Malá vec, ktorá robí veľký rozdiel

Ľudia sa ma často pýtajú:

 • ako mám postupovať, ak chcem kúpiť DOM cez hypotéku? alebo
 • chcem kúpiť BYT a mám hotovosť. Zvoliť si radšej vinkuláciu v banke alebo notársku úschovu? Ako mám postupovať? Aké riziká sú v jednotlivých spôsoboch úhrady kúpnej ceny? alebo
 • chcem kúpiť POZEMOK - chcem ho kúpiť cez hypotéku ale neviem presne aký je postup. Poradíte mi?

Otázok sa namnožilo toľko, že som sa rozhodla vytvoriť ucelený postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti. Tento postup je postup plne prispôsobený vám a vašej osobnej situácii, pretože:

 • zohľadňuje typ nehnuteľnosti, ktorú chcete kúpiť (postup sa líši v tom, či kupujete dom, či kupuje byt a iný postup je pri kúpe pozemku) = 3 typy nehnuteľnosti
 • zohľadňuje spôsob úhrady kúpnej ceny (iný postup je v prípade, že kúpnu cenu potrebujete platiť hypotékou - úverom, iný postup je ak máte hotovosť = svoje vlastné peniaze a potom je kombinácia predchádzajúcich dvoch možností) = 3 spôsoby úhrady kúpnej ceny
 • rieši, čo musíte a nesmiete robiť Vy ako strana kupujúceho a zároveň rieši, čo musí a nesmie robiť strana predávajúceho (ktorý krok ako prvý, ktorý krok urobíte ako druhý v poradí, ako pri podpise zmluvy, ako na katastri...)= rieši aj stranu kupujúceho aj stranu predávajúceho

A vďaka tomu sa vyhnete chybám, ktoré bez dlhoročnej praxe (pri kúpe a predaji nehnuteľnosti) robí takmer každý. Získate istotu, že celý proces kúpy zvládnete na 100% a správne.

 

Áno, kúpa a predaj nehnuteľnosti predstavuje PROCES s konkrétnymi KROKMI V PRESNOM PORADÍ.

A je fajn poznať, ktorý krok nasleduje po ktorom, aby ste sa vyhli zbytočným problémom a získali istotu, že postupujete správne.

Ono zvládnuť kúpu a predaj nehnuteľnosti dokáže procesne naozaj každý. Na to netreba byť realitný maklér s dlhoročnou praxou. Má to ale háčik.

 

Treba ovládať procesný postup - krok za krokom a kroky robiť v správnom poradí.

 

A preto sa Vás chcem spýtať:

už ste mali niekedy príležitosť mať pri sebe manuál kde si môžete NALISTOVAŤ POSTUP, čo presne urobiť, keď..

 • zistíte, že kupujete byt (alebo dom) na ktorom je ešte nevysplácaný úver terajšieho vlastníka, ktorý vám nehnuteľnosť predáva?
 • akým spôsobom presne pripomienkovať kúpno-predajné zmluvy a hlavne, ktoré konkrétne časti vytlačeného finálneho znenia Kúpno-predajnej zmluvy musíte vždy prečítať a kontrolovať (a keď ste to už čítali x-krát v počítači?) Papier nepustí a hlavne ten, ktorý odovzdávate v 2 verziách na Katastri
 • čo a koľkokrát vlastne vytlačiť a aký spôsob práce pri finalizácii mať, aby ste sa z tej finálnej papierovo- podpisovacej rošáde ne.. (a hlavne aby vám niekto nepodstrčil podpísať niečo iné)?

No a na základe skúseností s Vašimi otázkami a problémami ktoré človek pri kúpe rieši mnohokrát dokola - na základe niekoľkoročnej praxe na realitnom trhu, som vytvorila manuál s komplexným postupom krok za krokom.

Manuál ktorý pomôže všetkým, ktorí kupujú nehnuteľnosť za účelom svojho vlastného bývania.

Hoci sa môže zdať, že dnes je len taký obyčajný deň, urobím vám ho krajším. Pripravila som totiž pre Vás jednorázovú zľavu...

PLATÍ IBA TU A TERAZ:

Získajte komplexný postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti vo verzii PROFI a 41 € zaplatíme za Vás. 

Celý procesný postup krok za krokom šitý na mieru, so všetkými správnymi odpoveďami na otázky, ktoré sa často opakovali  a správnym procesným postupom krok po kroku. A to všetko prehľadne a v kocke.

Máme však jednu podmienku (získanie 41 eur zľavy nebude len tak 😉

Veľmi ma poteší, ak mi dáte spätnú väzbu. Ako ste manuál použili, v čom vám najviac pomohol a či ste našli otázky, problémy, ktoré v postupe zodpovedané neboli.

Ak budete mať otázky, tak Vám garantujem, že odpovede na ne dostanete a bude to všetko v cene ktorú teraz zaplatíte.

 

iba na tejto stránke a teraz

ŠPECIÁLNA AKCIA

Jednorázová 55% ZĽAVA

75, 54 €  33,99 €

Získajte tu a teraz komplexný postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti

výhodnejšie, než ktokoľvek iný!

 • komplexný postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti, jediný svojho druhu
 • postup je v elektronickej forme, môžete si ho kedykoľvek vytlačiť
 • 100% garancia vrátenia peňazí
 • okamžitý prístup k postupu, ihneď po zaplatení si ho môžete stiahnuť do svojho počítača
 • 41 € zaplatíme za Vás iba na tejto stránke
 • jednorázová platba a doživotné vlastníctvo s pravidelnými aktualizáciami manuálu s Postupom pri kúpe a predaji nehnuteľnosti

Vaše osobné údaje (meno a emailová adresa) sú u nás na 100% v bezpečí. Budú spracované podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačítka dávate súhlas s týmto spracovaním pre oblasti týkajúcej sa kúpy nehnuteľnosti po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko „Odhlásiť sa“ ihneď po obdržaní e-mailu s komplexným postupom.

Hnevať sa na Vás nemôžeme, je to Vaše právo 😉

Prišla som o 3-tisíc eur rezervačku, pretože som sa nechala dotlačiť do rozhodnutia, že táto nehnuteľnosť je pre mňa tá pravá. Nebola.

 

Neovládala som postup pri kúpe nehnuteľnosti ani finty realiťákov.

Bola som na dne.

Túžila som bývať v dome. A táto túžba podnietila konkrétne kroky. Chodenie po obhliadkach domov. Že to nebolo reálne, som si uvedomila až neskôr. S mojim rozpočtom som si nemohla dovoliť dom typu "hneď sa nasťahovať" a už vonkoncom nebolo mysliteľné kúpiť dom na prerábku.

Zaplatila som realitke 3-tisíc eur zmluvnú pokutu za rezerváciu domu ktorého kúpu som si v priebehu rezervačnej doby rozmyslela. A potom som si sama na vlastnú päsť kúpila byt. Bez realitky.

Posilnená trpkou príchuťou toho, že ako slobodná matka malého dieťaťa som prišla o pomerne veľkú finančnú hotovosť. Na niekoľko mesiacov ma to po psychickej stránke zlomilo.
Števka Jankechová

Aj vám sa už stalo, že vás niekto "dobehol" hoci vyzeral seriózne?

Bežnou praxou je, že pri kúpe nehnuteľnosti nás okrem obhliadok a výberu tej správnej a pravej čakajú aj rôzne papierovačky a podpisy zmlúv.

Len tento samotný fakt spôsobuje mnohým ľuďom taký stres, že odrazu neviete, na čo sa máte pýtať.  Buď sa pýtate veľa alebo málo. A ak sa pýtate, tak možno nie tie podstatné otázky. 

A samozrejme bude iba na vás (na vašich skúsenostiach a možno aj pocitoch), aby ste posúdili a vyhodnotili serióznosť a zmysluplnosť odpovedí, ktoré dostanete od makléra, pracovníka banky či majiteľa nehnuteľnosti, ktorú chcete kúpiť.

Či už maklér, pracovník banky či majiteľ nehnuteľnosti - každý má svoj vlastný cieľ a zámer. A ten v žiadnom prípade nie je totožný s cieľom a zámerom vašim.

 

Banka potrebuje predať hypotéku, aby splnila mesačnú kvótu. Maklér potrebuje dotlačiť predaj, pretože z toho má províziu. Je v záujme makléra aj majiteľa udržať cenu čo najvyššie. Prečo to chce majiteľ je jasné. Ak je maklér odmeňovaný percentuálne z predajnej ceny, je jasné že skôr bude hájiť práva majiteľa ohľadom ceny.

Prečo kontrolu nad kúpou nehnuteľnosti pravdepodobne nikdy nebudete mať

Človek je tvor, ktorý sa prirodzene obáva vecí a situácií, ktoré sú pre neho nové a nepoznané. Obavy vznikajú vtedy, keď chýba prax a skúsenosti.

A toto sa týka aj celého procesu kúpy nehnuteľnosti. Odrazu sme odkázaní na serióznosť cudzích ľudí, ktorých sme videli možno 2-3x v živote. Ocitneme sa v rukách makléra, banky a majiteľa-predávajúceho. 

A hlavne, máme sa spoľahnúť na svoje skúsenosti a možno pocit, že robíte správne. Ale ako, keď bez praxe a skúseností človek naozaj iba háda a odhaduje?

Dá sa tomu vyhnúť?  NIE.

Máme si kúpiť dom alebo byt od človeka-majiteľa, ktorého sme videli možno 2x v živote (prvá a následná obhliadka). A problém sa zhorší, ak nám majiteľ nehnuteľnosti ktorú chceme kúpiť, nie je vôbec sympatický. A na dôvažok vôbec z neho nemáme dobrý pocit. 

 

Nehnuteľnosť vám ukázal maklér. Takže vás ako prvá oficialita čaká podpis rezervačky. Niekoľko strán textu v právničtine, kde pod hrozbou prepadnutia 2-, 3- až 5-tisícovej rezervačnej zálohy si máme zvoliť obdobie (čas) kým nehnuteľnosť pre nás maklér s majiteľom zarezervujú (podržia).

No a podľa toho kedy budete mať k dispozícii peniaze na zaplatenie kúpnej ceny, vás čaká podpis Kúpno-predajnej zmluvy.

 

A častokrát v tomto čase je potrebné získať peniaze cez hypotéku od banky na to aby sme dokázali zaplatiť dohodnutú kúpnu cenu (A ozaj, nedohodli ste kúpnu cenu príliš vysoko?) Naozaj Vám banka dá toľko, čo potrebujete?

A maklér vás straší, že bez podpísania rezervačnej zmluvy a zloženia rezervačnej zálohy to nepôjde. Stále opakuje, že majú aj ďalších záujemcov a tlačia človeka do podpisu. Bežná prax.

Keď si maklér "IBA" správne robí svoju robotu

Kde je jadro problému, som si uvedomila až po rokoch. Ak človek zameriava pozornosť na nepodstatné detaily, tak v konečnom dôsledku ho môže na lopatky položiť to, že mu chýba nadhľad nad celou vecou.  Zastrešenie, či tzv. big picture. Alebo naopak.

Rámcový obraz a predstavu človek má, ale neovláda tie podstatné detaily.  Ako to viem? Pretože keď sa ohliadam spätne, nestačili by mi prsty jednej ruky na chyby, ktoré som pri kúpe nehnuteľnosti hneď od začiatku celého procesu kúpy urobila...

Trvalo mi  roky, kým som na základe vlastných skúseností s kúpou a predajom nehnuteľnosti a následne aktívnej realitnej praxe dokázala vybrať iba tie veci, čo fungujú efektívne.

Tie som prepojila dohromady a vytvorila UCELENÝ SYSTÉM (postup, manuál), ktorý zaisťuje maximálnu pohodu a 100% ochranu počas celého procesu pri kúpe vášho nového bývania.

Zabralo mi viac ako 5 rokov, kým som našla fungujúci systém správnych krokov a aj správnych otázok, ktorých výsledkom  je 100% istota pri kúpe svojho nového bývania

No čo sa deje pri kúpe nehnuteľnosti u ľudí naozaj? Stále vidím rovnaké chyby, ktoré som aj ja sama pred rokmi robila. Pár kľúčových chýb sa opakuje stále znova dokola... A to už hneď v začiatkoch, kedy ešte len začínate chodiť po obhliadkach a nové bývanie si ešte len začínate hľadať.

No a chyby, ktoré sa stále dokola robia v záverečnej fáze - pri vybavovačkách a papierovačkách,.. A preto sa pýtam: Vážne si tým musí každý prejsť? Robiť rovnaké chyby, ktoré už urobil  niekto predtým? Ísť metódou pokus - omyl a nechať si hádzať polená pod nohy?

Konečne sme si s manželom vyhliadli a zarezervovali byt.

Tak prečo máme teraz taký strach a obavy, keď to najhoršie už máme za sebou?

Lebo opak je pravdou. To horšie máte ešte len pred sebou. Obavy a strach vznikajú z toho, že musíte robiť veci a činnosti, s ktorými máte žiadne alebo len minimálne skúsenosti. A absencia skúseností vytvára priestor pre chyby.

Čo keby som vám ukázala svoju osobnú skúsenosť, ako môžete robiť veci inak? Ako si zaobstarať svoje nové bývanie bez stresu a obáv, krok za krokom správne? Aby ste nemuseli robiť dlhé skoky, pri ktorých hrozia pády?

Existuje ucelený systém (skratka), ktorý vám pri kúpe nehnuteľnosti nedovolí robiť žiadne chyby

Manuál s komplexným postupom je skratkou, vďaka ktorej bez zbytočného riskovania prejdete procesom kúpy vášho nového bývania ako nôž chlebom.  Hladko. Ľahko. Bechybne.

Možno si teraz hovoríte: „Vedel som, že to musí ísť inak...“

Áno, ide to inak. A vôbec nemusíte získavať skúsenosti tak pracne a toľko rokov ako to bolo u mňa. A v žiadnom prípade sa nemusíte stať realiťákom, ako to bolo u mňa ;).

Tu je dôvod, prečo vznikol komplexný postup pri kúpe nehnuteľnosti

Ľudia sa ma často pýtajú:

\"Čo treba robiť, aby som sa pri procese kúpy svojho nového bývania

vyhol všetkým zbytočných chybám a postupoval krok za krokom správne?

Vyhnúť sa zbytočným krokom a nesprávnym otázkam smerom k maklérom, bankárom či majiteľom. Veď kto vás kedy učil ako a na čo sa máte správne pýtať? No a z toho vznikajú zlé rozhodnutia, ktoré neskôr človek trpko ľutuje.

Táto otázka je naozaj kľúčová. Treba si uvedomiť čo všetko sa môže pokaziť. A to hneď v začiatkoch celého procesu kúpy vášho nového bývania. Obhliadky.

Čo môžete hneď v začiatkoch procesu kúpy nového bývania pokaziť...

 • Zameriate sa hneď na začiatku celého procesu na obhliadky nesprávnych typov nehnuteľností. Alebo sa necháte zlákať krásnym domom, bytom alebo pozemkom v úplne nevyhovujúcej lokalite. 

Ale lokalita je to jediné, čo sa nedá na žiadnej nehnuteľnosti \"rekonštrukciou- opravou\" zmeniť.... A potom už nehrá rolu to či ste to kúpili za dobrú cenu alebo ten horší prípad (zlá lokalita a aj predražená cena).

 

 • Ozaj a viete čo a kedy sa máte pýtať? Na čo zameriavať svoju pozornosť pri prvej, na čo pri fáze druhej a na ktoré otázky a veci sa máte sústrediť pri fáze tretej? A že ste nevedeli, že sú až tri fázy?

Sú. A každá má svoje špecifiká. Svoj konkrétny postup a svoje kroky. Brutálne chyby sa robia v tom, že sa zameriavate na nepodstatné detaily alebo sa na to pozeráte príliš povrchne. Dám vám príklad.

 

Keď najbližšie pôjdete napeši cestou domov, skúste urobiť jeden krok nesprávny. Vykročte vbok . A potom držte smer - smer kam ste vykročili. Čo spôsobí ten jeden jediný nesprávny krok? Domov vôbec neprídete. Zmenili ste jednoducho smer. Stačil k tomu iba jeden nesprávny

A to sa deje aj pri kúpe nehnuteľnosti. Stačí jeden krok, ktorý nie je správny. A všetko ostatné sa začne uberať zlým smerom.

 

 • Ak všetko urobíte správne ale v záverečnej fáze podpíšete  Rezervačnú zmluvu alebo Kúpnu zmluvu, ktorej obsahu poriadne nerozumiete a kúpu si rozmyslíte (napríklad banka neschválila potrebnú výšku hypotéky...). Vzniknú vám nepredvídané problémy. Nie nepredvídateľné, len vami nepredvídané. 

Aj z toho dôvodu si myslím, že je tomu lepšie tomu všetkému predchádzať.

No a preto som si dala prácu a rozpísala som svoje znalosti a know-how do podoby, vďaka ktorej dokážete veľmi jednoducho a rýchlo všetky potrebné poznatky vstrebať a využiť vo svoj prospech.

Predstavujem jedinečný a komplexný

"Postup pri kúpe a predaji domu, bytu a pozemku"

Zdieľam tu svoj osobný overený postup, ako porozumieť procesu kúpy vášho nového bývania lepšie než rozumie vlastná matka dieťaťu.

Tento postup (pdf manuál) je praktický návod, ktorý obsahuje 3 logicky usporiadané bloky a sériu  otázok a odpovedí, ktoré dlhodobo využívam k tomu, aby sme pomohli kupujúcim zamerať sa na podstatné detaily, otázky a kroky.

Získate presný postup a návod krok po kroku - pre jednotlivé fázy, ktorými - či chcete alebo nie - musíte prejsť. Lebo tak to je. Lebo kúpa nového bývania je proces, ktorým si musíte prejsť.

Realitný trh a kúpa domu, bytu či pozemku nie ideálne miesto na získavanie skúseností na vlastnej koži. Formou pokus - omyl.

Dôsledky nesprávnych či zavádzajúcich informácií a následných zlých rozhodnutí môžu mať pre poškodenú osobu veľmi negatívne dopady. A to na mnoho ďalších rokov.

Poznám to z vlastných začiatkov, keď som sama prišla o 3-tisíc eur, pretože som nepoznala ani postupy a ani finty a praktiky realitných maklérov. Problémové situácie, formulácie názory druhej strany sa môžu začať nabaľovať hneď v úvode a hneď v úvode ich musíte rozpoznať a vedieť riešiť.

Inak sa odštartuje princíp snehovej gule, ktorá sa pohybom pred iba zväčšuje.

Manuál komplexný"Postup pri kúpe a predaji domu, bytu a pozemku" obsahuje 3 samostatné bloky

BLOK 1:

Postup pri kúpe a predaji domu, chaty, chalupy

Čo vďaka manuálu s komplexným postupom pri Kúpe a predaji domu krok za krokom, získate ?

 • Získavate postup pre všetky spôsoby úhrady kúpnej ceny. Ak kúpnu cenu budete platiť hypotékou alebo hotovosťou - či kombináciou hypotéky a hotovosti - samotný proces a postupnosť krokov ktoré musíte urobiť sa líšia práve podľa toho, akým spôsobom zaplatíte kúpnu cenu.
 • Budete si vedieť dopredu pripraviť finančnú rezervu na všetky poplatky, s ktorými musíte pri kúpe nehnuteľnosti rátať
 • Dokážete odkontrolovať a usmerniť ako kroky majiteľa - tak kroky svoje, ktoré musíte urobiť aby sa kúpa vami vybraného domu podarila dotiahnuť do úspešného konca a neprišli o zloženú rezervačnú zálohu
 • V rámci prípravnej aj finalizačnej fázy budete vedieť na ktorých 3+6 bodov (krokov) ktoré musíte dohodnúť ešte predtým než celý proces kúpy poriadne rozbehnete. Dôvod? Vyhnete sa tak komplikáciám a nepredvídaným udalostiam, ktoré kúpu domu môžu zmariť
 • Budete vedieť, či je bezpečnejší notársky depozit alebo vinkulácia kúpnej ceny v banke (aké majú spoločné a aké rozdielne znaky). Budete sa vedieť rozhodnúť či použijete vinkuláciu alebo notársku úschovu, pretože vám budú jasné riziká aj výhody oboch spôsobov úhrady kúpnej ceny.
 • Budete ovládať s akou formuláciou týkajúcou sa úhrady a uvoľnenia kúpnej ceny nemôžete nikdy súhlasiť, pretože ak máte na druhej strane špekulanta, prídete o dom aj peniaze
 • Prestanete mať dohady, pretože budete jasne a presne vedieť čo čaká v banke vás, ako stranu kupujúceho a čo čaká v banke terajšieho majiteľa. Neraz som sa stretla s tým, že ľudia mali zavádzajúce informácie a tie im neumožnili sa pohnúť vpred.
 • Budete poznať odpoveď aj na takéto otázky týkajúce sa hypotekárneho prefinancovania kúpnej ceny:
 • Treba prísť do banky na termín osobne? Nedá sa tomu vyhnúť a niekoho splnomocniť?
 • Je možnosť predloženú Záložnú a úverovú zmluvu + Návrh na vklad pred podpísaním pripomienkovať a niečo tak zmeniť v podmienkach ktoré si stanovila banka?
 • Kam a kedy pošle banka peniaze (dohodnutú kúpnu cenu)?
 • Akým spôsobom a kedy sa dá všetko stihnúť v priebehu jedného pracovného dňa?
 • Ktoré spoločné rozhodnutia musíte mať preddohodnuté a zakotvené vo finálnej verzii Kúpno-predajnej zmluvy, aby nenastal prípad, že nakoniec nehnuteľnosť nekúpite, lebo sa jednoducho nezhodnete a nedohodnete?
 • Otázky a odpovede týkajúce sa problematiky Katastra (ako napríklad: či overuje Kataster kto zmluvy podáva, kedy a kde stačí kúpiť kolky, kto ich má platiť, kedy najskôr môžete vyzdvihnúť list vlastníctva s plombou a na čo vám bude tento list slúžiť atď).
 • Získate odpoveď na otázku, ako je potrebné zmeniť doporučený postup, ak sa kupuje a predáva dom či chalupa na ktorom je zvyškový úver (dom je zaťažený záložným právom banky)
 • Do akej miery a v čom komplikuje situáciu s vyplatením zostatkového dlhu fakt, že kupujúci a terajší majiteľ nemajú rovnakú banku (ak kupujte nehnuteľnosť na hypotéku), prípadne na čo si musíte dať sakra pozor ak majiteľ má na dome zostatkový úver a vy chcete platiť kúpnu cenu hotovosťou.
 • Ktoré časti vytlačeného finálneho znenia Kúpno-predajnej zmluvy MUSÍTE vždy skontrolovať, aby Vás nakoniec neprekvapilo, že ste podpísali niečo čo sa môže obrátiť proti vám
 • V ktorých prípadoch sa nemusí pri kombinovanej forme úhrady kúpnej ceny zakladať celá nehnuteľnosť? Akým spôsobom a kedy banka vyplatí tú časť kúpnej ceny, na ktorú poskytuje hypotéku?
 • Ktoré konkrétne otázky musíte klásť v prípravnej a finálnej fáze kúpy vašej nehnuteľnosti a prečo? Čo si v odpovediach všímať a čo si vydiskutovať skôr, ako celý proces kúpy reálne rozbehnete?
 • Čo to je, kedy, kde a prečo potrebujete Návrh na vklad a čo sa na základe neho deje?
 • Čo nesmiete v žiadnom prípade pri podávaní zmlúv na Kataster urobiť a prečo?
 • Ako postupovať v prípade, že na liste vlastníctva sú zaznačené exekúcie, prípadne nie je povolené s nehnuteľnosťou nakladať?

BLOK 2:

Postup pri kúpe a predaji bytu

Chcete kupovať a kúpiť byt?

Čo vďaka manuálu s komplexným postupom pri Kúpe a predaji bytu krok za krokom, získate ?

 • Získavate postup pre všetky spôsoby úhrady kúpnej ceny. Ak kúpnu cenu budete platiť hypotékou alebo hotovosťou - či kombináciou hypotéky a hotovosti - samotný proces a postupnosť krokov ktoré musíte urobiť sa líšia práve podľa toho, akým spôsobom zaplatíte kúpnu cenu.
 • Budete si vedieť dopredu pripraviť finančnú rezervu na všetky poplatky, s ktorými musíte pri kúpe nehnuteľnosti rátať
 • Dokážete odkontrolovať a usmerniť ako kroky majiteľa - tak kroky svoje, ktoré musíte urobiť aby sa kúpa vami vybraného bytu podarila dotiahnuť do úspešného konca a neprišli o zloženú rezervačnú zálohu
 • V rámci prípravnej aj finalizačnej fázy budete vedieť na ktorých 3+6 bodov (krokov) ktoré musíte dohodnúť ešte predtým než celý proces kúpy poriadne rozbehnete. Dôvod? Vyhnete sa tak komplikáciám a nepredvídaným udalostiam, ktoré kúpu bytu môžu zmariť
 • Budete vedieť, či je bezpečnejší notársky depozit alebo vinkulácia kúpnej ceny v banke (aké majú spoločné a aké rozdielne znaky). Budete sa vedieť rozhodnúť či použijete vinkuláciu alebo notársku úschovu, pretože vám budú jasné riziká aj výhody oboch spôsobov úhrady kúpnej ceny.
 • Budete ovládať s akou formuláciou týkajúcou sa úhrady a uvoľnenia kúpnej ceny nemôžete nikdy súhlasiť, pretože ak máte na druhej strane špekulanta, prídete o byt aj peniaze
 • Prestanete mať dohady, pretože budete jasne a presne vedieť čo čaká v banke vás, ako stranu kupujúceho a čo čaká v banke terajšieho majiteľa. Neraz som sa stretla s tým, že ľudia mali zavádzajúce informácie a tie im neumožnili sa pohnúť vpred.
 • Budete poznať odpoveď aj na takéto otázky týkajúce sa hypotekárneho prefinancovania kúpnej ceny:
 • Treba prísť do banky na termín osobne? Nedá sa tomu vyhnúť a niekoho splnomocniť?
 • Je možnosť predloženú Záložnú a úverovú zmluvu + Návrh na vklad pred podpísaním pripomienkovať a niečo tak zmeniť v podmienkach ktoré si stanovila banka?
 • Kam a kedy pošle banka peniaze (dohodnutú kúpnu cenu)?
 • Akým spôsobom a kedy sa dá všetko stihnúť v priebehu jedného pracovného dňa?
 • Ktoré spoločné rozhodnutia musíte mať preddohodnuté a zakotvené vo finálnej verzii Kúpno-predajnej zmluvy, aby nenastal prípad, že nakoniec nehnuteľnosť nekúpite, lebo sa jednoducho nezhodnete a nedohodnete?
 • Otázky a odpovede týkajúce sa problematiky Katastra (ako napríklad: či overuje Kataster kto zmluvy podáva, kedy a kde stačí kúpiť kolky, kto ich má platiť, kedy najskôr môžete vyzdvihnúť list vlastníctva s plombou a na čo vám bude tento list slúžiť atď).
 • Získate odpoveď na otázku, ako je potrebné zmeniť doporučený postup, ak sa kupuje a predáva byt na ktorom je zvyškový úver (byt je zaťažený záložným právom banky)
 • Do akej miery a v čom komplikuje situáciu s vyplatením zostatkového dlhu fakt, že kupujúci a terajší majiteľ nemajú rovnakú banku (ak kupujte nehnuteľnosť na hypotéku), prípadne na čo si musíte dať sakra pozor ak majiteľ má na byte zostatkový úver a vy chcete platiť kúpnu cenu hotovosťou.
 • Ktoré časti vytlačeného finálneho znenia Kúpno-predajnej zmluvy MUSÍTE vždy skontrolovať, aby Vás nakoniec neprekvapilo, že ste podpísali niečo čo sa môže obrátiť proti vám
 • V ktorých prípadoch sa nemusí pri kombinovanej forme úhrady kúpnej ceny zakladať celá nehnuteľnosť? Akým spôsobom a kedy banka vyplatí tú časť kúpnej ceny, na ktorú poskytuje hypotéku?
 • Ktoré konkrétne otázky musíte klásť v prípravnej a finálnej fáze kúpy vašej nehnuteľnosti a prečo? Čo si v odpovediach všímať a čo si vydiskutovať skôr, ako celý proces kúpy reálne rozbehnete?
 • Čo to je, kedy, kde a prečo potrebujete Návrh na vklad a čo sa na základe neho deje?
 • Čo nesmiete v žiadnom prípade pri podávaní zmlúv na Kataster urobiť a prečo?
 • Ako postupovať v prípade, že na liste vlastníctva sú zaznačené exekúcie, prípadne nie je povolené s nehnuteľnosťou nakladať?

BLOK 3:

Postup pri kúpe a predaji pozemku

Chcete kupovať a kúpiť pozemok?

Čo vďaka manuálu s komplexným postupom pri Kúpe a predaji pozemku krok za krokom, získate ?

 • Získavate postup pre všetky spôsoby úhrady kúpnej ceny. Ak kúpnu cenu budete platiť hypotékou alebo hotovosťou - či kombináciou hypotéky a hotovosti - samotný proces a postupnosť krokov ktoré musíte urobiť sa líšia práve podľa toho, akým spôsobom zaplatíte kúpnu cenu.
 • Budete si vedieť dopredu pripraviť finančnú rezervu na všetky poplatky, s ktorými musíte pri kúpe nehnuteľnosti rátať
 • Dokážete odkontrolovať a usmerniť ako kroky majiteľa - tak kroky svoje, ktoré musíte urobiť aby sa kúpa vami vybraného pozemku podarila dotiahnuť do úspešného konca a neprišli o zloženú rezervačnú zálohu
 • V rámci prípravnej aj finalizačnej fázy budete vedieť na ktorých 3+6 bodov (krokov) ktoré musíte dohodnúť ešte predtým než celý proces kúpy poriadne rozbehnete. Dôvod? Vyhnete sa tak komplikáciám a nepredvídaným udalostiam, ktoré kúpu bytu môžu zmariť
 • Budete vedieť, či je bezpečnejší notársky depozit alebo vinkulácia kúpnej ceny v banke (aké majú spoločné a aké rozdielne znaky). Budete sa vedieť rozhodnúť či použijete vinkuláciu alebo notársku úschovu, pretože vám budú jasné riziká aj výhody oboch spôsobov úhrady kúpnej ceny.
 • Budete ovládať s akou formuláciou týkajúcou sa úhrady a uvoľnenia kúpnej ceny nemôžete nikdy súhlasiť, pretože ak máte na druhej strane špekulanta, prídete o vyhliadnutú nehnuteľnosť aj peniaze
 • Prestanete mať dohady, pretože budete jasne a presne vedieť čo čaká v banke vás, ako stranu kupujúceho a čo čaká v banke terajšieho majiteľa. Neraz som sa stretla s tým, že ľudia mali zavádzajúce informácie a tie im neumožnili sa pohnúť vpred.
 • Budete poznať odpoveď aj na takéto otázky týkajúce sa hypotekárneho prefinancovania kúpnej ceny:
 • Treba prísť do banky na termín osobne? Nedá sa tomu vyhnúť a niekoho splnomocniť?
 • Je možnosť predloženú Záložnú a úverovú zmluvu + Návrh na vklad pred podpísaním pripomienkovať a niečo tak zmeniť v podmienkach ktoré si stanovila banka?
 • Kam a kedy pošle banka peniaze (dohodnutú kúpnu cenu)?
 • Akým spôsobom a kedy sa dá všetko stihnúť v priebehu jedného pracovného dňa?
 • Aký je rozdiel medzi úverom a hypotékou na pozemok?
 • Ako funguje zabezpečenie úveru kupovaným pozemkom?
 • Kedy a ako sa dá pri kúpe pozemku získať najvyššia hypotéka?
 • Ako získať úver na pozemok a splniť podmienky, ktoré s ním súvisia?
 • Ako postupovať, ak pozemok má na liste vlastníctva označenie "orná pôda" alebo "záhrady"?
 • Ktoré spoločné rozhodnutia musíte mať preddohodnuté a zakotvené vo finálnej verzii Kúpno-predajnej zmluvy, aby nenastal prípad, že nakoniec nehnuteľnosť nekúpite, lebo sa jednoducho nezhodnete a nedohodnete?
 • Otázky a odpovede týkajúce sa problematiky Katastra (ako napríklad: či overuje Kataster kto zmluvy podáva, kedy a kde stačí kúpiť kolky, kto ich má platiť, kedy najskôr môžete vyzdvihnúť list vlastníctva s plombou a na čo vám bude tento list slúžiť atď).
 • Získate odpoveď na otázku, ako je potrebné zmeniť doporučený postup, ak sa kupuje a predáva pozemok na ktorom je zvyškový úver (byt je zaťažený záložným právom banky)
 • Do akej miery a v čom komplikuje situáciu s vyplatením zostatkového dlhu fakt, že kupujúci a terajší majiteľ nemajú rovnakú banku (ak kupujte nehnuteľnosť na hypotéku), prípadne na čo si musíte dať sakra pozor ak majiteľ má na vyhliadnutom pozemku zostatkový úver a vy chcete platiť kúpnu cenu hotovosťou.
 • Ktoré časti vytlačeného finálneho znenia Kúpno-predajnej zmluvy MUSÍTE vždy skontrolovať, aby Vás nakoniec neprekvapilo, že ste podpísali niečo čo sa môže obrátiť proti vám
 • V ktorých prípadoch sa nemusí pri kombinovanej forme úhrady kúpnej ceny zakladať celá nehnuteľnosť? Akým spôsobom a kedy banka vyplatí tú časť kúpnej ceny, na ktorú poskytuje hypotéku?
 • Ktoré konkrétne otázky musíte klásť v prípravnej a finálnej fáze kúpy vašej nehnuteľnosti a prečo? Čo si v odpovediach všímať a čo si vydiskutovať skôr, ako celý proces kúpy reálne rozbehnete?
 • Čo to je, kedy, kde a prečo potrebujete Návrh na vklad a čo sa na základe neho deje?
 • Čo nesmiete v žiadnom prípade pri podávaní zmlúv na Kataster urobiť a prečo?
 • Ako postupovať v prípade, že na liste vlastníctva sú zaznačené exekúcie, prípadne nie je povolené s nehnuteľnosťou nakladať?
 • Ako prebieha v banke proces získania peňazí na kúpu pozemku a výstavbu rodinného domu? Aký postup je potrebné dodržať?

Tým že budete mať manuál u seba doma (v počítači), tak sami dokážete a zvládnete:

 • Odkontrolovať, usmerniť a predpripraviť sa na celý proces kúpy vášho nového bývania tak, že špekuláciám a zlým rozhodnutiam z nevedomosti nedáte žiadnu šancu
 • Zvládnete kúpiť dom, byt alebo pozemok ako profík s niekoľkoročnou praxou na realitnom trhu. S istotou, bez obáv a strachu, bez ohľadu na to, či kúpnu cenu budete hradiť formou hypotéky, hotovosťou alebo ich kombináciou.
 • Budete vedieť čo vás čaká v banke, ak budete čerpať hypotéku alebo vybavovať úver. Vyhnete sa behačkám po úradoch, získavaniu potvrdení a ďalších a ďalších pečiatok, ktoré treba postupne posielať alebo osobne nosiť pracovníkom banky na pobočku.

  Manuál, ktorý obsahuje komplexný postup , má aj zoznam všetkých potrebných a nevyhnutných papierových oficialít ktoré si nachystáte a nenecháte sa preháňať žiadnym úradníkom 😉
 • Bude Vám jasné, či je pre vás bezpečnejšia a menej riziková notárska úschova alebo vinkulácia peňazí v banke. Budete rozumieť, prečo sa nikdy nemôžete púšťať do úhrady kúpnej ceny klasickým prevodným príkazom z účtu na účet.
 • Dokážete sa lepšie pripraviť na celý proces kúpy vášho nového bývania a vaše očakávania budú reálne. Budú vychádzať z procesu, ktorým si musí prejsť každý, kto kupuje nový byt, dom alebo pozemok.

  Nebudete robiť veci a úkony nepodstatné, ale sústredíte sa iba minimum, ktoré je nevyhnutné ovládať a musíte si ním prejsť, aby všetko dopadlo čo najlepšie a vo váš prospech.
 • Budete vedieť čo, ako a kedy sa pýtať (aké otázky klásť maklérovi, pracovníkovi banky či majiteľovi nehnuteľnosti ktorú si vyberiete) aby ste tesne pred finále nenarazili na problém. Problémom môže byť otázka tak zásadná, že ak sa na nej nezhodnete, nakoniec vybranú nehnuteľnosť nekúpite.

  Stratený čas a hnev na celú situáciu bude to najmenej čomu sa vyhnete vďaka tomu, že vo vašom počítači budete mať "po ruke" komplexný postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti.
 • Bude Vám jasnéčo môžete a čo naopak nesmiete robiť a prečo je tomu tak. Získate návrh postupu - krok za krokom, ako sa takýmto patovým situáciám vyhnúť.

  Získate big picture, nadhľad nad celou situáciou, kde nebude priestor pre chronicky opakujúce sa chyby ľudí, ktorí nové bývanie kupujú prvý alebo druhý raz.

Stavím sa, že odhalenie zákulisia postupu pri kúpe a predaji domu, bytu či pozemku predčí všetky vaše očakávania!

 

Všetko, čo sa vďaka tréningu naučíte vedie k tomu, aby sa proces kúpy vašej nehnuteľnosti premenil na oázu pokoja, rozvahy a istoty.

Získate jasnú predstavu o tom, čo v celom procese musí byť a čo tam naopak chýbať nesmie.

Celý manuál som zostavila tak, aby vám dal naozajstný prínos a bol pre vás maximálne praktický. Povediem vás krok za krokom všetkým, čo musíte pri kúpe nehnuteľnosti ovládať a vedieť. A to krok za krokom.

 

Ukážem vám konkrétne spôsoby a poviem vám príklady, vďaka ktorým už nebudete mať pocit, že vás niekto hodil cez palubu bez záchranného kolesa.

Toto všetko získate vďaka 9 manuálom s komplexnými postupmi, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vracať.

 

Nekupujte dom, byt ani pozemok bez tohto manuálu s komplexným postupom!

Vážne... Nerobte to.

Človek môže strácať svoj čas obhliadkami a vybavovaním kúpy domu, bytu či pozemku, ktorý aj tak nakoniec nekúpite. A možno prídete aj o pár tisíc eur lebo ste zložili rezervačku. Prečo? Pretože vám nie je jasný postup, ktorý musíte dodržať krok za krokom aby ste si nakoniec nové bývanie kúpili.

Prečo sa báť, že skončíte ako ďalší v poradí ktorý sa bude musieť nateraz so snom o novom bývaní  rozlúčiť? Prečo riskovať negatívnu skúsenosť?

Faktom je, že každý úspešný obchod sa vždy točí okolo toho, do akej miery rozumiete tomu, čo práve robíte.  Inak vždy druhá strana môže využiť to, že odhalí vašu neistotu a neznalosť a môže ju zneužiť (pokúsi sa ju zneužiť).

A kúpa nového bývania je obchod. A možno aj najväčší vo vašom živote.

Má to však jeden háčik.

Aby ste porozumeli tomu čo sa v procese kúpy deje,  o čom sú jednotlivé fázy a kroky a aké majú úskalia - musíte mať prax.  Ale kde ju získať? Stať sa realiťákom? Nie každý má túto ambíciu a nie každý má na tento typ práce povahu. 

Riešenie je veľmi jednoduché.

Tu a teraz pred vami leží konkrétny manuál  s postupom krok za krokom z praxe, v ktorom idem rovno k veci. Celé moje know-how o tom, ako porozumieť procesu kúpy s dôrazom na všetky úskalia ktorým je nutné sa vyhnúť.

Niečo ako checklist, ktorý vytvorí základ pre 100% ochranu vašej osoby pri kúpe nehnuteľnosti.

 

Láka vás predstava, ako si svoje nové bývanie zariaďujete podľa vášho vkusu a predstáv?

Aby sa tak však stalo, musíte úspešne prejsť celým kúpno-predajným procesom. Od obhliadok po vybavovanie financií. Vrátane všetkých oficialít a papierovačiek, krok za krokom.

 

Tento manuál s kompletným postupom krok za krokom, vám ušetrí more času, nervov a stresov. Prečo?

Poskytuje nadhľad na veci, ktoré človek získava iba vďaka tvrdej realitnej praxi. Komplexný postup vám pomôže od začiatku do konca porozumieť čo naozaj sa deje počas celého procesu kúpy vášho nového bývania, vrátane oficialitami a papierovačkami preplnenenej záverečnej fázy.

 

Peniaze sa nezarábajú ľahko.  Zvážte. Ak kupujete nové bývanie na hypotéku, viažete desiatky rokov k tomu, že budete schopný splácať vaše nové bývanie. Vďaka pdf manuálu s komplexným postupom získate najväčšiu nefér výhodu.

Budete plne vedomý a znalý všetkého čo vás čaká. Svojich povinností a práv. Budete vedieť, ktoré kroky máte robiť a ktoré určite nerobiť, aby ste nezišli zo správnej cesty.

Len pre vás za 75,54 eur  33,99 eur vrátane DPH

Zajtra si môžete za 33,99 eur urobiť nákup do chladničky, ktorý musíte opätovne zopakovať odhadom... tak za týždeň alebo...

Radikálne zvýšiť porozumenie celému postupu, ktorým musíte počas procesu kúpy vašej nehnuteľnosti prejsť. Či chcete alebo nie - ak chcete mať nové bývanie - nevyhnete sa tomu.

Tento manuál s komplexným postupom vám ušetrí viac  času a peňazí, ako si dokážete predstaviť. Neurobíte chyby, ktoré robí každý kto nemá v tejto oblasti potrebnú prax a skúsenosti.

To znie až príliš dobre... 33,99 eur... V čom je háčik?

Veď realitka berie províziu 3% z kúpnej ceny nehnuteľnosti...

Nie, nebojte sa, nie som blázon. Tu sú tri dôvody, prečo môžete získať manuál dočasne len za zlomok jeho ceny.

 

DÔVOD 1: Keď predávam manuál len za 33,99 eura, je dostupný pre každého. Pre každého, kto sa rozhodol že si zadováži nové bývanie a kúpu domu, bytu alebo pozemku. A z toho vyplýva, že sa nevyhne postupu, ktorý je nevyhnutné dodržať krok za krokom, inak si môže narobiť zbytočné komplikácie.

 

Ja som kvôli mojej neznalosti prišla o 3-tisíc eur. A vôbec som si nepripúšťala, že by ma to mohlo zložiť na dno. Ale stalo sa, hoci som to neplánovala.

Prečo sa tak stalo? Lebo moje otázky a pripomienky nemali hlavu a pätu. Aby bolo jasné, že sa vyznáte. A potom si možno dokážete \"vydupať\" aj lepšiu cenu!

(Naviac čiastku 33,99 eura nemá pre mnohých z vás cenu dávať do nákladov a preto netreba v objednávke vyplňovať fakturačné údaje).

 

DÔVOD 2: Zároveň je 33,99 eura pomyselná bariéra. Manuál s komplexným postupom krok za krokom si môže dovoliť kúpiť každý, kto sa rozhodol nové bývanie kúpiť.

Ale 33,99 eura odfiltruje ľudí, ktorí o istotu nestoja a naopak osloví tých, ktorí pri tak závažnej veci ako je kúpa nehnuteľnosti riskovať nič nebudú.

 

DÔVOD 3: Testovala som rôzne ceny a zistila som, že za 33,99 eura si väčšina ľudí manuál s komplexným postupom kúpi, dokonca i pokiaľ ma vôbec nepoznajú. Tak prečo raz za čas manuál za túto cenu neponúknuť?

 

No a potom mám ešte jeden \"SKRYTÝ DÔVOD\"... Ak už budete mať doma vo svojom počítači, telefóne či notebooku tento manuál s postupom krok za krokom, budete vážne milo prekvapení.. Získate rozhľad a výsledky, že sami sebe poviete \"waw, i napriek prvým pochybnostiam, toto bola tá najlepšia investícia!\"

No a potom možno, ale iba možno - pokiaľ sa tak rozhodnete - sa pridáte k ľuďom, ktorí vlastnia aj audio a video tréning \"Aby vás rezervačka nepoložila na lopatky\", aby ich počas procesu kúpy už naozaj nič neprekvapilo.

Tak a toto je všetko. Žiadny ďalší háčik tu nie je.

 

Možno to znie bláznivo dať za 33,99 eur to čo by možno iní ponúkali za stovky eur. Alebo nepredávali vôbec. Veď je to know-how realitných maklérov a sprostredkovateľov... Čo vám ale môžem sľúbiť? Týchto 33,99 eura bude najlepšia vaša investícia za posledné mesiace!

 

Rozhodnutie je teraz na vás:

Pokiaľ chcete získať okamžitý prístup a stiahnuť si manuál k sebe počítača, kliknite na tlačítko nižšie a vyplňte svoju prihlášku.

Keď si zvolíte online platbu, za pár minút obdržíte okamžitý prístup ku všetkým 3x3=9 (deviatim) manuálom...

 • Verziou PROFI nezískate iba postup pre seba, ale aj pre druhú stranu.

  Postup pri kúpe a predaji cez hypotéku.
  Postup pri kúpe a predaji bez hypotéky (cez bankovú vinkuláciu resp. notársku úschovu či prevodný príkaz v banke.

  Postup pre stranu kupujúceho.
  Postup pre stranu predávajúceho.

  Postup podľa toho, či sa bude kúpna cena platiť hypotékou, kombinovanou formou alebo v hotovosti.

  Postup podľa toho, či budete kupovať dom, byt alebo pozemok.

Ak budete vlastniť pdf manuál komplexný Postup pri kúpe a predaji, zvládnete kúpiť nehnuteľnosť (dom, byt či pozemok) v pohode, bez stresu, obáv a hlavne so 100% istotou, že váš postup je správny.

Nebudete už musieť strácať čas googlením a hľadaním odpovedí na internete, pretože už teraz je vám jasné, že nemusia byť ani správne a hlavne nemusia byť použiteľné a vhodné práve u vás.

Nájdete si vytúžené nové bývanie oveľa rýchlejšie a budete hlavne počas celého procesu kúpy Vašej novej nehnuteľnosti v pohode. Manuál už bude váš,  bude vo vašom počítači a môžete sa k nemu kedykoľvek vrátiť.

Verzia ŠTANDARD = postup pre obe strany (kupujúceho aj predávajúceho)

 • pre jeden vybraný typ nehnuteľnosti (dom, byt, pozemok) a iba
 • pre jeden vybraný spôsob úhrady kúpnej ceny

Verzia PROFI = postup pre obe strany (kupujúceho aj predávajúceho)

 • pre všetky 3 typy nehnuteľnosti (dom, byt, pozemok)
 • pre všetky 3 spôsoby úhrady kúpnej ceny

(odporúčam)

Verzia VIP = postup pre obe strany (kupujúceho aj predávajúceho)

 • pre všetky 3 typy nehnuteľnosti (dom, byt, pozemok)
 • pre všetky 3 spôsoby úhrady kúpnej ceny a k tomu
 • počas celého procesu kúpy a predaja možnosť telefonickej konzultácie

100% záruka

30 dňová garancia vrátenia peňazí

Akpo zakúpení manuálu s komplexným postupom zistíte, že v ňom obsiahnuté informácie v procese kúpy vašej nehnuteľnosti nevyužijete, a že materiál pre Vás nemá žiadnu hodnotu, napíšte mi.

Vrátim Vám cenu  v plnej výške späť.

Okrem toho že získavate komplexný postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti,  získavate aj možnosť položiť svoju otázku do diskusného fóra a získať kvalifikovanú odpoveď profesionála

PRE KOHO JE pdf manuál určený?

 • pre všetkých, ktorí kupujú a chcú kúpiť dom, byt alebo pozemok (= nové bývanie)
 • pre všetkých, ktorí majú strach a obavy a chcú mať 100% istotu, že postupujú krok za krokom správne
 • pre všetkých, ktorí neovládajú presný mechanizmus celého procesu kúpy vašej novej nehnuteľnosti a cítia že je potrebné vedieť nevyhnutné minimum, aby si boli istí, ktoré správne otázky sa v jednotlivých fázach pýtať, aby neskončili oklamaní či podvedení a bez nového bývania
 • pre všetkých, ktorí musia čerpať peniaze na úhradu kúpnej ceny prostredníctvom hypotéky či iného úveru v banke, ako aj tých čo chcú uhradiť kúpnu cenu \"hotovosťou\" či kombinovanou formou

Pre koho pdf manuál NIE JE:

 • pre tých, ktorí už majú nehnuteľnosť kúpenú

Viac ako 55% z ceny  za pdf manuál s komplexným postupom pri kúpe nehnuteľnosti za vás zaplatíme, ale:

Špeciálna akcia platí iba tu a iba teraz na tejto stránke

74,54 eur    33,99 eur  !

Získajte manuál Postup pri kúpe nehnuteľnosti teraz, alebo túto ponuku nechajte navždy odísť preč. Komplexný postup už nikdy nebudete môcť získať za takúto cenu!

Od koho získate zákulisné know-how z praxe?

Ono nie je to o tom, že dúfať že to u mňa snáď všetko dobre dopadne. Je lepšie staviť na istotu. 

Je lepšie, ak si vo svojom novom bývaní poviete: \"Urobil(a) som všetko pre to, aby to dopadlo skvele\".

Je fajn mať dobrodružnú povahu a milovať adrenalín, ale v prípade realít a kúpy nehnuteľnosti to nemusí vždy dopadnúť dobre.

Čas na to, čo si prečítať a kedy si prečítať - o tom rozhodujete vy sami. A môžete sa k obsahu opakovane vracať.  Manuálom získate know-how, ktoré vám neprezradí nikto. Žiaden maklér ani sprostredkovateľ. Ak by tak urobil, bol by bez práce aj zárobku.

Aj preto si dávam za povinnosť, že zakúpením komplexného postupu prehlasujete, že:

Všetko čo sa v manuáli naučíte a všetko čo ovládnete, použijete iba v najlepšom záujme voči majiteľom nehnuteľností, bankám, maklérom a realitkám.

Števka Jankechová

autor tréningu

Áno. Chcem ušetriť 55% ceny a chcem mať doma a po ruke komplexný postup pre 100% istotu počas celého procesu kúpy môjho nového bývania...

Neskôr za 75,54 eur 

PS: Ak patríte k ľuďom, ktorí preskakujú hneď na koniec stránky (rovnako ako ja ;), tu je v stručnosti celá ponuka:

Iba teraz a na tejto stránke máte možnosť získať pdf manuáldo svojho počítača, komplexný Postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti (domu, bytu, pozemku).

IBA TERAZ  a iba na tejto stránke získate komplexný postup pre všetky tri typy nehnuteľnosti (dom, byt aj pozemok)

aj pre všetky tri spôsoby úhrady kúpnej ceny (hypotéka, hotovosť, kombinovaná forma).

Táto ponuka je časovo obmedzená a cena v tejto výške nepotrvá večne. Ak si idete kúpiť svoje nové bývanie (dom, pozemok alebo byt), konajte hneď. Nie je tu žiadny háčik, iba okrem toho, že ma veľmi poteší, ak nám naň dáte spätnú väzbu.

Ako ste manuál použili, v čom vám najviac pomohol a či ste našli otázky, problémy, ktoré v manuáli zodpovedané neboli.

A pokiaľ by manuál - komplexný postup pri kúpe a predaji nehnuteľnosti nesplnil vaše očakávania, napíšte mi na StevkaHCR@hcr.sk. Máte moju garanciu vrátenia peňazí.

Znie to dobre?

Kliknite tu a vyplňte adresu, kam vám mám manuál s komplexným postupom poslať.

Nebudete ľutovať.

Teraz 33,99€  neskôr za 74,54€

(rozumiem, že táto akcia a zľava z ceny sa nebude opakovať)

Rozumiem, že objednávkou získam komplexný postup pri kúpe a predaji domu, bytu a pozemku

pre všetky tri spôsoby úhrady kúpnej ceny.