A ŽE TO MYSLÍME VÁŽNE ? !

KUPUJETE? Tak toto vás bude zaujímať!

Nechajte si zaslať náš eBook ZDARMA!

Vyplňte svoje meno a email a získajte tento eBook Ako kúpiť nehnuteľnosť! ZDARMA!

Na takmer 30 stranách formátu A4 zistite, akými etapami prejde každý jeden kupujúci, ktorých chce naozaj kúpiť nehnuteľnosť. Chcete naozaj kúpiť aj vy? Čomu sa máte vyhnúť? Čoho sa máte vyvarovať? Ako máte postupovať pri procese kúpy, keď sa vyskytne situácia, že sa musíte rozhodnúť? Podľa čoho sa rozhodovať? Kedy, čo a prečo urobiť? Toto a ešte viac sa dozviete od nás, ak si stiahnete náš eBook hneď TERAZ! Ako sa budete cítiť, keď náš eBook prečítate a informácie z neho aplikujete do procesu kúpy vašej ideálnej nehnuteľnosti?  Mnohé veci sa vám objasnia. Veľa mýtov ktoré panujú pri kúpe- zbúrame. A budete si istý v tom ako sa máte rozhodovať a prečo sa tak máte rozhodnúť. Jednoducho kúpu vašej ideálnej nehnuteľnosti si budete vedieť ukorigovať aj sám. Aj bez pomoci RK! PS: a eBook vám zašleme naozaj ZDARMA!

Kupujete? Chcete kúpiť?

 

Sám alebo aj s pomocou RK?

Predávate? Chcete predať?

Sám alebo aj s pomocou RK?

PREDÁVATE? Potom toto vás bude zaujímať!

Nechajte si zaslať náš eBook ZDARMA!

Vyplňte svoje meno a email a získajte tento eBook Ako predať nehnuteľnosť! ZDARMA!

Na takmer 35 stranách formátu A4 zistite, akými etapami prejde každý jeden majiteľ (predávajúci), ktorý chce naozaj nehnuteľnosť predať. Chcete naozaj predať aj vy? Čomu sa máte vyhnúť? Čoho sa máte vyvarovať? Ktorý krok máte urobiť ako prvý?  A ktorý krok doporučujeme urobiť pri predaji ako druhý?... Ako máte ako majiteľ nehnuteľnosti postupovať pri procese predaja, keď sa vyskytne situácia, že sa musíte rozhodnúť? A podľa čoho sa máte rozhodovať? Kedy, čo a prečo máte urobiť? Toto a ešte viac sa dozviete od nás, ak si stiahnete náš eBook hneď TERAZ! Ako sa budete cítiť, keď náš eBook prečítate a informácie z neho aplikujete do predaja svojej nehnuteľnosti?  Mnohé veci sa vám objasnia. Veľa mýtov vám zbúrame. A budete si istý v tom ako sa máte rozhodovať a prečo sa tak máte rozhodnúť. Jednoducho predaj vašej nehnuteľnosti si budete vedieť ukorigovať aj sám. Aj bez pomoci RK! PS: a eBook vám zašleme naozaj ZDARMA!

Chcete PREDAŤ? Ste MAJITEĽ?                                                                    

Chcete KÚPIŤ? Ste KUPUJÚCI?

Kliknite a informujte sa TERAZ, čo všetko pre vás vieme urobiť!

CHCEM PREDAŤ

Som majiteľ - vlastník a chcem sa informovať, či viete predať aj moju nehnuteľnosť... Máte na ňu klientov? Ale naozaj? Reálnych klientov..?
Zvažujem predaj nehnuteľnosti na mieru.Viete napríklad zabezpečiť aj predaj nehnuteľnosti bez zverejnenia tejto nehnuteľnosti na internete?

CHCEM KÚPIŤ

Zvažujem kúpu nehnuteľnosti na mieru. Na mieru mojich požiadaviek, v mojej preferovanej lokalite, v cenovej relácii akú si môžem dovoliť a prišlo by vhod ak by bola kompletne zrekonštruovaná...Či čiastočná rekonštrukcia stačí? Alebo môže byť aj pôvodný stav?
Chcem kúpiť nehnuteľnosť mimo trhu ale podľa mojich požiadaviek. Dá sa to? Informujte ma prosím skôr, než tieto nehnuteľnosti dáte na internet...
Chcem si teraz a sám vyhľadať vhodnú nehnuteľnosť.. A to v ponuke, ktorú máte teraz zverejnenú na internete...

Skúsenosti s kúpou a predajom?

My ich máme!

Odborné a profesionálne vedomosti?

My ich máme!

Peniaze na účte a vklad na kataster za 3 dni?

U nás je to možné!

Vzory zmlúv či poradenstvo na mieru?

My vám všetko poskytneme!

A to je všetko?! Podobné som už  ...!

OMYL! Ponuka pre vás dokončená na 22%


Čo o programe


 VZDELÁVANIE ZDARMA


hovoria ľudia, ktorí aj vďaka nemu predali / kúpili?

 uvádzame jednu z reakcií :o)

Vzdelávanie zdarma pre majiteľov nehnuteľností?

My to pre vás urobíme!

Vzdelávanie zdarma pre záujemcov o kúpu?

My vám ho doprajeme!
Hľadala som 3izbový dom na hneď nasťahovanie viac ako pol roka. Takmer z každej obhliadky som šla rozčarovaná. Buď to bolo obývateľné až po stavebných úpravách a aj tak drahé, alebo to bolo obývateľné ale nikto nechcel ísť dole s cenou tak, aby sme si to mohli dovoliť. Až mi raz pani Veronika poslala okrem žiadaných informácií aj link, kde po vyplnení údajov budem dostávať informácie zdarma, že mi to pomôže zorientovať sa v tom čo chcem a hľadám a čo si môžem vkutku dovoliť. Síce som sprvoti neverila, ale som si zadala to čo žiadali. Informácie chodili a moja predstava sa menila a odrazu som zistila, kde robím chybu, prečo tak dlho ešte hľadám. Kritériá som si zreálnila a netrvalo ani tri mesiace už so synátorom bývame!! Pani Veronike sa chceme poďakovať. Ste veľmi veľmi zlatí, že ste nám pomohli kúpiť! Nech sa vám darí! Naozaj som veľmi rada, že mi vás náhoda vohnala do cesty 😉
JúliaTrebatice
Ponuka pre vás dokončená na 48%

Akú pomoc môžete od nás očakávať, ak ste

MAJITEĽ - VLASTNÍKZískajte zdarma dokumenty, ktoré môžu byť pre vás užitočné!

Čo je to záložné právo k nehnuteľnosti? Ktoré všetky údaje musí obsahovať Budúca kúpna zmluva, Rezervačná zmluva či samotná Kúpna zmluva? Materiály vám zašleme a to zdarma!

Získajte bezplatný vzdelávací kurz pre majiteľov nehnuteľností!

Chcete sa spýtať  na vhodnú predajnú cenu pre vašu nehnuteľnosť? Chcete vedieť ako prebieha kúpa a prevod nehnuteľnosti? Ako zmluvne ošetriť predaj, aby všetko dopadlo čo najlepšie? Ako to urobiť, ak si to chcete viesť sami a chcete aby všetko dopadlo čo najlepšie a prebiehalo správne? Je toho naozaj mnoho, čo sa môžete dozvedieť. Pýtajte sa odborníkov. Zdieľame svoje know-how k vašej spokojnosti!

Nechajte si svoju nehnuteľnosť oceniť zdarma!

Chcete predať nehnuteľnosť a zvažujete aká cena bude pre ňu ideálna? Zhoduje sa vaša predstava o cene s vašim zámerom? Aby sa Vaša nehnuteľnosť predala čo najskôr a čo najlepšie? Alebo už predávate dlhšie a neviete predať? Pomôžeme Vám. Oceníme vašu nehnuteľnosť. A túto službu vám poskytneme zdarma!Ponuka pre vás dokončená na 74%

Akú pomoc môžete od nás očakávať, ak ste 

OSOBA KTORÁ CHCE NEHNUTEĽNOSŤ KÚPIŤAkú nehnuteľnosť si môžete dovoliť?

Kúpa nehnuteľnosti je veľké rozhodnutie. Pomôžeme vám zistiť, koľko vás to bude stáť mesačne (ak sa rozhodnete financovať nákup nehnuteľnosti cez hypotéku). Pohodlne, online 24 hodín cez našu hypotekárnu kalkulačku. Výsledky uvidíte aj graficky. Ak budete potrebovať pomôcť alebo poradiť, naši kolegovia vám pomôžu zorientovať sa v problematike financovania. Pomôžu vám správne sa rozhodnúť.

Poradenstvo, preverenie vašej situácie a dostupnosti hypotekárneho či iného financovania je samozrejme zdarma!

Objavte svoj ideálny typ nehnuteľnosti!

Každý chce kúpiť niečo jedinečné. Neopakovateľné. Niečo čo ho vystihuje. Jeho. Jeho podstatu a osobnosť. Dom alebo byt, kde sa bude cítiť dobre. Odkiaľ sa mu bude dobre podnikať. Odkiaľ to nebude mať ďaleko do práce.  Miesto, kde sa Vy, Váš partner / partnerka či  deti budete cítiť bezpečne.

Objavte spolu s nami, ktorý TYP nehnuteľnosti bude vhodný a ideálny práve pre vás! Je to dom? Byt či pozemok? Bavte sa, rozmýšľajte, utrieďte si myšlienky aj nájdite svoj ideál aj vďaka nášmu kvíz-testu!. A hlavne: zistite ako reálne sú vaše očakávania!

Upozornenie: Testovanie neodporúčame robiť všetkým .... Výsledky môžu niekedy (nie) milo prekvapiť!?

Naceníme vašu ideálnu nehnuteľnosť!

Hľadáte dom? Byt? Pozemok? Objekt? Iné? Máte predstavu v akej cenovej relácii sa za nehnuteľnosť vo vami preferovanej lokalite pohybujete? Že nie? Alebo len tak približne? Alebo patríte medzi tých, ktorí sa orientujú podľa cien na inzertných portáloch?! Pozor, mnohokrát to nie sú koncové ceny, za ktoré sa nehnuteľnosti reálne kupujú! Pri mnohých nehnuteľnostiach to tak je!

Využite preto našu pomoc. Zdarma urobíme pre vás ocenenie. Že čoho? No predsa nehnuteľnosti, ktorá je vo vašich predstavách pre vás ideálna! Je podľa vašich predstáv. Máte už takú ideálnu nehnuteľnosť? Áno? Alebo ste ju ešte nenašli? Nevadí! Naceníme jednoducho vašu predstavu!

Trošku poklikáte, trošku napíšete a zistíte či sa zhoduje vaša predstava o cene, lokalite a type nehnuteľnosti s cenou na trhu, za ktorú túto nehnuteľnosť aj naozaj viete reálne kúpiť! Tipli ste si!? Nie ste si istý?! Zistite pravdu o kúpnej cene pre vašu nehnuteľnosť ihneď a teraz!

Ponuku pre vás nie je možné dokončiť ani vyčerpať :o)!91%