Poriadne nadupaný balík pre Vás

Neplaťte 163 ! Veď teraz celý balíček zmlúv s vysvetlivkami môžete mať v cene iba 9,90 !

 

Čo všetko v cene 9,90 € od nás dostanete?

Vzory 3 druhov zmlúv s ktorými sa pri kúpe a predaji nehnuteľnosti určite stretnete!

Ktoré 3 zmluvy máme na mysli?

  • Kúpna zmluva
    vzor spolu s vysvetlivkami, veta po vete!
  • Zmluva o budúcej kúpe
    vzor spolu s vysvetlivkami, veta po vete!
  • Rezervačná zmluva
    vzor spolu s vysvetlivkami, veta po vete!

KLIKNITE na obrázok. TEN SA Vám po kliknutí zväčší!

FAQ: často kladené otázky

Ktorá odpoveď Vás zaujíma? Rozkliknite a dočítate sa viac ...

Ktoré 3 VZORY ZMLÚV v akciovom balíčku DOSTANEM?

Vzor Kúpnej zmluvy určený pre kúpu a predaj nehnuteľností, vzor Budúcej kúpnej zmluvy ( Zmluvy o budúcej kúpe) určený pre kúpu a predaj nehnuteľností a v neposlednom rade vzor Rezervačnej zmluvy, s ktorou sa stretnete či chcete alebo nie ak budete kupovať alebo predávať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie! PS: oplatí sa vedieť čo budete podpisovať! Podpis takéhoto typu zmluvy Vás neminie, ak budete kupovať alebo predávať nehnuteľnosť. Vzory za 9,90€ sú aj s VYSVETLIVKAMI! Ak by ste ich chceli objednať jednotlivo na našej verejne dostupnej stránke, vyšlo by Vás to na 163 €!

Chcem kúpiť / predať nehnuteľnosť nie hneď, ale možno o pár mesiacov, o pol roka, o rok. Čo v takomto prípade? No akciu chcem využiť.

Ak uvážite, na časovom období kedy príde k samotnej kúpe alebo predaju nehnuteľnosti - nezáleží. Zmluvné riešenia musia mať isté právne náležitosti, ktoré zostávajú rovnaké. Aj preto nezáleží či Vám obsah tohto balíčka pomôže o pol roka, o rok alebo sa Vám zíde práve teraz! Za túto akciovú cenu ho máte možnosť získať iba teraz! V rámci tohto časovo obmedzeného obdobia.

V čom mi tento akciový balíček pomôže?

Ak budete realizovať kúpu alebo predaj, s realitnou kanceláriou alebo bez nej, jednoducho budete musieť podpísať minimálne Kúpnu zmluvu. Zmluvu o budúcej kúpe vyžadujú predovšetkým banky a s Rezervačnou zmluvou sa určite stretnete, keď budete nehnuteľnosť kupovať / predávať cez realitnú kanceláriu! A podpis Rezervačnej zmluvy znamená vo väčšine prípadov aj zloženie rezervačnej zálohy. Napríklad 1.000 eur alebo 2.000 eur. Ak podmienky ktoré sa v nej dohodnete a ktoré podpíšete - nesplníte (vo väčšine zmlúv je zmluvná pokuta formulovaná rovnakým spôsobom) záloha 2.000 eur prepadá. Oplatí sa Vám za 9,90 eura byť nachystaný na to, čo budete podpisovať? Aby ste vďaka vysvetlivkám v jednotlivých zmluvách vedeli, čo a prečo budete podpisovať. Väčšine ľudí sa takáto voľba vyplatí. A Vám?

Prečo by mi mali pomôcť vysvetlivky v zmluve?

Viete čo sme si pri svojej praxi pri pôsobení na realitnom trhu všimli? Mnoho ľudí sa spoľahne na to, že podpíše zmluvu ktorá mu je predložená. Hoci... sa jej nie veľmi rozumie (aj keď si túto zmluvu opakovane prečíta- text samotný väčšina ľudí chápe, no mnohí nerozumejú právnym dôsledkom plynúcim z toho, čo je napísané a čo podpíšu). Ak však podpíšete zmluvu ktorej nerozumiete a nastane akýkoľvek problém, tak viete čo Vás čaká.Určite ste sa s tým už stretli. Či už ak sa niečo udialo pri Vašej poistke ktorú ste mali uzavretú alebo napríklad pri reklamácii u mobilného operátora. Viete ako to chodí. Tu ste to v zmluve napísané mali, čítali ste ju a aj ste ju podpísali na znak toho že jej rozumiete.Teraz z toho plynú tieto dôsledky... (napríklad: prepadnutie rezervačnej zálohy 2.000 eur alebo že škodovú udalosť ste mali, ale Vám ju poisťovňa nepreplatí, lebo..) Aj preto sme sa rozhodli, že Vám do tohto akciového balíčka vzorových zmluvných riešení pribalíme aj vysvetlivky. Vysvetlivky pre vetu po vete. Aby Vám bolo jasné a zrejmé, čo asi dostanete na podpis, ak kupujete alebo predávate nehnuteľnosť. Aby ste zmluvu naozaj vedeli vedome skontrolovať a jej aj porozumieť a hlavne - aby ste sa mohli voči niektorým formuláciám, ktoré môžu byť pre Vás nie tak výhodné - brániť. A žiadať o ich preformulovanie.

Dostanem v balíčku Vzor zmluvy spolu s vysvetlivkami pre všetky typy nehnuteľnosti? Pre dom, pre byt a aj pre pozemok?

Áno! 3 vzory zmlúv spolu s vysvetlivkami! A to všetko za 9.90€! Investícia menšia ako 10 eur oproti hodnote ktorú dostanete - to sa určite oplatí vedieť! Čo podpisujem, prečo to podpisujem - prečo to tak musí byť a aké budú právne následky keď sa niečo neudeje podľa dohody a formulácií spísanej v zmluve. Doprajte si darček ktorý má zmysel! Objednajte si ho v akciovej cene 9,90€ hneď teraz! Po skončení akcie sa suma vráti naspäť na 163€.

Garantujeme Vám, že banálnych chýb sa už nedopustíte!

Nepodceňujte prosím riziko dnešných špekulantov! Nájdu sa všade. Kúpa a predaj nehnuteľnosti v dnešnej dobe, kedy každý chce získať čo najlepšiu cenu pre seba - nie je sranda!

 

A ušetriť viac ako 100 eur je peniaz, za ktorý sa už dá kúpiť niečo ďalšie, čo práve potrebujete!

Referencie

Vašu stránku evidujem a nejaké bezplatné materiály som si už aj posťahoval. Cena za vzory zmlúv na stránke ma však odradila. Za váš akciový balíček však ďakujem!!! To ako čítať zmluvy, čo sa kde píše a prečo spolu s príkladmi - klobúk dole, predčili ste moje očakávania :q) A viete čo som zistil? Viac ako inokedy už rozumiem všetkým zmluvám ktoré podpisujem aj mimo oblasti realít!
HubertBratislava
Objednala som, zaplatila som a na mail prišlo čo ste sľúbili. Kupujem dom a všade sú samé realitky. Každá z nich má v cene to, že vám urobia zmluvy. Veľmi som sa obávala hlavne podpisu rezervačnej zmluvy keď si už dom vyberiem, teraz však chápem čo je zmyslom tejto zmluvy a čomu sa vyhnúť. Vzor budúcej kúpnej zmluvy a kúpnej zmluvy pre mňa bude slúžiť určite ako vzor na to, aby som vedela odkontrolovať čo mi realitka dáva podpisovať! Bohužiaľ, asi sa kúpe cez realitku nevyhnem! Už som si uvedomila, že ak si chcem vybrať dom ktorý sa mi páči, nemôžem sa fixovať na makléra jednej realitky, ktorý mi je sympatický! Musím ho kúpiť od realitky, ktorá ho má vo svojej ponuke.A to znamená, že budem musieť podpisovať zmluvy, ktoré mi budú predložené od nich ... a teda som rada že už nemám také hrozné nervy čo a prečo mám podpísať!
ZlaticaPiešťany

Hmm,... čo si za túto ušetrenú stovku kúpim ... ?

Objednajte si náš balíček za 9,90€

hneď teraz!

Akciová cena 9,90 za Vzor kúpnej zmluvy, Vzor Zmluvy o budúcej kúpe a Vzor Rezervačnej zmluvy, spolu s vysvetlivkami, veta po vete pre Vás už iba ....

Potrebujete pomoc?

Sme tu pre Vás. Radi Vám pomôžeme.