Vedomé a správne rozhodnutia? Nechajte si zaslať eBook zdarma!!

eBook Vám pomôže rozhodnúť sa s plným vedomím a ale predovšetkým Vám eBook pomôže rozhodnúť sa a konať správne!!

Predávate? Chcete predať?

Vpíšte do príslušných políčok požadované údaje a kliknite na tlačidlo "Zaslať teraz!". Obratom Vám eBook pošleme!

Chcete aj Vy predať nehnuteľnosť? Teraz alebo niekedy v budúcnosti? Čomu sa máte pri predaji vyhnúť? Čoho sa máte pri predaji vyvarovať ?Aký krok je potrebné pri predaji urobiť ako krok č.1? Ktorý bude krok č. 2 ak chcete urobiť vedomé a správne rozhodnutie pri predaji nehnuteľnosti?Ako je vhodné, či priam nutné ako má majiteľ nehnuteľnosti ktorú chce predať – postupovať ak sa vyskytne situácia, že sa bude treba rozhodnúť? A podľa čoho sa rozhodovať aby predaj bol úspešný?


 

A čo sa stane ak si eBook prečítate? Aký úžitok z toho budete mať? Budete poznať odpovede na väčšinu otázok, ktoré si kladie každý človek, ktorý chce a potrebuje nehnuteľnosť predať. Mýty, ktoré mnohokrát kolujú v realitách – a čo je najhoršie, často krát zabránia úspešnému a rýchlemu predaju – budú zbúrané! Keď sa budete musieť v procese predaja rozhodnúť- budete vedieť PREČO sa máte takto rozhodnúť a hlavne AKO sa máte rozhodnúť, aby ste nerobili fatálne omyly a chyby. Tie Vás môžu stáť drahocenný čas a mnohokrát stratíte aj šancu čo najvýhodnejšie nehnuteľnosť predať! 

Vyplňte preto čo najskôr Vaše meno a Vašu e-mailovú adresu, aby sme Vám 35 stranový eBook AKO SPRÁVNE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ mohli čo najskôr bezplatne a zdarma zaslať!!!

Chcete aj Vy kúpiť nehnuteľnosť? Teraz alebo niekedy v budúcnosti? Čomu sa máte pri kúpe pre Vás ideálnej nehnuteľnosti vyhnúť? Čoho sa máte pri kupovaní a obhliadkach vyvarovať ?Aký krok je potrebné pri kúpe urobiť ako krok č.1? Ktorý bude krok č. 2 ak chcete urobiť vedomé a správne rozhodnutie pri  kúpe nehnuteľnosti? Ako je vhodné, či priam nutné ako má kupujúci postupovať ak sa vyskytne situácia kedy je potrebné sa rozhodnúť? A podľa čoho sa rozhodovať aby kúpa bola úspešná a za čo najlepšiu cenu?


 

A čo sa stane ak si eBook prečítate? Aký úžitok z toho budete mať? Budete poznať odpovede na väčšinu otázok, ktoré si kladie každý človek, ktorý chce a potrebuje nehnuteľnosť kúpiť. Mýty, ktoré mnohokrát kolujú v realitách – a čo je najhoršie, často krát zabránia úspešnej a rýchlej kúpe – budú zbúrané! Keď sa budete musieť v procese hľadania a následnej kúpy rozhodnúť- budete vedieť PREČO sa máte takto rozhodnúť a hlavne AKO sa máte rozhodnúť, aby ste nerobili fatálne omyly a chyby. Tie Vás môžu stáť drahocenný čas a mnohokrát stratíte aj šancu nájsť a následne kúpiť pre Vás tu správnu a cenovo najvýhodnejšiu nehnuteľnosť! 

Vyplňte preto čo najskôr Vaše meno a Vašu e-mailovú adresu, aby sme Vám 30 stranový eBook AKO SPRÁVNE KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ mohli čo najskôr bezplatne a zdarma zaslať!!!

Kupujete? Chcete kúpiť?

Vpíšte do príslušných políčok požadované údaje a kliknite na tlačidlo "Zaslať teraz!". Obratom Vám eBook pošleme!

Chcete PREDAŤ? Ste MAJITEĽ?                                                                    

Chcete KÚPIŤ? Ste KUPUJÚCI?

Kliknite a informujte sa TERAZ, čo všetko pre vás vieme urobiť!

CHCEM PREDAŤ

Som majiteľ - vlastník a chcem sa informovať, či viete predať aj moju nehnuteľnosť... Máte na ňu klientov? Ale naozaj? Reálnych klientov..?
Zvažujem predaj nehnuteľnosti na mieru.Viete napríklad zabezpečiť aj predaj nehnuteľnosti bez zverejnenia tejto nehnuteľnosti na internete?

CHCEM KÚPIŤ

Zvažujem kúpu nehnuteľnosti na mieru. Na mieru mojich požiadaviek, v mojej preferovanej lokalite, v cenovej relácii akú si môžem dovoliť a prišlo by vhod ak by bola kompletne zrekonštruovaná...Či čiastočná rekonštrukcia stačí? Alebo môže byť aj pôvodný stav?
Chcem kúpiť nehnuteľnosť mimo trhu ale podľa mojich požiadaviek. Dá sa to? Informujte ma prosím skôr, než tieto nehnuteľnosti dáte na internet...
Chcem si teraz a sám vyhľadať vhodnú nehnuteľnosť.. A to v ponuke, ktorú máte teraz zverejnenú na internete...

Skúsenosti s kúpou a predajom

Odborné a profesionálne vedomosti

Peniaze na účte a vklad na kataster možný aj 3 dni!

Vzory zmlúv či poradenstvo

Pozrite si čo všetko viete získať z našich bezplatných služieb ...
Akú pomoc môžete od nás očakávať, ak ste

MAJITEĽ - VLASTNÍK

OSOBA KTORÁ CHCE NEHNUTEĽNOSŤ PREDAŤ

Získajte zdarma dokumenty, ktoré môžu byť pre vás užitočné!

Čo je to záložné právo k nehnuteľnosti? Ktoré všetky údaje musí obsahovať Budúca kúpna zmluva, Rezervačná zmluva či samotná Kúpna zmluva? Materiály vám zašleme a to zdarma!
STIAHNITE si materiály TU →

Nechajte si svoju nehnuteľnosť oceniť zdarma!

Chcete predať nehnuteľnosť a zvažujete aká cena bude pre ňu ideálna? Zhoduje sa vaša predstava o cene s vašim zámerom? Aby sa Vaša nehnuteľnosť predala čo najskôr a čo najlepšie? Alebo už predávate dlhšie a neviete predať? Pomôžeme Vám. Oceníme vašu nehnuteľnosť. Ocenenie nehnuteľnosti ako službu vám poskytneme zdarma!
Nechajte si svoju nehnuteľnosť OCENIŤ TU →

Akú pomoc môžete od nás očakávať, ak ste 

KUPUJÚCI

OSOBA KTORÁ CHCE NEHNUTEĽNOSŤ KÚPIŤ

Objavte svoj ideálny typ nehnuteľnosti!

Každý chce kúpiť niečo jedinečné. Niečo čo vystihuje Vašu podstatu a osobnosť. Dom alebo byt, kde sa bude cítiť dobre. Nehnuteľnosť kde sa bude dobre podnikať, či odkiaľ to nebudete mať ďaleko do práce. Miesto, kde sa Vy, Váš partner / partnerka či deti budete cítiť bezpečne.Ozaj a aký TYP nehnuteľnosti je vhodný a ideálny práve pre vás! Je to dom? Byt či pozemok? Sú vaše očakávania reálne? Kliknite a zistite viac!
Spusttiť si kvíz-test TU →

Naceníme vašu ideálnu nehnuteľnosť!

Hľadáte dom? Byt? Pozemok? Objekt? Iné? Máte predstavu v akej cenovej relácii sa za nehnuteľnosť vo vami preferovanej lokalite pohybujete? Či patríte medzi tých, ktorí sa orientujú podľa cien na inzertných portáloch? Pozor! Mnohokrát to nie sú ceny, za ktoré sa nehnuteľnosti reálne kupujú! Zdarma urobíme pre vás ocenenie nehnuteľnosti, ktorá je vo vašich predstavách pre vás ideálna. Alebo ste ideálnu nehnuteľnosť ešte nenašli? Nevadí! Naceníme jednoducho vašu predstavu!
Urobiť test kúpnej ceny na moju ideálnu nehnuteľnosť TERAZ →

www.reality.hcr.sk

aby ste zvládli kúpiť aj predať bez stresu, nervov, výhodne a za optimálny čas!
Chcem sa dozvedieť viac →

Aj tieto informácie nájdete na blogu:

Tipy, ktoré potrebujete vedieť ak vás čaká skladanie rezervačnej zálohy
Celý článok
Viete, čo je pre vás výhodnejšie v prípade, že si na kúpu nehnuteľnosti nepotrebujete požičať peniaze v…
Celý článok
Ak banka peniaze niekomu požičia, chce mať istotu, že ich dostane späť. V prípade kúpy nehnuteľnosti je…
Celý článok