Možno, že nehnuteľnosť máte už viac-menej vybranúčaká Vás podpis Rezervačnej zmluvy.

PS: Nepodpisujte Rezervačnú zmluvu na kúpu Vašej nehnuteľnosti bez tohto Checklistu:

PRE KOHO tento PDF checklist JE?

  • pre všetkých, ktorí kupujú nehnuteľnosť a čaká ich podpis Rezervačnej zmluvy
  • pre všetkých, ktorí majú strach a obavy z prepadnutia Rezervačnej (blokovacej) zálohy (=môžete prísť o tisícky eur)
  • pre všetkých, ktorí neovládajú presný mechanizmus ako a za akých podmienok sa môže meniť rezervačná záloha na zmluvnú pokutu

(+ rezervácia nehnuteľnosti do času, kým si napríklad vybavíte hypotekárne financovanie v banke)

Pre koho tento PDF checklist NIE JE:

  • pre tých, ktorí už majú nehnuteľnosť kúpenú
  • pre tých, ktorí kupujú nehnuteľnosť sami - bez realitky

Naše publikom tvoria aj realitní makléri cudzích realitných kancelárií. Často chodia čítať články na náš realitný blog či sťahujú si naše e-booky zdarma.

O spoločnosti

Sme firma fungujúca niekoľko rokov. Sídlo máme v našom hlavnom meste.

Ľudia, ktorí tvoria naše publikum (tí, ktorí chcú kúpiť alebo predať svoj dom, byt či pozemok) sú naprieč celým Slovenskom.

Ako vidíme situáciu na dnešnom trhu realít?

Viete o tom, že pri kúpe a predaji nehnuteľnosti ide často o Vaše najväčšie peniaze?

Kúpa a predaj  nehnuteľnosti nie je bežnou dennou záležitosťou. Vo väčšine prípadov ide pri kúpe a predaji nehnuteľností o Vaše najväčšie peniaze v živote. Najväčšie peniaze ktoré máte dostať, ak nehnuteľnosť predávate. Najväčšie peniaze, ktoré máte zaplatiť ak dom, byt či pozemok kupujete. Ak máte nesprávne informácie, môže vás táto nevedomosť stáť veľa. Času, stresu, nervov a peňazí. Dnešná doba je na selekciu informácií pomerne náročná.

Na tieto veci a praktiky sme sa už nemohli nečinne prizerať...

Nemohli sme sa pozerať na zavádzanie zo strany niektorých tzv. maklérov či priamo spoločností (ktoré sa tvária, že robia realitnú činnosť). Nemohli sme sa už pozerať na rôzne nekalé praktiky, klamstvá, podvody či dezinformácie, ktoré následne produkujú stres a psychické vypätie Vás, kupujúcich či predávajúcich. Veď ak kupujete alebo predávate prvý raz a máte "šťastie" na menej skúsenú osobu v podobe makléra či prešpekulovanú druhú stranu - tak negatívne výsledky a dôsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Viete o tom, že kúpa a predaj nehnuteľnosti nie je taká zlá a náročná, ak viete ako na to?

Aby kúpa a predaj nehnuteľnosti nebola Vaša nočná mora, prečítajte si články na našom blogu. Vyberte si tie, ktoré sa týkajú Vašej osobnej situácie. Stiahnite si naše materiály a eBooky zdarma. Ak kupujete a predávate nehnuteľnosť, určite Vám pomôžu. A v neposlednom rade, ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez realitky, pozrite sa na naše platené materiály. Predovšetkým tie, ktoré Vás povedú celým kúpno-predajným procesom. Krok za krokom.

Často kladené otázky

Čo vďaka nášmu portálu reality.hcr.sk získate?

Čo robíte inak? Čo získam ak sa začítam do Vášho webu?

Píšeme a zdieľame pre Vás články na blogu. Zdieľame s Vami naše know-how. Zverejňujeme pre Vás rôzne pomocné materiály, pracovné pomôcky či eBooky, ktoré zvyšujú Vaše povedomie pokiaľ chcete nehnuteľnosť kúpiť alebo predať. Prevažná väčšina materiálov na webe je zdarma.

Akú výhodu budú mať pre mňa stiahnuté materiály? Čo vďaka týmto materiálom získam?

Rešpektujeme, že mnohí z Vás chcú kúpiť a predať bez prítomnosti realitnej kancelárie či makléra. Veľa ľudí chce ušetriť často nemalé peniaze za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Vďaka našim materiálom či už bezplatným alebo plateným a vďaka nášmu portálu kúpiť a predať dom, byt či pozemok zvládnete aj bez realitky :o)

Koľko môžem ušetriť, ak sa rozhodnem kúpiť alebo predať bez realitky, len za pomoci Vašich materiálov?

Viac ako 80% materiálov je na webe zdarma. Časť našej ponuky je spoplatnená. Napríklad taký návod Ako predať či kúpiť byt na hypotéku - krok za krokom. Či ako predať dom za hotovosť. Materiály vytvorili ľudia, ktorí sa realitnej činnosti venujú dlhodobo. Sú im jasné procesy a postupy. Tak aby sa šetril čas a nerobili sa chyby, ktoré môžu spôsobiť obrovské problémy. Svoje know-how získate len za zlomok ceny, čo by ste zaplatili za klasické sprostredkovanie obchodu. Väčšinou je to 3% až 5% z predajnej ceny nehnuteľnosti. Naše platené materiály sú rádovo v desiatkach eur.

Stiahnite si zdarma E-book:

BEZ REALITKY

Vďaka e-booku dokážete nehnuteľnosť správne kúpiť či správne predať. Zvládnete to aj bez makléra. Bez realitky. V troch etapách, ktoré sú prehľadne členené na jednotlivé kroky, získate postup. Krok za krokom.

Stiahnite si e-book vďaka ktorému zvládnete vašu kúpu a váš predaj ako profík s praxou.

Čo o eBooku zdarma hovoria tí, ktorí ho už čítali?

Vraj je to fakt dobré a že to funguje...

S manželom sme chceli kúpiť byt. Manžel podniká zatiaľ menej ako rok. Kvôli tomu, čo som sa dočítala v ebooku som manžela poslala do banky, aby sa informoval kvôli úveru. Či nám ho vôbec dajú keď podniká. V banke nám potvrdili, čo ste tvrdili v ebooku - niekoľko mesiacov zbytočných obhliadok. Hypotéku teraz nedostaneme. Najskôr o rok, a aj to musíme pre banku preukázať že sa manželovi v podnikaní darí. Takže zažívam sklamanie na jednej strane, pretože nové bývanie tak skoro nebudeme mať. Na druhej strane som nesmierne vďačná, že ste nám ako rodine takto pomohli. Ušetrili ste mesiace zbytočných obhliadok, rezervačku ktorú by sme určite museli skladať ako aj rozčarovanie, ktoré by prišlo potom, ako by sme vyhovujúci byt našli. Nech sa vám darí!
MirkaChcela kúpiť s manželom, ktorý je podnikateľ iba krátku dobu, byt. AKO TO DOPADLO?
Neuveriteľné. Predávali sme s bratom dom po rodičoch už takmer rok a pol, keď som našla ebook ktorý mi mal ako majiteľke domu pomôcť predať. Aj keď mal taký názov že bez realitky. Prečítala som ho za dva večery! Prekvapil ma, šokoval a som poriadne nahnevaná! Ani jeden zo 6-tich realitiek nepredával náš dom za rovnakú cenu. Aj preto chodili kupujúci iba zriedka a to iba cez tú realitku, ktorá to ponúkala za cenu nižšiu ako sme dali s bratom my! Veď dokopy sme mali iba do 10 obhliadok! Oslovili sme vášho guru či ako sa ten pán volá a keďže sme stihli vrchol sezóny, dom sme po konzultácii predali v priebehu mesiaca. Keď teraz nad tým uvažujem, chcem sa vám aj touto cestou poďakovať. Nebyť toho že sme s bratom boli zúfalí, tak by som na váš ebook nenatrafila a možno doteraz ešte nemáme dom predaný.
Emília z BrezovejAko predávala dom po rodičoch vyše roka za pomoci 6 realitných kancelárií. AKO TO DOPADLO?

Fakty o eBooku ktorý Vám pošleme zdarma

0
Stiahnutí za eBooku BEZ REALITKY len v priebehu prvého mesiaca od uvedenia
0
ľudí, ktorí nám už dali vedieť ako im E-book pomohol a ako vďaka nemu ušetrili pár tisíc eur!
0
E-book má viac ako 10 strán plne nadupaného textu a hodnotných informácií formátu A4

A čo Vy? Kupujete či predávate?

Zvládli by ste kúpiť alebo predať aj bez realitky?

Keby niečo, píšte, volajte:

info@hcr.sk,  0940 252 223