Objednávka eKnihy

Postup pri kúpe a pri predaji bytu

Zbavte sa strachu a obáv. Jednoducho sa vyhnite chybám, ktoré Vás pri kúpe a predaji nehnuteľnosti môžu postretnúť.

Pri realitách sa nevyplatí učiť na vlastných chybách.

ČO vďaka eKnihe ZÍSKATE?

  • pri verzii ŠTANDARD kontrolu nad vlastnou situáciou, bezpečie a istotu správnych a najefektívnejších rozhodnutí pre Vás osobne, banky či notára
  • pri verzii PROFI a VIP získavate ešte aj kontrolu a istotu nad správnosťou konania druhej strany vrátane banky a notára

Je to fér, aby ste pri kúpe a predaji nehnuteľnosti vedeli, čo vás čaká a neminie?

Sme presvedčení, že áno. Špekulantom nedáte šancu, nikto vás neoklame a nepodvedie.

Máte istotu, že všetko robíte krok po kroku správne. V správnom poradí.

Získavate nepriestrelné argumenty nielen pred druhou stranou, ale aj pre banku či notára.

ČO STRATÍTE, ak eKniha bude u vás doma chýbať?

Ak natrafíte na špekulanta, tak môžete stratiť všetko.  Odvahu. Istotu. Nehnuteľnosť. Strechu nad hlavou. Peniaze. Chuť do života. Rodinu. Je to podľa vás fér? Koľko šťastia Vás doposiaľ v živote stretlo?

Vďaka know-how a procesným postupom z eKnihy Postup pri kúpe a predaji bytu odhalíte všetky slabiny druhej strany alebo samotného makléra.

Nenecháte sa oklamať sebavedomým vystupovaním a možno falošným úsmevom. Keď sa vás niekto snaží logickými argumentami presvedčiť, že toto je to pravé čo chcete a takto sa máte rozhodnúť.

A vy nejak podvedome cítite, že to nemusí byť celkom pravda.

Na vlastných chybách sa dá naučiť veľa. Ale je veľmi riskantné učiť sa na chybách pri kúpe a predaji strechy nad hlavou. Chcete riskovať?

Ak je niečo nejasné,

tu sú často kladené otázky

Je jedno, či byt človek kupuje alebo predáva? V akom prípade mi eKniha Postup pri kúpe a predaji bytu pomôže?

Tento procesný návod pomôže ako kupujúcemu tak predávajúcemu.


V manuáli sa dozviete postup krok za krokom pre vás, ale vo verzii PROFI a VIP aj postup pre druhú stranu. Získate tak istotu a procesné vedenie nielen pre stranu kupujúceho, ale aj pre stranu predávajúceho. Krok za krokom. Prehľadne, v kocke, podľa toho akým spôsobom strana kupujúceho uhradí kúpnu cenu.


Postup bol vypracovaný pre maklérov. Takže sa v ňom dozviete nielen to - čo musíte urobiť, ale dozviete sa aj dôvod - prečo to musíte urobiť. Zdôvodnenie. Prečo je nutné tento krok urobiť práve takto (a nie inak). A prečo práve ako prvý, druhý či x-tý v poradí.
eKnihu Postup využijete

  • Či hľadáte postup pri kúpe bytu na hypotéku alebo bez nej
  • Či hľadáte postup pri predaji bytu s hypotékou alebo bez nej.
  • Či chcete kupovať alebo predávať cez realitu, alebo bez realitky.

Možno budete musieť kupovať a predávať cez realitku. Ale do akej miery si viete overiť vedomosti makléra, ktorý vám to bude celé zastrešovať? Neriskujte, že natrafíte na makléra s nedostatočnou praxou. Ak bude zdatný rečník, tak jeho nedostatky neodhalíte. Každý sme raz začínali a robili chyby. Vy už tieto chyby robiť nemusíte. Procesný postup na kúpu bytu je stávkou na istotu.

Byt CHCEM KÚPIŤ. Kedy si eKnihu Postup pri kúpe a predaji bytu objednať?

Musíte vedieť iba dve veci: ČO chcete kupovať (dom, byt či pozemok) a akým spôsobom chcete uhrádzať kúpnu cenu (hypotékou, kombinovanou formou alebo hotovosťou). Ak tieto dve veci viete a objednáte si hneď teraz, získavate automaticky aj bonus = doživotnú aktualizáciu.


Procesný návod ako správne postupovať a čomu sa vyhnúť sa líši podľa toho, aký typ nehnuteľnosti budete kupovať. Iný procesný postup je pre situáciu kedy kupujete a predávate dom, iný procesný postup je pri kúpe a predaji bytu či pozemku.

Ako kupujúcemu Vám však musí byť jasné, či kúpnu cenu zaplatíte hypotékou, iným úverom alebo v hotovosti, či kombinovanou formou. No a tým pádom získavate v eKnihe aj praxou overené postupy či už pre banku alebo u notára a to presne podľa vašich potrieb. Vo verzii VIP a PROFI získavate postup pre nielen pre seba ale aj pre stranu predávajúceho.

Byt CHCEM PREDAŤ. Môžem si Váš procesný postup objednať ihneď? Teraz ešte neviem, kto môj byt kúpi..

Vy ako majiteľ a vlastník nehnuteľnosti, viete aký typ nehnuteľnosti idete predávať (dom, byt či pozemok). No a prejaviť záujem o kúpu môže kupujúci, ktorý môže zaplatiť kúpnu cenu tromi rôznymi spôsobmi.


Kombinovanou formou (hypotéka + hotovosť) alebo vám kupujúci zaplatí kúpnu cenu cez 100% hypotéku (teda vám to zaplatí banka). Treťou možnosťou je, že kupujúci má svoje vlastné peniaze . Nemusí si požičiavať.

No a vy získate postup a návod, ako treba krok za krokom postupovať pri všetkých troch spôsoboch úhrady kúpnej ceny. Takže si môžete objednať procesný postup hneď teraz. No a okrem toho ako postupovať, budete vedieť aj dôvod, prečo tak urobiť. Nič vás už neprekvapí, ani nezaskočí. Budete procesne pripravený na všetky varianty kupujúcich, ktorí o Váš byt prejavia záujem.

Možno na prvé prečítanie budete rozumieť všetkému. Len keď sa objaví reálny kupujúci so svojimi požiadavkami a otázkami, tak určite oceníte existenciu tohto postupu u vás doma.

Poznámka k objednávke: či už ako majiteľ nehnuteľnosti na predaj viete, alebo neviete akým spôsobom bude kupujúci platiť kúpnu cenu, v objednávkovom formulári si prosím vždy ako odpoveď na otázku: Akým spôsobom bude prebiehať platba kúpnej ceny? zvoľte možnosť: SOM MAJITEĽ - NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM...

Kedy a ako eKnihu Procesný postup pri kúpe a predaji bytu dostanem?

Návod, manuál, komplexný postup písomné pokyny, ktoré používajú realitní makléri - vám zašleme ihneď ako vyplníte požadované údaje, objednávku odošlete a faktúru uhradíte.

eKnihu Kompletný postup pri kúpe a predaji bytu Vám ihneď po pripísaní úhrady na náš účet zašleme. Kam? Na Vami zadanú e-mailovú adresu.Takže prosíme, pri zadávaní vašej objednávky pri tomto údaji buďte obzvlášť pozorní.

Aký je rozdiel medzi verziou ŠTANDARD, PROFI a VIP?

Verzie sa líšia cenou. Kupujete? Verzia ŠTANDARD, bude obsahovať postup a vysvetlenie iba pre Vás. Pre stranu kupujúceho. Predávate? Tak verzia ŠTANDARD bude obsahovať postup a vysvetlenie iba pre vás, ako stranu predávajúceho.

Verzia PROFI je síce o pár eur drahšia, ale obsahuje okrem postupu pre Vás, aj postup pre druhú stranu. Obávate sa, že natrafíte na špekulanta? S verziou PROFI žiaden nepoctivec nebude mať šancu.

Radi si informácie overujete a konzultujete? Tak potom je pre Vás verzia VIP. VIP okrem toho že obsahuje postupy a vysvetlenia pre obe strany, ponúka aj možnosť telefonickej konzultácie počas celého vášho procesu kúpy a predaja. To znamená až do momentu, kým neprebehne právny prepis - prevod nehnuteľnosti na Katastri.