~ PDF CHECKLIST+ VIDEO ODHAĽUJÚ ~

Na čo si dať pozor, hoci podľa reklám by sa mohlo zdať, že hypotéka nie je problém...

3 veci, ktoré musíte vedieť keď budete platiť kúpnu cenu hypotékou

 • 100% hypotéka?
 • nízky úrok a čo najmenšie preplatenie?
 • bezproblémové vybavenie (ideálne bez dokladovania a maximálne do jedného týždňa)?

Toto by si množstvo kupujúcich prialo, bohužiaľ to veľmi často nie je realita. Možno nestíhate, mnohé veci často odkladáte, ak však budete kupovať na hypotéku, toto v žiadnom prípade neodkladajte.

Kliknite na tlačítko nižšie a získajte okamžitý prístup k PDF checklistu a videu zdarma "3 veci, ktoré musíte vedieť, keď budete uhrádzať kúpnu ceny hypotékou":

 Stlačením tlačítka vyjadrujete súhlas so spracovávaním potrebným pre zaslanie checklistu, videa a ďalších neverejných informácií, ponúk a obsahu zdarma, ktoré sa budú týkať kúpy nehnuteľnosti. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, spracovávame ich podľa zásad ochrany osobných údajov

Vaše dáta sú u nás proste v bezpečí. Ideme podľa GDPR.

~ PDF CHECKLIST+ VIDEO ODHAĽUJÚ ~

7 najväčších chýb, ktoré pri kúpe svojho nového bývania možno robíte aj vy

 a to bez ohľadu na to, či kupujete na hotovosť alebo hypotéku

 • Chodíte po obhliadkach a nič sa vám nepáči, nič vám nevyhovuje?
 • Cena sa vám zdá byť privysoká na to ako to vyzerá?
 • Všetko čo sa vám pozdáva, je buď mimo váš rozpočet alebo v úplne inej lokalite ako potrebujete?

 Stlačením tlačítka vyjadrujete súhlas so spracovávaním potrebným pre zaslanie checklistu, videa a ďalších neverejných informácií, ponúk a obsahu zdarma, ktoré sa budú týkať kúpy nehnuteľnosti. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, spracovávame ich podľa zásad ochrany osobných údajov

Vaše dáta sú u nás proste v bezpečí. Ideme podľa GDPR.

3 AHA v pdf = ten háčik je inde, nie v tom, či a ktorý spôsob je bezpečnejší

= obsah pdf magnetu

Na to, aby ste sa dokázali rozhodnúť, čo je pre vás lepšie a bezpečnejšie, musíte:

 • musí vám byť 100% jasné, kedy sa stávate vlastníkom a kedy nie...(nie je to podpisom zmluvy a nie je to jej zanesením na Kataster...)
 • musíte vedieť argumentovať pred predávajúcim, pretože:

* vy sa rozhodnete či uprednostníte vinkuláciu alebo úschovu a predávajúci vôbes nemusí s vašou variantou súhlasiť (= nedohodnete sa, nekúpite)

* budete trvať na blokačných podmienkach a predávajúci znova vôbec s vami nemusí súhlasiť

 

a práve preto naviazať na minitréning....

49,80€ 

DNES LEN 4,95€

Do polnoci 90% ZĽAVOU AKO DARČEK:

ak budete kupovať na hotovosť

vypla

Hľadali a googlili ste na internete, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny v hotovosti je bezpečnejšia

a jednoznačnú odpoveď ste stále nenašli?

 

Je vo vašom prípade lepšia banková vinkulácia alebo notárska úschova? Alebo je možné urobiť úhradu kúpnej ceny v hotovosti bezpečne aj inak?

 

Sústredili ste sa doteraz hlavne na porovnanie ceny týchto možností, bez toho aby ste vedeli, že ten ozajstný "háčik" je úplne inde?

Chodíte po obhliadkach a nič vám nevyhovuje, nič sa vám nepáči?

 

Cena sa vám zdá privysoká na to ako to vyzerá?

 

Všetko čo sa vám pozdáva, je buď mimo váš rozpočet alebo v úplne inej lokalite ako potrebujete?

Už v pdf aj vo videu som vám prezradila, že obrovské množstvo kupujúcich, ktorí budú platiť kúpnu cenu z hypotéky, robia tú chybu, že najskôr chodia po obhliadkach a hľadajú nehnuteľnosť, ktorá sa im páči. Takýto postup je však nepsrávny.

Ak chodíte po obhliadkach a hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa vám bude páčiť a vyhovovať, ale neviete v akej výške vám banka schváli úver, môžete sa dočkať nemilého prekvapenia.

Ak sa až v procese schvaľovania hypotéky v banke (keď už máte svoje nové bývanie vybrané a dohodli ste sa aj na kúpnej cene) dozviete, že výška hypotéky nie je vôbec taká akú ste si predstavovali a nebodaj ste už podpísali aj rezervačnú zmluvu, zložili rezervačnú zálohu, tak ste si "zarobili" na poriadny problém.

Ja sama som prišla o 3-tisíc eur,  ktoré som si musela požičať na zloženie rezervačnej zálohy. Nedokázala som dodržať podmienky rezervačnej dohody a rezervačná záloha sa zmenila na zmluvnú pokutu.

Predtým, než som si úspešne kúpila svoje prvé vlastné bývanie, môj plán zlyhal. Vtedy to bolo fakt dosť zlé. Ak sa obhliadnem späť, nestačili by mi prsty jednej ruky na chyby, ktoré som v snahe kúpiť a zaplatiť dohodnutú kúpnu cenu cez hypotéku urobila....

Dnes, keď už o kúpe nehnuteľnosti a platení kúpnej ceny z hypotéky viem viacej ako sa mi kedy prisnilo (stala som sa na isté obdobie realitnou maklérkou), vídavam rovnaké chyby u ľudí, ktorí chcú platiť svoje nové bývanie z hypotéky, pretože takmer denne sa ma pýtali:

"Podľa čoho sa mám rozhodovať, v akej banke a akú hypotéku žiadať? " "Na čo si mám dať pozor a ako postupovať, aby som kúpu následne neoľutoval?" a "Čo v prípade, že znalec určí hodnotu nižšiu ako je dohodnutá kúpna cena (a na ten rozdiel nemám..) ? "

Vidím rovnaké chyby, ktoré som ja sama pred rokmi robila. A pár kľúčových chýb sa tu opakuje stále znovu dokola...

A  preto sa pýtam: Vážne si tým musí každý prejsť? Robiť rovnaké chyby, ktoré už urobil niekto predtým? Ísť metódou pokus - omyl a nechať si hádzať polená pod nohy? 

Alebo existuje skratka, ako sa chybám vyhnúť?  Byť si jednoducho 100% istý, akú veľkú hypotéku dostanem, vybrať si a kúpiť to najvýhodnejšie a najlepšie, čo aktuálne trh ponúka, tak aby som mal čo najnižší úrok aj preplatenie a bezproblémové vybavenie?

Čo keby ste poznali vopred 7 najväčších chýb, ktoré tisícky ľudí denne pri hľadaní, kúpe a nutnosti platiť kúpnu cenu z hypotéky na začiatku robia? Čo keby som vám dala svoju osobnú skúsenosť, ako môžete od začiatku robiť veci inak?

Môže to byť rozdiel medzi "životom a smrťou" pre zmenu vašej rezervačnej zálohy na zmluvnú pokutu? Môže to ušetriť celé mesiace, v niektorých prípadoch až roky, stratenej energie a času, ktorá prišla navnivoč? Môže to byť spôsob, ako kúpiť vaše nové bývanie so 100% istotou, že kupujete za najnižší úrok a najmenšie preplatenie, že hypotéku bez problémov vybavíte a splatíte ju za menej ako polovicu obdobia ako je pri hypotékach bežné?

Ja verím, že áno.

7 najväčších chýb, ktoré ľudia pri kúpe svojho nového bývania robia

Keď som si chcela kúpiť svoje prvé nové bývanie, navštívila desiatky domov  a bytov. Najprv som chodila po obhliadkach domov. Bola som vytrvalá a možno práve preto som si približne až po 25 obhliadke uvedomila pre mňa krutú realitu: na dom podľa mojich predstáv nemám a na prerábku staršieho domu na vyhovujúci som nemala. A to ako peniaze tak ani čas nazvyš. 

A tak som začala chodiť po obhliadkach bytov. Bolo to trochu lepšie ale znova som natrafila na problém: byty ktoré by mi vyhovovali a zmestili sa do môjho rozpočtu (teda do toho, čo by mi požičala banka na základe výšky môjho príjmu) boli v nevyhovujúcej lokalite. Boli príliš ďaleko od miesta mojej práce a rovnako ako aj od štátnej škôlky.

Byty ktoré mi vyhovovali lokalitou, tak boli úplne mimo môj rozpočet. Nasťahovať sa s malým dieťaťom niekam, kde bolo treba viac menej všetko prerobiť, nepripadalo vôbec v úvahu. Pozitívom bolo, že poučená predošlou skúsenosťou, som došla k tomuto poznaniu oveľa skorej ako pri domoch.

Nakoniec mi jeden maklér predstavil byt, ktorý bol v mnohých ohľadoch kompromisné riešenie, ale bolo to to najlepšie, čo som videla a mohla som si zároveň aj dovoliť. Rada by som napísala, že tu sa moja nočná mora s hľadaním vyhovujúceho nového bývania skončila. Ale nebolo tomu tak.

Nechala som sa totiž dotlačiť do podpisu rezervačnej zmluvy a zloženia 3-tisícovej rezervačnej zálohy na tento byt, na ktorú som si musela požičať.

Keďže som mala preverenú hypotéku iba od pracovníka na pobočke a nemala som vystavený hypotekárny certifikát, ako zamestnanej slobodnej matke mi hypotéku takmer schválili, ale chýbalo mi takmer 20-tisíc eur na to, aby som byt mohla kúpiť. Pre mňa bolo nereálne v tom čase toľkú hotovosť zohnať.

Rezervačná záloha prepadla v prospech realitky, zmenila sa na zmluvnú pokutu kvôli pretože chyba nastala na mojej strane. Od kúpy som musela ustúpiť.  No a ja som bola na tom ešte horšie ako predtým, keď som začala pred 9 mesiacmi riešiť kúpu svojho nového bývania.

Prišla som o požičané peniaze a  9 mesiacov som trávila skoro všetok voľný čas poobedia, večery aj víkendy na obhliadkach. Teraz už viem, že nezmyselných. Urobila som úplne všetkých 7 najčastejších chýb, ktoré sa dejú ak má človek príliš veľa mätúcich informácií, útržkovito ich lepí a nedokáže dať do správneho poradia za sebou.

Až po rokoch praxe som si uvedomila, že pri kúpe vášho nového bývania je jedno nekompromisné kritérium, kde sa nedajú robiť žiadne ústupkyurčuje všetko ostatné.

Tu je hlavný kameň úrazu

Ak hľadáte, vyberáte si, rozmýšľate, staviate si vzdušné zámky a chodíte v konečnom dôsledku po zbytočných a nezmyselných obhliadkach, bez toho aby ste mali preverené, koľko vám banka na hypotéku skutočne požičia.

Váš ROZPOČET je  veľmi nekompromisné kritérium. Definuje všetko ostatné. Je to jediná vec, kde kompromisy robiť nemôžete a ani sa robiť nedajú. Vo všetkých ďalších kritériách pri výbere a kúpe svojho nového vlastného bývania sa kompromis robiť dá.

Ak budete kupovať na hypotéku, musíte mať preverené, či vôbec úver dostanete. Ak ho nedostanete alebo ho dostanete, ale oveľa nižší ako ste čakali, tak mám pre vás zlú správu. Môže sa stať, že ste úplne zbytočne chodili po obhliadkach nehnuteľností, ktoré si nakoniec vôbec nebudete môcť dovoliť.

Mám s tým nielen osobnú skúsenosť, ale v tomto omyle hľadali svoje nové bývanie stovky ľudí, s ktorými som sa vo svojej realitnej praxi stretla. Situácia je iná, a to podľa toho či chcete kúpiť dom alebo byt.

Pri kúpe domov budete musieť rátať s potrebou väčšej hotovosti na dofinancovanie vlastnými zdrojmi (vlastné úspory, pôžička od rodiny, medziúver... ). Pri kúpe bytov je výška prefinancovania kúpy vášho nového bývania bankou väčšinou vyššia. Mám pre vás jeden tip: spýtajte sa priamo v banke, ako by sa zmenila vaša situácia ohľadom výšky prefinancovania kúpnej ceny, ak by ste chceli kúpiť byt a nie dom.

Pozor si musíte dať na jednu vec. Na online skóringy na internete ako aj na "prvé" úverové ponuky od pracovníka na pobočke banky, či finančného poradcu. Často poskytujú príliš optimistický pohľad na vaše úverové možnosti.

Ak sa spoliehate napríklad na predbežné výpočty online úverových kalkulačiek, ktoré majú na svojich stránkach v dnešnej dobe už viaceré banky, finanční poradcovia alebo developeri, môžete automaticky očakávať, že vám zostane dostatok financií na život.

Pramení to z toho, že tieto online kalkulačky majú pôsobiť "motivačne" a často pracujú iba s tým, že z vášho príjmu odpočítajú iba predpokladanú mesačnú splátku. Banka však spočítava náklady na život všetkých osôb, ktoré žiadateľ o hypotéku vyživuje, pripočítava aj životné minimumu, splátky iných úverov či tzv. stress test. Navyšovanie úroku úveru.

Okrem toho je od 1.7.2018 v účinnosti aj nové nariadenie Národnej banky Slovenska, na základe ktorého bolo zrušené poskytovanie 100% hypoték. Aktuálne je možné hypotékou financovať maximálne 90 % kúpnej ceny nehnuteľnosti. Ďalším sprísnením podmienok bolo zavedenie úverového stropu, čo znamená, že výška všetkých vašich úverov nemôže presahovať 8-násobok vášho ročného príjmu. Z úverového stropu je však možné poskytnúť určité % výnimiek.

Partneri, z ktorých je jeden zo žiadateľov študent bez príjmu z trvalého pracovného pomeru, majú pri žiadaní o úver sťažené podmienky. Do celkových výdavkov na domácnosť sa totiž zarátava nielen životné minimum na žiadateľa, ktorý má príjem, ale aj na partnera, čím sa tieto výdavky navyšujú. 

Tak do.... Ako a čo mám vlastne robiť, ak potrebujem kúpiť a kúpnu cenu zaplatiť z hypotéky?

Verím, že mi odpustíte, ale použila som slová môjho bývalého klienta, ktorý chcel kúpiť byt, potreboval uhradiť kúpnu cenu z hypotéky a myslím, že celú vec pomenoval veľmi výstižne:

"Hľadám na internete ako ko.., urobím si online screaning a teraz ma všade iba otravujú, aby som si hypotéku vybavil cez nich.  Idem do mojej banky, aby som si veci preveril. Som tam hodinu a mám taký výsledok ako na pár klikov na internete.

Opýtam sa v druhej banke, tam to isté. Ale hovoria mi, aby som si vzal u nich, lebo mi preplatia aj znalecký a nebudem platiť poplatok za vybavenie.

A rozčuluje ma, že v každej banke sa ma pýtajú, či už mám nehnuteľnosť vybranú a či som sa už aj dohodol na cene... Čo mám sakra robiť, keď si len potrebujem preveriť, či na to budem mať?"

Je treba pochopiť bankára aj finančného poradcu. Je to ich práca a keď nevedia tieto údaje, tie informácie ktoré vám poskytnú sú naozaj iba viac presné ODHADY. Tak isto ani bankár ani finančný poradca nemá rád, keď si informácie "iba" preverujete.  Faktom naozaj je, že o mesiac, dva, tri, kedy si vhodné nové bývanie nájdete, podmienky už môžu byť zmenené.

Ale môžem vás ukľudniť, ak sa nič dramatické neudeje, tak tie podmienky ostávajú viac menej rovnaké a menia sa "iba" bonusy, ktoré môžete pri vybavení hypotéky získať. Napríklad to, či banka bude mať alebo nebude mať akciu na preplatenie znaleckého posudku alebo 100% zľavu z poplatku za získanie úveru. 

Tak ako teda? Najprv si vybrať nehnuteľnosť a až potom si preverovať hypotéku, alebo naopak?

Jednoznačne najprv preveriť a potom hľadať. Vždy je lepšie zájsť do banky, ako si urobiť screaning online na internete, hoci to máte rýchlejšie, na pár klikov v pohodlí domova. V banke predsa len dostanete presnejší odhad. V tomto prípade si musíte byť naozaj vedomí toho, že ide o ODHAD.

Rovnako si musíte uvedomiť, že prístup bánk a finančných poradcov jez procesného pohľadu správny. Racionálny aj efektívny.  Z ich pohľadu je riešenie preplatenia kúpnej ceny hypotékou najefektívnejšie vtedy, keď už máte konkrétnu nehnuteľnosť vybranú a aj ste sa dohodli na cene.

Banka a aj finančný sprostredkovanteľ na spresnenie svojho odhadu potrebujú na posúdenie dve skupiny informácií:

 • informácie o vás ako súkromnej osobe (budete v pozícii žiadateľa o hypotéku = úver)
 • informácie o nehnuteľnosti, ktorú budete kupovať

Toto je ideálny stav ako pre bankára, tak pre finančného poradcu. Že viete nielen

 • typ nehnuteľnosti, ktorú chcete kupovať (teda či chcete kupovať dom, byt alebo pozemok... už som spomínala, že pre byty sa získava vyššie percento prefinancovania ako pri domoch...),
 • kde to chcete kupovať (lokalita, pretože v prípade zaujímavej a perspektívnej lokality aj banka môže pristúpiť na vyššie percento prefinancovania ) a
 • za koľko (už dohoda o kúpnej cene s majiteľom nehnuteľnosti, ktorú ste si vybrali)

Poďme si to rozobrať trochu bližšie. Kde je v tomto prípade hlavný kameň úrazu. Prečo vy sa musíte správať inak ako to od vás očakáva bankár alebo finančný poradca (najprv získať odhad o výške hypotéky podľa vašej osobnej situácie a až potom chodiť po obhliadkach a hľadať vhodnú nehnuteľnosť).

Banka porovnáva príjem a výdaj. Aká je situácia na strane vašich príjmov a na strane vašich výdavkov. Aká je situácia u väčšiny ľudí?

A teraz sa pozrime spolu na prehľad najbežnejších výdavkov, ktoré posudzuje a odrátava z vášho príjmu banka.

Už len z tohto jednoduchého zobrazenia je zrejmé, čo u väčšiny ľudí prevláda. Či príjmy alebo výdavky. Ktorých položiek má človek zaručene viac... Aj preto musíte očakávať pri vašej osobnej rodinnej situácie otázky o vašej rodinnej situácii. Váš rodinný stav. Počet detí. Zamestnanie. Ak zamestnanie máte, tak na aký typ zmluvy pracujete. Bohužiaľ u bánk stále vyhráva trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú.

Banka totiž vás ako osobu musí dokázať zaradiť ako "vhodného kandidáta na stranu jej príjmov". Áno. Čerpaním hypotéky sa jednoducho zaradíte medzi pravidelné mesačné zdroje príjmov banky, v ktorej si hypotéku budete brať.

Banka však nechce mať u seba osobu, žiadateľa, u ktorej je malý prepoklad, že dokáže pravidelné mesačné splátky splácať dlhých 30 rokov. Práve zato si vlastne týmto spôsobom robí banka "predskóring" , pretože na základe toho dokáže vyhodnotiť či ste pre ňu "bonitný" klient.

Ak totiž vám hypotéku banka schváli, vy ako osoba sa dostenete vo finančom výkaze banky (výsledovke, rozvahe, súvahe...) na stranu jej príjmov. Ale mesačná splátka hypotéky, pravidelná mesačná splátka počas 30 rokov (čo je štandarné obdobie, na ktoré sa hypotéka poskytuje) sa dostáva vo vašom "finančom výkaze" na stranu výdavkov.

A teda ak sa vrátite ku schéme vyššie, musíte potom, ako si hypotéku zoberiete (banka vám ju schváli), do nej prirátať aj pravidelnú mesačnú splátku hypotéky po dobu 30 rokov...

Vedeli ste, že 1,5% úroková sadzba pri 50.000 eur hypotéke robí až 19,5% úrok?

Viem, že ma teraz asi nebudete mať vôbec radi, ale pozrime sa spolu ešte na jednu vec. Na položku, ktorá tak často zaznieva v reklamách a láka vás na nízky úrok a nízke preplatenie. No a ukážu vám nízku 1,5% úrokovú sadzbu.  Mám pre vás teraz jednu otázku: Viete prečo je pri položke úrok 19,5%, hoci banky tvrdia, že si požičiavate len za 1,5% úrokovú sadzbu? Pozrime sa spoločne na ďalší obrázok.

O čo tu ide? Zjednodušene a bez akejkoľvek odbornej terminológie povedané: ide o celkové preplatenie za to, že vám banka peniaze na kúpu bytu, domu či pozemku požičia. Hoci si požičiate od banky 50-tisíc eur, na úrokoch banke zaplatíte 12 122 eur. Celkovo vás kúpa 50-tisícového bytu či domu bude stáť 62 122 eur.

Mám však dojem, že toto by sa uvádzalo v reklame iba veľmi ťažko a skôr by nás to desilo ako motivovalo brať si akúkoľvek hypotéku, keď sa na to pozrieme takto. A preto banky "vymysleli a zaviedli" 2 označenia. Úrok a úroková sadzba.

Kto sa v tejto oblasti príliš neorientuje, môžu znieť tieto dva výrazy takmer identicky. Rovnako. To však nie jej pravda.

Zjednodušene bez akejkoľvek terminológie napísané: ide o celkové preplatenie za to, že vám banka peniaze na kúpu nehnuteľnosti požičia. Možno aj Vy v reklame spozorniete na  1,5% úrokovú sadzbu (= nízke číslo ale s čarovnou formulkou OD 1,5%  = toto číslo neplatí pre každého).

V reále to však znamená, že ak si požičiate 50.000 eur formou hypotéky na zaplatenie kúpnej ceny nehnuteľnosti, v celkovej miere preplatíte 19,5% v pomere k istine = k požičanej sume peňazí.  Teda preplácate takmer 20%.

Chcem tým povedať, aby ste si hypotéku nebrali? Chcem vás vystrašiť? V žiadnom prípade nie! V mnohých prípadoch je hypotéka jediné možné riešenie, ako sa počas svojho života dostať ku svojmu vlastnému bývaniu.

Môžem vám povedať, že toto všetko som sa nenaučila za mesiac. A ani za rok. Sú za tým roky driny, analýz, pozorovania a štúdia všetkého čo bolo potrebné k mojej práci, kým som pôsobila ako realitná maklérka.

Trvalo mi viac ako jeden rok, kým som všetko zmysluplne spojila a dala svoje know-how do podoby, v ktorej vám ho jednoducho môžem dodať

Ja som si už svojou fázou učenia prešla. Začínala som naozaj trpko, pretože som prišla o zloženú 3-tisícovú rezervačnú zálohu, na ktorú som si ešte aj musela požičať. Nemala som ani svoje nové bývanie ani peniaze. Aj preto som sa rozhodla, že sa stanem realitnou maklérkou, prídem tomu na koreň a v úlohe maklérky som zotrvala roky.

Zabralo mi naozaj viac ako rok, kým som si prešla s kupujúcimi dostatočný počet prípadov, v ktorých som pomáhala na čo si majú dať pozor a ako postupovať v prípade, že kúpnu cenu budú platiť formou hypotéky.

Trvalo mi naozaj nejaký čas, kým mi docvakli všetky výhody, nevýhody, najvhodnejšie a najefektívnejšie postupy podľa čoho sa rozhodovať a vo finále rozhodnúť, v akej banke akú hypotéku žiadať.

Čo keby som vám ukázala svoju osobnú skúsenosť, ako máte postupovať v rozhodovaní, čo je pre vás vhodnejšia a bezpečnejšia varianta? Či banková vinkulácia alebo notárska úschova? V čom je naozaj ten háčik, ako sa správne rozhodnúť?

Čo keby som vám ukázala svoju osobnú skúsenosť, ako máte postupovať v rozhodovaní, čo je pre vás najvhodnejšia varianta? Jednoducho by som vzala hypotéku "pod lupu" a vy by ste sa dozvedeli všetko podstatné o záložnom práve,  o tom podľa akých parametrov sa rozhodovať pri tom, kde a akú hypotéku čerpať či ďalšie praktické veci o banke, jej postupoch? Jednoducho by som vám ukázala, kde je háčik?

Čo keby som vás vzala do zákulisia a ukázala vám, ako banka bude posudzovať to, akú veľkú hypotéku získate? Alebo ako funguje celý proces schvaľovnia? Čo máte urobiť krok za krokom, aby ste postupovali pri kúpe svojho nového bývania a úhrady kúpnej ceny hypotékou, efektívne a správne?

Čo robiť v prípade,ak znalec určí hodnotu nehnuteľnosti nižšiu ako je vami dohodnutá kúpna cena? Alebo ako sa vôbec do takejto situácie nedostať? Rovnako ako aj

Kúpa domu, bytu ani pozemku nie je jednoduchá záležitosť. A úhrada kúpnej ceny hypotékou skrýva v sebe pomerne veľa zákutí, ktoré je lepšie vedieť vopred.  Internet je plný mnohých dezinformácií, vďaka ktorým človek úplne zbytočne tápe, je v neistote, strachu a obavách a ako mi hovorili viacerí klienti, máva aj nočné mory zo závažnosti otázok, o ktorých sa musia rozhodnúť a riešiť. Prosto strach a obavy, že sa rozhodnú zle. Že budú postupovať zle.

A v prípade, že si človek svoje nové bývanie kupuje prvýkrát a kúpnu cenu bude hradiť HYPOTÉKOU, býva to ešte horšie.

Preto mi dovoľte teraz sa vás spýtať:

 • Čo keby ste už nikdy viac neriešili otázku: "Ako mám postupovať, keď potrebujem zaplatiť kúpnu cenu HYPOTÉKOU?"
 • "Budem kupovať BYT na hypotéku. Aký je postup"? Ja chcem hypotéku na kúpu DOMU. Čo mám robiť"? A čo hypotéka na POZEMOK a dom?"
 • Ako mám postupovať a na čo si dať pozor, aby som to jednoducho neoľutoval?"

 

 • "Čo je to záložné právo? Prečo ho môže uzatvárať iba majiteľa a ako to celé v banke prebieha?" alebo "
 • "Čo je ten hlavný TOP parameter, podľa ktorého sa mám rozhodovať o tom, kde a akú hypotéku budem čerpať?"

Trvalo mi naozaj roky, kým som na základe vlastných skúseností s kúpou a predajom nehnuteľnosti a následne aktívnej realitnej praxe, dokázala vytvoriť sumár otázok a odpovedí a k tomu vybrať a odporučiť iba tie veci, čo fungujú. A fungujú efektívne a hlavne sú z praxe.

Všetko som prepojila dohromady a vytvorila UCELENÝ SYSTÉM, súbor otázok a odpovedí, efektívnych návodov a postupov, tipov a rád z praxe, ktorý zaisťuje maximálnu pohodu a 100% ochranu v momente, kedy sa potrebujete rozhodnúť a následne urobiť tie správne kroky. A čo najefektívnejšie, hlavne v tej fáze, keď už človek začína byť vážne pod tlakom.

Vidím rovnaké chyby, nesprávne postupy, spôsob uvažovania, pričom pár kľúčových chýb sa tu opakuje stále znova dokola..

A preto sa pýtam: Vážne si tým musí každý prejsť? Robiť rovnaké chyby, ktoré už urobil niekto predtým? Ísť metódou pokus - omyl a nechať si hádzať polená pod nohy?

Ak človek zameriava pozornosť na nepodstatné detaily, tak v konečnom dôsledku ho môže na lopatky položiť to, že mu chýba nadhľad nad celou vecou.  Zastrešenie, či tzv. big picture. Alebo naopak.

Rámcový obraz a predstavu človek má, ale neovláda tie podstatné detaily.  Ako to viem? Pretože keď sa ohliadam spätne, nestačili by mi prsty jednej ruky na chyby, ktoré som pri kúpe nehnuteľnosti robila ja samotná. Keď som si chcela kúpiť svoju prvú nehnuteľnosť v živote. No a následne som rovnaké chyby videla opakovať aj ďalšie stovky ľudí, ktorí chceli IBA bez problémov vybaviť a získať čo najlepšiu hypotéku s nízkym úrokovm a čo najnižším preplatením a kúpiť si tak svoje nové vlastné bývanie.

Možno si teraz hovoríte: „Vedel som, že to musí ísť inak...“

Áno, ide to inak. A vôbec nemusíte získavať skúsenosti a vedomosti tak pracne a ani toľko rokov ako to bolo u mňa. No a v žiadnom prípade sa nemusíte stať realiťákom, ako to bolo u mňa 😉 Uvedomila som si totiž, že všade, kde nie sú skúsenosti, je priestor na chyby.

A robiť chybné rozhodnutia pri kúpe nehnuteľnosti, konať v neistote a strachu či obhliadky nerobím zbytočne, akú veľkú hypotéku naozaj dostanem, či budem naozaj schopný zaplatiť kúpnu cenu a dovoliť si tak bývať konečne vo svojom novom bývaní...Neistota a nesprávne kroky môžu vyjsť v tomto prípade človeka naozaj draho. Aj to je dôvod, prečo som sa rozhodla vytvoriť unikátnu členskú sekciu a jedinečný  program HYPOTÉKA POD LUPOU...

Predstavujem jedinečný a komplexný program

Števky Jankech "HYPOTÉKA POD LUPOU"

3 kroky, ako vyplatiť hypotéku na 30 rokov za 7,5 roka

Mojou víziou je dať vám na jednom mieste všetko, čo som si priala vedieť, keď som chcela a potrebovala kúpiť si svoje prvé vlastné nové bývanie. Pripravila som pre vás unikátnu členskú sekciu, ktorá už teraz obsahuje 10 logicky usporiadaných blokov (modulov) , postupov a efektívnych návodov, sériu otázok a odpovedí overených v praxi k úhrade kúpnej ceny HYPOTÉKOU, ktoré sú pre vás kľúčové.

Odpovede, tipy, rady a návody dostanete od bývalej realitnej maklérky, ktorá už aktívne sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností nerobí. Vedomosti, nadhľad a know-how jej však zostali.

Počas svojho aktívneho pôsobenia  v roli realitnej maklérky pomohla skoro stovke ľudí k tomu, aby bývali vo svojom novom byte, dome či si kúpili pozemok, kde si mohli začať stavať a plniť si svoje sny o bývaní tým najbezpečnejším, najvhodnejších a najlepším spôsobom.

Všetko od A do Z preto, aby ste sa so 100% istotou vedeli o hypotéke všetko, čo je podstatné na to, aby ste robili správne kroky v správnom poradí a získali nízky úrok aj preplatenie, jednoduché vybavenie a mali takmer 100% istotu, akú veľkú hypo dostanete..

Áno, v programe "HYPOTÉKA POD LUPOU" spomínam 4 metódy (spôsoby) úhrady kúpnej ceny v hotovosti. Ponúkam postup a návod, ako ich využiť tak, aby ste minimalizovali riziko na úplne minimum, ale po rokoch praxe sa jednoznačne prikláňam k voľbe medzi bankovou vinkuláciou a notárskou úschovou, ak potrebujete uhradiť kúpnu cenu v hotovosti.  Je to jednoducho pre mňa "platinové hotovostné duo".

Videotréning  "HYPOTÉKA POD LUPOU" je robený tak, aby ste sa vďaka informáciám dokázali rozhodnúť, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia.

Do videotréningu som pridala aj špeciálny modul, kde sa naučíte jednoduchý 3-krokový ale veľmi účinný postup, ako si svoju voľbu vyargumentovať (a obhájiť + ustáť) či už pred majiteľom alebo maklérom. Podľa toho či vám kúpu bude sprostredkovávať realitka alebo budete postupovať bez realitky .Nie je nič horšie, ako fakt, keď si nájdete konečne to čo vám vyhovuje a ako úder blesku (nečakane) na vás majiteľ vybalí, že nesúhlasí a sa nedohodnete.

Videotréning obsahuje špeciálne moduly, vďaka ktorým získate krok za krokom presný a najefaktívnejší postup a celú sériu otázok a odpovedí, ak sa rozhodnete využiť NOTÁRSKY DEPOZIT. A keď sa rozhodnete, že pre vás je najlepšie riešenie BANKOVÁ VINKULÁCIA, tak znova dostanete najefektívnejší postup z praxe, čo, ako a prečo máte urobiť. 

Jednoducho budete presne vedieť, ako sa veci budú diať,  čo vás čaká, čo všetkoo budete potrebovať pri návšteve u notára alebo banky a aj to, koľko času vám to zaberie. Získate informácie z praxe, linky, tipy a prehľady poplatkov k notárom a bankám, potrebné zoznamy, prehľady či tabuľky, teda jednoducho všetko pre to, aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste. 

Mojim osobným cieľom je postarať sa o každého jedného z vás na takej úrovni, že nebude mať strach a obavu o to, že by jeho nedostatočný nadhľad  alebo menšiu argumentačnú zdatnosť mohol ohroziť sám majiteľ (ale aj maklér) tým, že nedokážete ustáť a obhájiť najbezpečnejšiu a najvýhodnejšiu voľbu pre prevod vašich peňazí pri kúpe vášho nového bývania.

Jednoducho ako člen programu si po vzhiadnutí videotréningu budete 100% istý, ako práve vo vašom prípade najbezpečnejšie a najlepšie uhradiť kúpnu cenu v prípade, že na účte vám leží "hotovosť". No a budete vedieť čo máte robiť a ako presne postupovať v prípade, že najprv musíte predať "svoju starú" aby ste získali peniaze (hotovosť) na kúpu "svojej novej".

A preto sa Vás chcem spýtať:

UŽ STE MALI NIEKEDY PRÍLEŽITOSŤ MAŤ PORUKE KOMPLEXNÝ PROGRAM, VIDEOTRÉNING, v ktorom získate celý súbor 30+ SÚBOR NAJČASTEJŠÍCH OTÁZOK A ODPOVEDÍ, NÁVODOV A POSTUPOV, TIPOV A RÁD Z PRAXE, čo presne máte urobiť a ako sa máte rozhodovať

 • keď chcete kúpiť nehnuteľnosť , nové bývanie a kúpnu cenu potrebujete platiť z hypotéky?
 • neviete presne čo je to záložné právo, prečo ho môže uzatvárať iba vlastník ale musíte ho podpisovať aj vy z pohľadu kupujúceho?
 • čo je to Zmluva o hypotekárnom úvereZmluva o zriadení záložného práva, aký je medzi nimi rozdiel a prečo vy z pozície kupujúceho a budúceho vlastníka znova musíte podpisovať zmluvy obidve?

 

 • aký je presný POSTUP a aké sú PODMIENKY pri hypotéke na dom, na byt či pozemok, teda na kúpu nehnuteľnosti a úhradu kúpnej ceny formou hypotéky?
 • keď nie ste si 100% istý, čo je to bonita, výška prefinancovania, úrok, úroková miera, fixácia úrokovej miery, či ročná percentuálna miera nákladov a vy sa máte podľa toho rozhodovať?
 • ako pre seba získať tie najlepšie podmienky na svoju hypotéku? ...ako tie z reklamy?

 

 • aký je rozdiel medzi HODNOTOU a KÚPNOU CENOU a z čoho vlastne tie banky pri posudzovaní vychádzajú?
 • ako sa v tom celom nestratiť, zachovať si chladnú hlavu a potrebný nadhľad, aj keď...?

 

To však nie je všetko, pretože okrem toho získavate aj moju osobnú podporu počas prvých 30 dní od vstupu do tréningu.  Pýtať sa môžete naozaj na všetko, čo súvisí s kúpou nehnuteľnosti a úhradou kúpnej ceny formou hypotéky, vás to trápi alebo si nie ste 100% istý.. Nech je to nejaká drobnosť alebo väčšia vec.

 Videotréning ""HYPOTÉKA pod lupou" obsahuje:

 • 30+ cenných otázok a odpovedí, radu cenných tipov, efektívnych návodov a postupov overených v praxi k úhrade kúpnej ceny HYPOTÉKOU, ktoré sú pripravené vo formáte video pre okamžité vzhliadnutie
 • moje osobné doporučenie a úvod do problematiky (na čo si dať 100% pozor; ako si ustriehnuť dôležité podmienky na získanie hypotéky, pričom vyberám naozaj iba všetko podstatné - to najnutnejšie minimum ), vďaka čomu získate potrebný nadhľad a vyhodnotíte si aj správnosť svojho doterajšieho uvažovania, svojich prístupov k samotnej kúpe a úhrade kúpnej ceny hypotékou
 • praktické odpovede na "malé" ale veľmi závažné otázky, bez ktorých sa pri kúpe vášho nového bývania a úhrade kúpnej ceny formou hypotéky neobídete

 

 • ako pristupovať k výhodám a bonusom, ktoré zvyknú ponúkať banky a nemýliť si ich parametrami, ktoré sú kľúčové pre vaše rozhodovanie kde a akú hypotéku budete čerpať
 •  ako funguje celý proces schvaľovania bankou o tom, či a v akej výške hypotéku skutočne dostanete
 • podľa akých parametrov sa máte rozhodovať, V KTOREJ banke a AKÝ TYP hypotéky máte čerpať, keď na vás začnú chŕliť pojmy ako "výška prefinancovania, fixácia úrokovej sadzby, úrok, bonita, ročná percentuálna miera nákladov (skrýva sa pod skratkou RPRN) a ďalšie

 

 • ujasníte si, od čoho závisí hodnota nehnuteľnosti a výška schváleného úveru, prečo treba rozlišovať medzi HODNOTOU nehnuteľnosti a KÚPNOU CENOU a ako presne bude postupovať banka vo vašom konkrétnom prípade
 • odlahlím vám niekoľko faktov a vývrátim vám zopár mýtov, ktoré jednoducho panujú, sú rozšírené a sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne plodia chaos, obavy a stres
 • vyčerpávajúci popis najefektívnejších postupov, návodov ako čo vás čaká v banke PO schválení hypotéky s upozornením, na čo si máte dávať pozor PRED a POČAS samotného schvaľovania a čerpania hypotéky
 • vysoko účinný postup v 3 krokoch, ako vyplatiť 30 ročnú hypotéku za menej ako 15 rokov a zároveň znížiť celkové preplatenie na úrokoch o viac ako polovicu (odborne podvedané: ako znižiť náklady na preplatenie úveru a i tak si na začiatku zachovať flexibilitu nižších splátok rozložených na dlhšie obdobie)

Ale hlavne, vďaka videotréningu "HYPOTÉKA pod lupou" sami dokážete a zvládnete:

 • povedať si svoje oprávnené požiadavky a nároky jasne a zreteľne majiteľovi, prípadne maklérovi ak vám bude kúpu vášho nového vlastného bývania sprostredkovávať realitka
 • zefektívniť celý proces kúpy vašej nehnuteľnosti a urobiť úhradu kúpnej ceny čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie práve vďaka tomu, že získate na veci potrebný nadhľad
 • budete ovládať, ktoré 2 najčastejšie podmienky viaže banka poskytnutie hypotekárneho úveru a získate pohľad do zákulisia ako funguje celý proces schvaľovania banky o tom, či a v akej výške hypotéku skutočne dostanete

 

 • bude vám zrejmé, čo robiť v prípade, ak znalec určí hodnotu nižšiu ako je dohodnutá kúpna cena, resp. ako takémuto stavu predchádzať a to hlavne v prípade kedy musíte podpísať rezervačnú zmluvu, zložiť zálohu a tá sa môže zmeniť na zmluvnú pokutu, ak na vzniknutý rozdiel nebudete mať pár tisíc navyše
 • porozumieť skutočnému významu pojmov ako výška prefinancovania, fixácia úrokovej sadzby, úrok, bonita, ročná percentuálna miera nákladov (skrýva sa pod skratkou RPRN) a vedieť s nimi narábať v praxi

 

 • sami usúdiť čo sú fakty a čo mýty a vďaka tomu sa vyhnúť špekuláciám a zlým rozhodnutiam z nevedomosti či v dôsledku nesprávnych informácií, a to ako profík s niekoľkoročnou praxou na realitnom trhu
 • pozicionovať sa ako človek znalý veci, ktorý je v práve a nenechá sa nikým odbiť, zavádzať ani preháňať žiadnym úradníkom, finančným poradcom či pracovníkom banky, ktorým stále treba niečo ďalšie dokladať
 • mať kúpu svojho nového vlastného bývania a úhradu kúpnej ceny hypotékou zabezpečenú a pod 100% kontrolou, pretože budete ovládať všetko podstatné na to aby banka v centrále vašu žiadosť nielen posúdila ale aj schválila

Pre koho videotréning "HYPOTÉKA pod lupou" NIE JE:

 • pre tých, ktorí na úhradu kúpnej ceny majú HOTOVOSŤ a tak budú mať peniaze na zaplatenie kúpnej ceny (= na úhradu kúpnej ceny si nemusia vybavovať čerpanie hypotéky)
 • pre tých, ktorí už majú nehnuteľnosť kúpenú a v blízkej dobe sa žiadne nové bývanie kupovať nechystajú

Ak sa nehnuteľnosť, vaše nové bývanie kupovať chystáte, alebo ste už v tom ponorený celý "až po uši", vhodnú nehnuteľnosť ste si už našli a chcete získať 100% istotu a bezpečnosť pri úhrade kúpnej ceny formou hypotéky stavím sa, že  videotréning "HYPOTÉKA POD LUPOU" predčí všetky vaše očakávania!

Všetko, čo sa tu dozviete a naučíte som zostavila tak, aby to bolo maximálne praktické  a dalo vám to naozajstný prínos. Potrebný nadhľad nad vecou a hlavne na mieru šité know-how vo forme cenných otázok a odpovedí, rád, cenných tipov, efektívnych návodov a postupov overených v praxi k jednotlivým spôsobom úhrady kúpnej ceny formou HYPOTÉKY.

Toto všetko si viete pozrieť kedykoľvke to budete potrebovať, pretože prístup do videotréningu so všetkými prípadnými aktualizáciami do budúcnosti budete mať doživotne k dispozícii.

Nerozhodujte sa o spôsobe úhrady kúpnej ceny svojho nového bývania bez nadhľadu získaného vďaka videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU"!

Vážne... Nerobte to.

Veď prečo strácať svoj vlastný čas googlením na internete či zháňaním informácií a rád od známych, ktoré nefungujú tak dobre ako by mohli? Prečo sa denne pripravovať o svoj vzácny čas a vo výsledku sa dostávať do rozčarovania, že zas ste našli presný opak toho, čo ste sa dočítali včera a namiesto istoty sa do toho ešte viac zamotáte?

Faktom je, že rozhodnúť sa pre najvhodnejšiu a najbezpečnejšiu variantu je náročné nielen na čas, ale hlavne na psychiku. Veď ako sa máte zbaviť strachu a neistoty a naopak získať 100% istotu, keď informácie sa rôznia a vy si nedokážete overiť, z akého zdroja pochádzajú a či sa im dá veriť? A vy sa máte podľa nich rozhodnúť o prevode možno najväčšej sumy peňazí vo svojom živote a pritom tie peniaze ani nie sú vaše, lebo si ich musíte od banky požičať...

To naozaj nestačí. Ak si chcete kúpiť novú nehnuteľnosť, nové bývanie a potrebujete to urobiť čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie, tak potom videotréning "HYPOTÉKA POD LUPOU"od Števky Jankech, bývalej realitnej maklérky, vám poskytne NADHĽAD, efektívne postupy, návody a správne odpovede na 30+najčastejších otázok, behom chviľky.

Pokiaľ je váš prístup ku kúpe vášho nového bývania a rozhodovaní o najbezpečnejšom a najlepšom spôsobe úhrady kúpnej ceny formou hypotéky zatiaľ "bežný priemer" , môžete ho urobiť 5x-7x efektívnejším. Videotréning Števky Jankech "HYPOTÉKA POD LUPOU" je postavený na základe rokov skúseností počas aktívnej maklérskej praxe.

Poskytne vám doporučené najefektívnejšie postupy/návody, tipy alebo rady idem rovno k veci. Niečo ako checklist, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa a uhradiť kúpnu cenu čo najbezpečnejšie a najvýhodnejšie  a získať tak 100% istotu správneho a efektívneho konania pred, počas aj po schvaľovaní a čerpaní hypotéky.

A cena dnes taktiež nie je problém. Okamžitý prístup k všetkému môjmu know-how ohľadom hypotéky môžete dnes získať len za 49,90 5,99 eur vrátane DPH...

 

Len TU a TERAZ za 49,90 eur  5,99 eur vrátane DPH

Vo videotréningu Števky Jankech "HYPOTÉKA POD LUPOU", v špeciálne pre vás vytvorenej členskej sekcii zdieľam svoje osobné overené know-how, aby ste porozumeli hypotéke lepšie, než rozumie vlastná matka dieťaťu. Je to niečo, čo by som ja osobne pri kúpe svojho prvého vlastného bývania potrebovala ako soľ.

A práve preto, že mi chýbal potrebný rozhľad a aj nadhľad, prišla som o 3-tisíc eur. Ako už viete, zložila som rezervačnú zálohu ktorá nakoniec prepadla v prospech realitky. Rezervačka sa zmenila na zmluvnú pokutu a ja som o peniaze prišla. A peniaze neboli moje, musela som si na to požičať.

Vo videotréningu Števky Jankech "HYPOTÉKA POD LUPOU" nečakajte nudnú teóriu. Faktom totiž je, že čokoľvek sa vo videotréningu naučíte, som si overila v praxi, keď som ako realitná maklérka pomohla k nájdeniu svojho vlastného bývania a k bezpečnej a efektívnej úhrade kúpnej ceny hypotékou takmer stovke spokojných kupujúcich.

Aktuálne sa sprostredkovaniu kúpy a predaja nehnuteľností aktívne nevenujem. A teda sa nemusíte obávať že akákoľvek moja rada a odporúčanie bude ovplyvnené mojim "postranným" úmyslom a zámerom doviesť vás ku kúpe práve tej konkrétnej nehnuteľnosti, ktorú mám vo svojej ponuke ja. Teraz už ako maklér nepôsobím, ale vedomosti, rozhľad a nadhľad mi ostali.

Vo videotréningu som sa dokonca rozhodla pridať vám modul, v ktorom uvádzam jednoduchý ale vysokoúčinný 3-krokový postup, ktorý vám dá do vašich vlastných rúk presný návod, ako vyplatiť 30 ročnú hypotéku za menej ako polovicu času, pretože v treťom kroku žnižujete obdobie na 7,5 roka a zároveň na úrokoch preplatíte o viac ako polovicu menej....(preplatenie znížite o viac ako polovicu.)

Nemyslím si, že členskú sekciu a videotrénig potrebujem.

Hypotéku som si preveril cez finančného poradcu a mám aj ponuku z banky.

Stretla som sa a pracovala som so stovkami ľudí, ktorí si chceli kupovať a kupovali dom, chatu, chalupu, starší byt alebo novostavbu, pozemok, garáž... A kúpnu cenu potrebovali platiť hypotékou.

Väčšina z nich postupovala v zmysle informácií, ktoré si našli buď na internete alebo sa spýtali napríklad svojho známeho, ktorý si procesom kúpy prešiel. Alebo kolegu, ktorý sa javil ako znalý veci.

Alebo naozaj postúpili ešte ďalej, a preverili si svoje možnosti priamo v banke alebo cez finančného poradcu. Ako som už písala, treba si dať pozor na online skóringy na internete ako aj na "prvé" úverové ponuky od pracovníka na pobočke banky, či finančného poradcu. Často poskytujú príliš optimistický pohľad na vaše úverové možnosti.

Problémom však v aj naďalej býva, že hoci osoba z vášho okolia si kúpou mohla prejsť, to čo robila a ako postupovala ona, nemusí byť ten najlepší postup pre vás a vo vašej situácii. Ľuďom bez praxe (istého potrebného počtu opakovaní rovnakých úkonov), jednoducho chýba nad vecami nadhľad, ktorý sa získava naozaj iba mnohokrát opakovanou praxou.

A na internete naozaj môžete nájsť skoro všetko, ale nikto vám už nezaručí, že tie informácie sú pravdivé a správne.

ALE JA SA MÔŽEM SPÝTAŤ AKÉHOKOĽVEK MAKLÉRA A ON MI VŠETKO POVIE A BUDEM TO MAŤ ZADARMO!

Čo sa týka makléra, áno. Môže vám zodpovedať akúkoľvek otázku a mal by to urobiť zadarmo. Ale zo skúsenosti s inými maklérmi viem, že rady a odporúčania môžu byť ovplyvnené práve akýmsi "postranným" úmyslom a zámerom, doviesť vás ku kúpe tej nehnuteľnosti, ktorú má v ponuke práve on.

Zhrňme si to. Čo vstupom do členskej sekcie videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU" Števky Jankech získavate?

Vstupom do videotréningu získavate:

 • 10 modulov (vo forme video) IHNEĎ KU VZHLIADNUTIU,

ktoré obsahujú 30+ odpovedí na otázky, celý rad cenných tipov, efektívnych návodov a komplexných postupov overených v praxi

k úhrade kúpnej ceny HYPOTÉKOU s doživotným prístupom a prípadnou aktualizáciou do budúcnosti

*****

 • POTREBNÝ NADHĽAD, BIG PICTURE

nad vecou ako profík s niekoľkoročnou praxou, ktorý sa dokáže správne rozhodovať a vyhýbať sa špekuláciám a zlým rozhodnutiam z nevedomosti, či v dôsledku toho že ste uvereli nesprávnym informáciám

*****

 • INFO Z PRAXE, TIPY a PREHĽADY

aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste a vedeli sa ľahšie, istejšie a rýchlejšie rozhodovať

*****

 • OSOBNÚ PODPORU A POMOC NA CESTE ZA KÚPOU VÁŠHO NOVÉHO VLASTNÉHO BÝVANIA

až to až po dobu 30 dní od vstupu do tréningu, počas ktorej sa ma môžete spýtať na čokoľvek, čo sa týka úhrady kúpnej ceny hypotékou a potrebovali by ste sa napríklad "iba" uistiť

*****

 • Odpovede  a osobnú spätnú väzbu priamo od bývalej realitnej maklérky Števky Jankech a mnoho ďalšieho

*****

Len TU a TERAZ za 49,90 €  5,99 € vrátane DPH

Keď to zhrniem, tak zajtra si môžete za 5,99 eur kúpiť necelé 2 krabičky cigariet, 5 fľasiek coca-coly alebo si odskočíte do bufetu či obchodu kde si kúpite pár drobností....alebo....

za túto cenu získate 100% istotu, porozumenie a nadhľad na čo si dať pozor, podľa čoho sa rozhodovať, praxou overené postupy, návody a kroky, ktoré tak či tak budete musieť prejsť keď budete kupovať nehnuteľnosť a uhrádzať kúpnu cenu formou hypotéky.

Len s tým rozdielom ako bezpečne, efektívne, výhodne a rýchlo tak aby ste si boli 100% istý, že peniaze zaplatíte a vlastníkom sa naozaj stanete. Aj po právnej stránke.  Rozhodnutie je len na vás...

Kliknite tu a ešte dnes dajte vlastným strachom, neistote, stresu a obavám z kúpy vášho nového vlastného bývania a úhrady kúpnej ceny hypotékou zbohom >>>


Vo videotréningu Števky Jankech "HYPOTÉKA POD LUPOU"

na vás v 10 moduloch čaká:

Dobre viem, že sa nedá robiť všetko naraz. Každý musí niekde začať. Zároveň poznám z vlastných začiatkov, že je ťažké a veľmi stresujúce sa rozhodovať o tak závažných veciach, nervami na dranc a niekedy doslova nožom na krku v neistote, či naozaj konám správne. A hlavne keď ide o peniaze. Ktoré si navyše ešte musíte požičať a budete dlhé roky mesiac po mesiaci splácať.

Práve preto sú pre vás jednotlivé moduly postavené tak,  aby boli maximálne praktické, dali vám odpoveď na ČO a PREČO a poskytli vám návod AKO. Aj preto v jednotlivých moduloch na vás čaká:

 • moje osobné tipy, ako v jednej vete porozumieť, čo je to bonita, výška prefinancovania, úrok, úroková miera, fixácia úrokovej miery, či ročná percentuálna miera nákladov, aby ste sa vedeli medzi ponukami hypoték rozhodnúť a získali pre seba tie najlepšie podmienky.. ako tie z reklamy...
 • jednoduchý princíp, ako premýšľať o tom, čo je to Zmluva o hypotekárnom úvere a Zmluva o zriadení záložného práva, aby vám bolo jasné v čom sú rozdielne a prečo musíte podpisovať vy ako budúci vlastník zmluvy obe
 • neobvyklý spôsob, ako rozmýšľať nad záložným právom a zmluvou o záložnom práve, ktorú podpisujete vy aj terajší majiteľ (predávajúci), aby vám bol jasný dôvod  a podmienky ktoré potrebujete zohľadniť vo vašej kúpnej zmluve
 • môj praxou overený presný spôsob a postup ako funguje celý proces schvaľovania v banke, aby ste vedeli čo musíte robiť a banke dodať vo všetkých troch fázach: pred schválením hypotéky, počas aj po schválení hypotéky
 • prezradím vám 2 kľúčové kritériá, ktoré banka pri čerpaní hypotéky posudzuje, aby ste dokázali sami posúdiť či vám banka peniaze na kúpu vami vybraného bývania naozaj požičia
 • návod z praxe, ktorý vám odhalí 1+3 najdôležitejšie parametre (1 TOP parameter a 3 ďalšie), podľa ktorých sa sami dokážete rozhodnúť, v ktorej banke a akú aktuálnu ponuku si vyberiete lebo je pre vás najlepšia
 • nečakané odhalenie "dobre znejúcich praktík" bánk, čo musíte posudzovať iba ako BONUS a čo naopak ako dôležitý parameter ktorý musíte naozaj brať do úvahy, vďaka čomu sa dokážete správne rozhodovať pri posudovaní jednotlivých ponúk
 • ujasníte si, aký je vzťah medzi hodnotou nehnuteľnosti a výškou schváleného úveru, aby  ste jednoducho vedeli od čoho závisí výška finálneho prefinancovania kúpnej ceny hypotékou (=rozhodnutie banky, či vo vašom prípade zaplatí 90% z hodnoty nehnuteľnosti alebo "iba" 80% z hodnoty určenej znalcom)
 • odlahlím vám fakty a vývrátim vám zopár mýtov, ktoré sú pri úhrade kúpnej ceny formou hypotéky rozšírené, ale nepravdivé, aby ste zbytočne nepodliehali panike, stresu a obavám tam, kde to vôbec nie je opodstatnené
 • 4 obsahové bloky, ktoré v pár myšlienkach vysvetlia všetko podstatné a naozaj iba to najdôležitejšie k výrazom ako: bonita, výška prefinancovania, úroková miera, úrok, fixácia úrokovej sadzby, či ročná percentuálna miera nákladov..., aby ste všetkému povedanému rozumeli a nemali pocit že niekto na vás hovorí po čínsky...
 • prekvapivú techniku a vysoko účinný postup v 3 krokoch, ako vyplatiť 30 ročnú hypotéku za menej ako 15 rokov a zároveň znížiť celkové preplatenie na úrokoch o viac ako polovicu (odborne podvedané: ako znižiť náklady na preplatenie úveru a aj tak si na začiatku zachovať flexibilitu nižších splátok rozložených na dlhšie obdobie)
 • a mnoho, mnoho ďalšieho....

Vstúpte do videotréningu Števky Jankech "HYPOTÉKA POD LUPOU", až potom sa rozhodnite! Máte moju 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí!

Vstúpte do videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU" Števky Jankech teraz, pozrite si všetkých 10 modulov so všetkými otázkami, odpoveďami a postupmi, odneste si z neho maximum a pokiaľ vás nepresvedčí o tom, že sa vaša investícia vráti stokrát, napíšte mi a vrátim vám celú čiastku späť.

Je to vážne jednoduché, stačí keď mi po skončení napíšete email: "Sorry Števka, nebolo to to, čo som si predstavoval"vrátim vám bez prieťahov späť celú vašu čiastku.

Nie, nie je v tom žiadny háčik. Svojim videotréningom "HYPOTÉKA POD LUPOU" odpoveďami na otázky, radami a praxou overenými postupmi som si absolútne istá! Dokonca až na toľko, že môžem dať túto garanciu.

V prípade, že nebudete plne spokojný, napíšte mi, peniaze vám vrátim v plnej výške a všetko moje know-how z videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU" vám napriek tomu zostane.
Števka JankechAutorka videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU"

Zodpovednosť skrátka beriem na svoje triko. Nemôžete stratiť, môžete len získať. A to veľa. Poďte so mnou do toho!

Vstupom do videotréningu získavate:

 • 7 modulov (vo forme video) IHNEĎ KU VZHLIADNUTIU,

ktoré obsahujú 30+ odpovedí na otázky, celý rad cenných tipov, efektívnych návodov a komplexných postupov overených v praxi

ku všetkým 4 spôsobom úhrady kúpnej ceny v hotovosti (vrátane VINKULÁCIE a ÚSCHOVY) s doživotným prístupom a prípadnou aktualizáciou do budúcnosti

*****

 • POTREBNÝ NADHĽAD, BIG PICTURE

nad vecou, tak, aby ste sa dokázali rozhodnúť a následne aj vyargumentovať, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny  v hotovosti bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia

*****

 • INFO Z PRAXE, LINKY, TIPY, ZOZNAMY, TABUĽKY, PREHĽADY

aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste a mali prehľad o výške dodatočných nákladov (peňazí), ktoré budete musieť uhradiť z vlastného vrecka za služby notárom a bankám

a vedeli sa ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť

*****

 • OSOBNÚ PODPORU A POMOC NA CESTE ZA KÚPOU VÁŠHO NOVÉHO VLASTNÉHO BÝVANIA

až to až po dobu 30 dní od vstupu do tréningu, počas ktorej sa ma môžete spýtať na čokoľvek, čo sa týka úhrady kúpnej ceny v hotovosti a potrebovali by ste sa napríklad "iba" uistiť

*****

 • Odpovede  a osobnú spätnú väzbu priamo od bývalej realitnej maklérky Števky Jankech a mnoho ďalšieho

*****


VSTÚPTE LEN ZA 49,90 €

5,99 eur vrátane DPH

Ak vyplníte svoju prihlášku HNEĎ TERAZ, okrem akciovej ceny na vás čakajú tieto špeciálne BONUSY:

♣ BONUS 1: Skóring banky ako najrýchlejšia cesta na to, ako zistiť svoje úverové možnosti (+aký je postup, výhody, nevýhody a na čo si dať pozor)

(minitréning, video, samostatne nepredajné)

♣ BONUS 2: Hypotekárny certifikát ako cesta 100% istoty, čo si naozaj pri kúpe môžete dovoliť (+aký je postup, výhody, nevýhody a na čo si dať pozor)

(minitréning, video, samostatne nepredajné)

♣ BONUS 3: Praktický videotréning "Ako postupovať ak Kataster vklad povolí, alebo naopak, čo treba urobiť ak konanie preruší, zastaví alebo zamietne (ako a prečo ošetriť v kúpnej zmluve vrátenie platby späť hypotekárnej banke)

(minitréning, video, samostatne nepredajné)

Tieto 3 praktické mini videotréningy dokreslia BIG PICTURE, váš celkový nadhľad na kúpu vášho nového bývania a 100% istoty pri tom, ako celkovo pristupovať k hľadaniu, kúpe a úhrade kúpnej ceny hypotékou čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie právo vo vašom prípade.

To znie príliš dobre...5,99 eur... v čom je háčik?

Nie, nebojte sa, nie som blázon. Dôvod je úplne jednoduchý. Korona-nekorona, bývať musíme. Je to univerzálna potreba takmer každého človeka.

Ale pri kúpe svojho nového bývania

 • tak často opakujeme chyby, ktoré už urobil niekto predtým;
 • tak často mrháme svoj čas a energiu na veci ktoré sa dajú urobiť efektívnejšie;
 • trápime sa, nespíme, máme stresy ohľadom správnosti rozhodnutí ktorým sa pri kúpe nového bývania jednoducho nevyhneme

že som sa rozhodla vytvoriť tento špecializovaný videotréning "HYPOTÉKA POD LUPOU" kde nájdete všetko čo potrebujete, aby ste sa pri úhrade kúpnej ceny cez hypotéku cítili pohodlne, bezpečne a mali 100% istotu, že vaše rozhodnutia a kroky sú správne.

No a možno, naozaj iba možno sa pridáte aj k tým kupujúcim, ktorí budú chcieť vedieť aj to, ako presne a správne naformulovať platobné podmienky v kúpno-predajnej zmluve pri úhrade kúpnej ceny využitím hypotéky, ako pozmeniť formulácie keď vaša hypotéka bude využitá aj na úhradu ešte nesplateného dlhu (hypotéky), ktorý má na vami kupovanej nehnuteľnosti terajší majteľ,  či doplniť tento videotréning aj o myšlienkové mapy a mp3 na počúvanie v aute či v mobile, alebo čo si všímať na obhliadkach, pretože budete vedieť, čo znalci vyslovene hodnotia pri domoch, čo pri bytoch a čo pri pozemkoch a od toho sa bude odvíjať aj hodnota znaleckého posudku a následná výška jeho prefinancovania bankou.

To je všetko. Nič ďalšie, žiadny ďalší háčik už nie je.

Ale predsa len... mám ešte jeden "SKRYTÝ DÔVOD"... Keď už budete popíjať kávičku alebo čaj vo svojom novom bývaní, obzriete sa spokojne za seba, do svojej nedávnej minulosti a sami sebe poviete "waw, tak i napriek prvým pochybnostiam, toto bola tá najlepšia investícia ktorú som kedy urobil!"

Nechcem vám ale nič nútiť. Rozhodnutie je teraz na vás.

Pokiaľ chcete získať prístup do videotréningu, kliknite na tlačítko nižšie a vyplňte svoju prihlášku.

Keď zvolíte online platbu, za pár minút budete mať prístup k celému obsahu videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU".....

Nezmeškajte, o už O PÁR MINÚT VAŠA 91% ZĽAVA vyprší

Táto ponuka platí iba tu a teraz, na tejto stránke. Neskôr môžete získať k videotréningu prístup, ale za plnú cenu.

KTO JE ŠTEVKA JANKECH

Autorka videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU", bývalá realitná maklérka

Števka pri kúpe svojho prvého nového vlastného bývania prišla o 3-tisíc eur, ktoré sa z rezervačnej zálohy zmenili na zmluvnú pokutu. Nemala správne informácie, chýbal je nadhľad a tak peniaze prepadli v prospech realitky. Vo svojich 33 rokoch sa však stala realitnou maklérkou a vo veku 34 rokov už konečne bývala vo svojom vysnívanom bývaní.

Počas aktívnej maklérčiny sa denne stretávala s desiatkami ľudí. K nájdeniu svojho vlastného nového bývania pomohla takmer stovke spokojných kupujúcich. Aktuálne sa aktívnemu sprostredkovaniu kúpy a predaja nehnuteľností nevenuje.

Je zástancom jednoduchosti, produktivity a prioritizácie, ako pri kúpe a predaji nehnuteľností, tak vo svojom osobnom živote. Skúsenosti s prácou s ľuďmi, ktorí chceli svoju nehnuteľnosť kúpiť či predať jej však zostali a preto sa rozhodla vytvoriť aj videotréning "HYPOTÉKA POD LUPOU" kde dáva svoje skúsenosti, každému kto potrebuje o tejto problematike vedieť viac.

Najčastejšie otázky & odpovede:

(FAQ)

Prečo sa učiť a získavať rady a odporúčania zrovna od Števky Jankech?

Všetko čo sa vo videotréningu naučíte, alebo vám poradím, som si overila v praxi, keď ako realitná maklérka pomáhala nájsť svoje vlastné bývanie stovkám kupujúcich. Vedomosti, rozhľad a nadhľad mi zostali, hoci sa v tejto dobe aktívne sprostredkovaniu kúpy a predaja nehnuteľností nevenujem .

Na internete môžete nájsť toho veľa, ale nikto vám nezaručí, že tie informácie sú pravdivé a správne. Hocktorý maklér vám môže dať radu zadarmo, ale jeho odpoveď môže byť ovplyvnená "postranným" úmyslom a zámerom, doviesť vás ku kúpe tej nehnuteľnosti, ktorú má v ponuke práve on, čo však nemusí byť presne pre vás to najlepšie riešenie.

Čo keď mám len málo času sa týmto veciam venovať?

Ak vstúpite hneď teraz, v akciovej cene ktorá však platí iba 25 minút, tu a teraz na tejto stránke, tak celý obsah videotréningu vám bude doživotne k dispozícii v online členskej sekci a to vrátane priebežných doplnení či aktualizácií. Vy môžete ísť vlastným tempom a postupne sa k tomu čo potrebujete, vracať.

Ak teda zvažujete do tréningu vstúpiť, doporučujem tak urobiť HNEĎ TERAZ, na tejto stránke. Potom sa cena za pozvánku na vstup do videotréningu zdvihne na pôvodnú cenu 49,90 €.

Čo keď budem mať otázky?

Videotréning "HYPOTÉKA POD LUPOU" od Števky Jankech nie je iba obyčajná členská sekcia, kde si pozriete pripravené video a tým to skončilo. Števka vám počas 30 dní k dispozícii, pripravená podporiť či uistiť vás, dávať vám spätnú väzbu, až kým si nebudete 100% istý, že ste všetko know-how pochopili správne.

Koľko to stojí? Môžem zaplatiť na splátky?

Splátky nie sú možné. Akciová cena vstupu do videotréningu "HYPOTĚKA POD LUPOU" je 5,99 eur, ale cena platí len počas 25 minút na tejto stránke. Potom cena stúpne na pôvodných 49,90 eur za vstup.

Pokiaľ teda zvažujete vstúpiť, urobte tak hneď teraz, aby ste získali vstup za akciovú cenu 5,99 eur. Stále máte k dispozícii 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí, pretože ak nebudete plne spokojný, napíšte mi a peniaze vám vrátim v plnej výške späť.

No a všetko moje know-how z videotréningu vám napriek tomu zostane. Zodpovednosť skrátka beriem na svoje triko. Nemôžete stratiť, môžete len získať. A to veľa. Tak poďte so mnou do toho.

Nechcem vyplňovať všetky informácie o sebe, faktúru nepotrebujem...

Na tento účel sme zaviedli tzv. zjednodušený objednávkový formulár, kde stačí vyplniť vaše meno, priezvisko a emailovú adresu. Po úhrade dostávate zjednodušený daňový doklad a samozrejme prístupové údaje na email, ktorý ste zadali do objednávky.

Kedy a ako dostanem prístupové údaje do Mentoring klubu Števky Jankech?

Prístup k celému know-how, 30+ odpovediam na otázky, efektívnych návodov a postupov, rád a tipov z praxe, ale najmä k možnosti získať počas 30 dní spätnú väzbu priamo od autorky videotréningu na svoju otázku, pochybnosť či nejasnosť získavate ihneď ako na strane s objednávkou vyplníte potrebné údaje a obratom vykonáte úhradu.

Prístup do vašej osobnej VIP členskej sekcie vám príde na email, ktorý zadáte do objednávky.

Do kedy a ako si môžem uplatniť garanciu vrátenia peňazí?

Máte moju 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. To znamená, že ak vstúpite do videotréningu dnes, získate celé know -how ktoré si môžete okamžite pozrieť a zároveň sa môžete obrátiť na Števku so všetkým čo potrebujete ohľadom hypotekárnej úhrady kúpnej ceny vyriešiť. Poskytne vám osobnú podporu a spätnú väzbu počas plných 30 dní.

No a pokiaľ by vás to nepresvedčilo o tom, že sa vaša investícia vráti, stačí mi napísať do 30 dní od vášho vstupu a ja vám vrátim bez prieťahov celú vašu čiastku späť. Nie je v tom žiaden háčik. Áno, je to takto jednoduché.

Ak nebudete plne spokojný, peniaze vám vrátim a všetko moje know-how z videotréningu vám napriek tomu ostane.

Čo keď zistím, že to nie je pre mňa?

Nekupujete mačku vo vreci. Na vstup do videotréningu je garancia vrátenia peňazí po celých 30 dní.

Mesiac sa začína rátať doručením prístupových údajov na váš email. Ak nebudete plne spokojný, napíšte mi a peniaze vám vrátim v plnej výške späť. No a všetko moje know-how z videotréningu vám napriek tomu zostane. Zodpovednosť skrátka beriem na svoje triko. Nemôžete stratiť, môžete len získať.

Odoslal som prihlášku, aký je ďalší postup?

Je to jednoduché. Akonáhle vyplníte svoju prihlášku do videotréningu "HYPOTÉKA POD LUPOU" od Števky Jankech, zvolíte si spôsob platby, ideálne online bankovým prevodom a platbu hneď urobíte. To je všetko.

Hneď ako vašu platbu spárujeme, do 10 minút vám prídu prístupové údaje k vašej unikátnej členskej sekcii a vy si môžete ihneď pozrieť všetkých 10 modulov s 30+ odpoveďami na otázky, overenými radami, tipmi, postupmi a návodmi, alebo rovno napísať alebo nahrať svoju vlastnú otázku a to počas celých 30 dní od vášho vstupu do tréningu.

V členskej sekcii videotréningu na vás k okamžitému vzhliadnutiu čaká 10 modulov..?

Dohromady 30+ otázok a odpovedí, postupov, efektívnych návodov a postupov, rád a tipov z praxe ako si dobre vybrať a kúpiť, dokonca i pokiaľ sa vám zatiaľ kúpa nedarila

Najvhodnejší variant pre vás si môžete vybrať podľa typu nehnuteľnosti, ktorý si chcete kúpiť (DOM, BYT, POZEMOK) a potom si vyberte spôsob, akým budete platiť kúpnu cenu (hotovosť, hypotéka, kombinovaná forma). No a tento variant si stiahnite ku sebe do počítača, obozmámte sa s ním a získate tak veľmi potrebný NADHĽAD.

Teraz máte šancu zaplatiť kúpnu cenu v hotovosti so 100% istotou, že to urobíte najlepšie, najvýhodnejšie a najbezpečnejšie jedným z vysokogarantovaných spôsobov ktorý aktuálna prax ponúka

A dotiahnuť kúpu svojho nového bývania do úspešného konca

Dovoľte si zaplatiť kúpnu cenu bez pocitu strachu a obáv "Čo keď o peniaze prídem","Čo nebudem mať ani peniaze ani nehnuteľnosť" aktivujte si teraz svoj prístup len za:

49,90 eur

vrátane DPH

POZOR: Vstupom teraz získavate aj 3 BONUSOVÉ minitréningy ZDARMA

Vstupom do videotréningu získavate:

 • 7 modulov (vo forme video) IHNEĎ KU VZHLIADNUTIU,

ktoré obsahujú 30+ odpovedí na otázky, celý rad cenných tipov, efektívnych návodov a komplexných postupov overených v praxi

ku všetkým 4 spôsobom úhrady kúpnej ceny v hotovosti (vrátane VINKULÁCIE a ÚSCHOVY) s doživotným prístupom a prípadnou aktualizáciou do budúcnosti

*****

 • POTREBNÝ NADHĽAD, BIG PICTURE

nad vecou, tak, aby ste sa dokázali rozhodnúť a následne aj vyargumentovať, ktorá varianta úhrady kúpnej ceny  v hotovosti bude práve pre vás a vo vašom prípade najlepšia, najvhodnejšia a najbezpečnejšia

*****

 • INFO Z PRAXE, LINKY, TIPY, ZOZNAMY, TABUĽKY, PREHĽADY

aby ste mali všetky potrebné informácie na jednom mieste a mali prehľad o výške dodatočných nákladov (peňazí), ktoré budete musieť uhradiť z vlastného vrecka za služby notárom a bankám

a vedeli sa ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť

*****

 • OSOBNÚ PODPORU A POMOC NA CESTE ZA KÚPOU VÁŠHO NOVÉHO VLASTNÉHO BÝVANIA

až to až po dobu 30 dní od vstupu do tréningu, počas ktorej sa ma môžete spýtať na čokoľvek, čo sa týka úhrady kúpnej ceny v hotovosti a potrebovali by ste sa napríklad "iba" uistiť

*****

 • Odpovede  a osobnú spätnú väzbu priamo od bývalej realitnej maklérky Števky Jankech a mnoho ďalšieho

*****


A iba DNES a iba NA TEJTO STRÁNKE na vás čakajú tieto 3 samostatne nepredajné BONUSY:

♣ BONUS 1: (videotréning) Presná formulácia, konkrétne znenie a vysvetlenie článku týkajúceho sa úhrady kúpnej ceny v hotovosti pred/pri podpise Kúpno-predajnej zmluvy

*****

♣ BONUS 2: (videotréning) Presná formulácia, konkrétne znenie a vysvetlenie článku týkajúceho sa úhrady kúpnej ceny BEZHOTOVOSTNÝM PREVODOM z účtu na účet

*****

♣ BONUS 3:  (Praktický minivideotréning) Čo sa deje s vašimi peniazmi ak Kataster vklad povolí, alebo naopak, ak konanie preruší, zastaví alebo zamietne

Nezmeškajte, už o pár minút VAŠA 91% zľava vyprší

VSTÚPTE LEN ZA 49,90 €

5,99 € vrátane DPH

Kedy začnete plniť svoje sny o novém bývaní, keď nie dnes?

Videotréning "HYPOTÉKA POD LUPOU" Števky Jankech vás podporí na ceste za najbezpečnejšou, najistejšiou a najvhodnejšou kúpou a úhradou kúpnej ceny v hotovosti pri kúpe vášho nového bývania.

Nebuďte už na to sami! V tomto špecializovanom videotréningu nájdete všetko know-how, ktoré budete na ceste za 100% istotou pri úhrade kúpnej ceny v hotovosti potrebovať.

A keď spoznáte praxou overené postupy a návody, rady a tipy , jednoducho kompletné know-how, ako si vybrať so 100% istotou to najlepšie a najbezpečnejšiu úhradu kúpnej ceny v hotovosti, nielen ušetríte ale pridáte sa aj k tým šťastlivcom, ktorí nasledovali overený proces, postup a zaplatili za svoje nové bývanie tým najbezpečnejším možným spôsobom.

Jednoducho si zvolili jeden z vysokogarantovaných spôsobov úhrady kúpnej ceny v hotovosti, ktorý súčasná prax poúka. Bankovú VINKULÁCIU alebo notársku ÚSCHOVU. "HOTOVOSTNÉ PLATINOVÉ DUO".