či už kupovali s pomocou alebo bez pomoci RK. Nechajte sa inšpirovať týmto hodnotným eBookom aj Vy. Objednajte si tento eBook za zvýhodnenú cenu a tento procesný návod vám krok za krokom pomôže v orientácií v problematike a správnych postupoch na mieru vám ako kupujúcej strane a na mieru typu nehnuteľnosti, ktorú chcete kúpiť!

Za aké ceny môžete získať tieto písomné pokyny

(KÚPNO-PREDAJNÝ PROCES: KROK ZA KROKOM)

na našej verejne dostupnej webstránke?

Akú cenu sme prichystali pre Vás?

ÁNO, ZVÝHODNENÁ CENA v tejto členskej sekcii pre Vás!

Podľa toho, aký typ nehnuteľnosti chcete kúpiť!

Kliknite a dostanete sa na objednávkový formulár, kde vyplníte vaše údaje (kvôli vystaveniu faktúry) a vyberiete si, aký typ dokumentu je vhodný pre vás. Vyberte si dokument plný hodnotných informácií, ktorý bude šitý na mieru vás a vášho spôsobu financovania kúpy.  A zároveň bude tento dokument šitý na mieru typu nehnuteľnosti, ktorý chcete kupovať, resp. kúpiť.

POZOR! Cenové zvýhodnenie platí pre Vás už len:

Momentálně nejsou k dispozici žádné novinky.

POZOR! Ako vám môžeme pomôcť, ak chcete kúpiť a nemáte ešte stále vybranú nehnuteľnosť? Stále ste ju ešte nenašli?

Chcem sa informovať o nehnuteľnosti vhodnej pre mňa. Prosím a to skôr, než ju dáte na internet...
Zvažujem kúpu nehnuteľnosti na mieru. Na mieru mojich požiadaviek, v mnou požadovanej lokalite, cenovej relácii a zodpovedajúcemu stavu...
Chcem si sám vyhľadať vhodnú nehnuteľnosť v databáze, ktorú máte zverejnenú na internete...

Hľadáte dom? Byt? Pozemok? Objekt? Iné? Máte predstavu v akej cenovej relácii sa za nehnuteľnosť vo vami vybranej lokalite pohybujete? Že nie? Alebo len tak približne? Alebo patríte medzi tých, ktorí sa orientujú podľa cien na inzertných portáloch?! Pozor, mnohokrát to nie sú koncové ceny, za ktoré sa nehnuteľnosti reálne kupujú! Pri mnohých nehnuteľnostiach to tak je!

Využite preto našu pomoc a zdarma urobíme pre vás ocenenie nehnuteľnosti, ktorá je pre vás ideálna! Je podľa vašich predstáv. Máte už takú ideálnu nehnuteľnosť? Áno? Alebo ste ju ešte nenašli? Nevadí! Naceníme vašu predstavu!

Zistite, či sa zhoduje vaša predstava o cene, lokalite a type nehnuteľnosti s cenou na trhu, za ktorú ju viete reálne kúpiť! Tipli ste si!?  Nie ste si istý?! Zistite pravdu o kúpnej cene pre vašu nehnuteľnosť ihneď a teraz!

Čo získate, ak si objednáte eBook

KÚPNO-PREDAJNÝ PROCES (krok za krokom) PRÁVE TERAZ?

 • Získate komplexný pohľad na to, ako by malo procesne všetko prebiehať vo vašom konkrétnom prípade - pri vami kupovanej nehnuteľnosti a pri vašom spôsobe financovania kúpy tejto nehnuteľnosti. Jednoducho povedané - pri vašom kúpno predajnom procese.
 • Objednávkou a kúpou tohto procesného návodu a postupu získate praxou overené informácie a následne radu a odporúčanie pre najvhodnejší procesný postup. Čo robiť, ak sa vám vyskytne nejaká situácia - komplikácia -problém - otázka. Jednoducho vám odporučíme, čo máte robiť, ak...
 • Objednávkou a kúpou tohto eBooku získate čas, získate prehľad a procesnú istotu, čo robiť práve v mojom prípade, ak.. A to nielen z pohľadu vás, ako kupujúcej strany, ale aj z pohľadu majiteľa (vlastníka) nehnuteľnosti, ako aj z pohľadu banky (ak táto do procesu vstupuje ako vaša financujúca banka).
 • Doslova a do písmena - za pár sto eur získate procesnú istotu a garanciu toho, že vaše postupy a rozhodnutia sú a budú podložené skúsenosťami a praxou realitných profesionálov. Skúsenosťami a praxou, na základe ktorých vedieme kúpno - predajné procesy aj my.
 • Prípadným špekuláciám nedáte šancu. Vďaka prehľadu a rozhľadu získate (seba) vedomé vystupovanie rozhľadeného a uvedomelého kupujúceho, ktorý kúpu bude zvládať a zvládne s prehľadom, s maximálnym efektom za minimum časových nárokov a požiadavok. Budete vedieť, kedy zbystriť pozornosť, ak vám niekto bude tvrdiť niečo iné, lebo bude možno skúšať váš rozhľad, vedomosti a pozornosť. Nedajte špekuláciám šancu!
 • A ako bonus pre Vás - vďaka tomu, že sa naozaj zaujímate o kúpu nehnuteľnosti a veci sa snažíte riešiť v predstihu (možno by sme to mohli nazvať, že jednoducho sa problémom snažíte predchádzať), sme pre vás pripravili link v tejto členskej, cenovo zvýhodnenej VIP zóne, kde máte prístup k objednávkovému formuláru, vďaka ktorému ušetríte až 200 eur. To je cenový rozdiel oproti tomu, ak by ste kúpu tohto dokumentu realizovali priamo na našej verejne prístupnej webstránke.

Čo stratíte, ak sa tento eBook rozhodnete neobjednať? Ak sa rozhodnete, že ho nekúpite vôbec?

 • 1
  Budete tratiť (a stratíte) čas a vaše pohodlie
  Skúsenosti nám hovoria to, že ak človek prvý krát kupuje nehnuteľnosť, nevie čo robiť, kde robiť a kedy to robiť. To sa deje ak kupujete alebo predávate aj po druhýkrát vo svojom živote. Tretí krát ak už kupujete, tak by ste mohli byť ako tak zorientovaný, ale v problematike tej doby, keď ste kupovali a predávali posledne. Nie na problematiku ak kupujte teraz. Ak si neobjednáte tento dokument, budete tratiť svoj čas a jednoducho čas stratíte tým, že budete pobehovať, zháňať a čítať rôzne fóra, informácie a postupy čo robiť, kde sa len bude dať. Ak by sme použili slová niektorých našich spokojných klientov, klientov, ktorí si tento eBook objednali - budete lieťať ako špinavé prádlo, ako ... lebo ešte budete potrebovať ten papier, lebo budete potrebovať ešte toto razítko.. A potom prídete na niektorú inštitúciu (úrad) a tam vás prekvapia ešte ďalšou požiadavkou, ktorú musíte urobiť, aby ste sa pohli v pred.. Jednoducho bez správnych informácií sa stráca - pohodlie a čas. Veľa ľudí je potom v strese. Chcete patriť k ľuďom, ktorí sú v strese?
 • 2
  Budete tratiť (a stratíte) procesnú istotu
  Popravde? Ak nemáte prehľad, prehľad o aktuálnej situácii na realitnom trhu, ak nemáte skúsenosti neviete sa orientovať v tzv. skulinkách realitnej branže, tak budete čochvíľa takmer v pozícii rukojemníka. Čo tým myslíme? Stalo sa vám už, že ste boli na nejakom úrade a potrebovali ste niečo poradiť a vybaviť.A sedela tam jedna pani. A táto pani vám povedala že ooo - takto nie, to musíte urobiť toto a toto, to musíte urobiť takto.A tak ste sa zariadili, urobili a vybehali.A potom postupom času ste zistili, že keby ste išli k druhej pani (možno o dvere - priehradku ďalej), tak tá by vám povedala niečo iné. Poradila by vám niečo iné. Možno by ste zistili, že toto ste robili úplne zbytočne, lebo aj tak to v konečnej fáze nemá efekt, čo ste chceli a potrebovali. Toto sa vám môže stať napríkad aj v banke. Prečo sa to deje? Náš názor na vec? Naše zistenie? Jednoducho ak niečo robíte prvý krát, stretnete sa s ľudmi prvý krát. A nemôžete vedieť aké majú skúsenosti. Aký dlhý čas svoju prácu vykonávajú. A ako si svoju prácu robia. Či si ju robia len tak,aby sa nepovedalo, alebo ju robia so zámerom: naozaj vám chceme pomôcť a poradiť. Zvážte prosím toto. A zvážte aj dopad toho, čo všetko stratíte, ak si neobjednáte vaše vodítko, váš návod, krok za krokom k procesnej istote pri kúpno -predajnom procese.

POZOR!

Aby ste si vedeli a mohli objednať eBook - procesný návod na mieru, máte už splnené všetky tieto úlohy?

Prosím, v procese objednávky plateného dokumentu za zvýhodnenú cenu pokračujte iba v prípade, že dosiahnete plných 100%!

Tie úlohy, ktoré máte splnené, vykonané, hotové, prosím zaškrtnite ( zakliknite). Následne pristúpte k vyplneniu objednávkového formulára a k objednávke samotného pdf dokumentu na mieru.